NURETTİN AKMAN HABERLERİ

Nurettin Akman haber, Nurettin Akman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Akman

Nurettin Akman

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi 15.2.1951 - ...

Nurettin Akman Kimdir ?

1951 yılında Çankırı Ilgaz’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ilgaz’da tamamladıktan sonra 1965 yılında askeri öğrenci olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ne katıldı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Temel Bilimler Fransızca Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nurettin Akman - 10.02.2015
Genel Seçime Doğru
AA muhabirinin derlediği bilgiye göre, milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak üzere kurumlarına istifa veya emeklilik dilekçesi veren kamu görevlileri şöyle: Bakan yardımcıları  Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, İçişleri Bakan Yardımcısı Osman Güneş, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman.
Nurettin Akman - 10.02.2015
Milletvekili Adaylığı İçin İstifa Süresi Sona Erdi
Adaylık için istifa eden bürokratlardan bazıları şunlar; Hakan Fidan (Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı), Naci Ağbal (Maliye Bakanlığı Müsteşarı), Mehmet Özhaseki (Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı), Alaattin Büyükaya (AB Bakanlığı Bakan Yardımcısı), Süleyman Karaman (TCDD Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı), Muhammed Balta (Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı), Mücahit Demirtaş (Çevre Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı), Türker Yörükçüoğlu (Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı), Vedat Mirmahmutoğulları (Tarım Bakanlığı Müsteşarı), Mücahit Durmuşoğlu (TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in özel kalem müdürü), Mehmet Atalay (Basın İlan Kurumu Genel Müdürü), Yaşar Uğurlu (RTÜK Başkanlık Müşaviri), Mehmet Çakırtaş (RTÜK Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı), Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu (Harran Üniversitesi Rektörü), Prof. Dr. Kadri Yıldırım (Mardin Artuklu Üniversitesi Yaşayan Diller Enstitüsü Müdürü), Salih Çelik (Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı), Yusuf Büyük (Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcı), Kemal Biçerli (Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü), Adnan Boynukara (Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri), Hüseyin Yayman (Gazi Üniversitesi öğretim üyesi), Hamza Yerlikaya (Güreş Federasyonu Başkanı), Nurullah Genç (Sermaye Piyasası Kurulu Başkanvekili), Aydın Ünal (Cumhurbaşkanı Başdanışmanı), Recep Konuk (Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (Pankobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı), Dr. Şanal Tosun (Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu (TAPDK) Üyesi), Ünsal Ban (THK Üniversitesi Rektörü), Müminhan Bilgin (Eskrim Federasyonu Başkanı), İbrahim Halil Kırşan (Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı), Dr. Nurettin Akman (Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı), Akif Özkaldı (Devlet Su İşleri Genel Müdürü), Ahmet Gündoğdu (Memur Sen Konfederasyonu Genel Başkanı), Prof.
Nurettin Akman - 10.02.2015
Genel Seçime Doğru
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
Nurettin Akman - 10.02.2015
Orman ve Su İşleri Bakanlığında Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin İstifalar
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman, Devlet Su İşleri Genel Müdürü (DSİ) Akif Özkaldı ve Bakanlık Strateji Geliştirme Başkanı Cihan Pektaş, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere istifa etti.
Nurettin Akman - 03.01.2015
AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı
"AK Parti'nin muhatabı ve seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı millettir" TÜSİAD Başkanı gibi "Eski Türkiye özlemiyle siyaseti, siyaset kurumunu itibarsızlaştırmak isteyenlerin arada çıktığını" belirten Gül, şunları kaydetti: "Bunlar şunu çok iyi bilmeli ki Türkiye asla 90'lı yıllara ve eski Türkiye'ye dönmeyecek. Türkiye'nin rotası, milletin belirlediği rotadır ve bu rota 2023 rotasıdır, 2053 rotasıdır, 2071 rotasıdır. TÜSİAD Başkanı diyor ki 'Benim muhatabım Cumhurbaşkanı değildir'. TÜSİAD nedir? TÜSİAD bir dernektir. Türkiye'de binlerce dernek var. Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını ilk turda yüzde 52 ile seçmiş, sen muhatap alsan ne almasan ne? AK Parti'nin muhatabı ve seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı millettir." Gül, Başbakan Davutoğlu'nun TÜSİAD Genel Kurulu'na katılmayacağını açıkladığını ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı: "TÜSİAD madem ki bir dernektir, Türkiye'de binlerce dernek var. O zaman TÜSİAD'ın muhatabı Cumhurbaşkanımız değil, Başbakanımız değil, İstanbul Valiliği'nde Dernekler Masası var, o Dernekler Masasına gidip kamu görevlisiyle muhatap olsun. Kendilerine başarılar diliyoruz. Ahi Evran ne diyor, 'Elini, sofranı, kapını açık tut, gözünü, dilini, belini bağlı tut'. Eğer bir ahilik kültürü, eğer bir diğerkamlık kültürü, bir esnaf diğerkamlığı varsa Kırşehir'den Ahi Evran beldesinden TÜSİAD Başkanı'na bu sözler fazla bile gelir. Bizler geleneğimizi, kültürümüzü sürdüreceğiz. Siyaset kurumumuzu ve ekonomik istikrarımızı sürdürerek yeni Türkiye yolunda kararlılıkla devam edeceğiz." Toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcısı Osman Güneş, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Muzaffer Aslan ve Abdullah Çalışkan ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de katıldı.
Nurettin Akman - 29.12.2014
Koyunbaba Barajı'nda "Su Tutma" Töreni
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, yaptığı konuşmada, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünün 12 yılda önemli işlere imza attığını söyledi.
Nurettin Akman - 23.12.2014
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Toplantıya, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Bilim Sanayi Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, bakanlık ve DSİ yetkilileri ile davetliler katıldı.
Nurettin Akman - 25.10.2014
Diyanet İşleri Başkanı Görmez (1)
Diyanet İşleri Başkanı Görmez: -"(Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami) 800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek. Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, 'ağaçlar kesilmesin' diye gösteri yapan insanlar görüyoruz. Her şeyden önce bu bize yakışmıyor. İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir"-"Biz gönül dünyamızın derinliklerinde halen sakladığımız öfkeleri, başka şekillerde ifade etmeliyiz. O öfkeleri, tabiat sevgisiyle ibadet sevgisi, tabiat sevgisiyle mabet sevgisi üzerinden ifade etmemeliyiz. Bu bize asla yakışmıyor"-"Biz sadece gönül dünyamızı Kerbela'ya dönüştürmedik. Biz içerisinde yaşadığımız tabiatı da Kerbela'ya dönüştürdük. Biz tabiatı o kadar hoyratça kullandık ki, sadece Allah'ın bize verdiği nimetleri yok etmekle kalmadık, bizden yüz yıllarca sonra dünyaya gelecek nesillerin nimetlerini de tüketmeye başladık. Onun için insanoğlu tabiatla ilişkisini yeniden gözden geçirmek durumundadır"ANKARA (AA) - Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami ile ilgili yaşanan tartışmalara değinerek, "800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek. Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, 'ağaçlar kesilmesin' diye gösteri yapan insanlar görüyoruz. Her şeyden önce bu bize yakışmıyor. İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir" dedi.Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) işbirliği yaparak oluşturacağı 'KAGEM Orman Projesi'nin açılış törenine Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Müftüsü Bilal Kara, kamu kurum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Nurettin Akman - 25.10.2014
Diyanet İşleri Başkanı Görmez (2)
Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "(Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami) 800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Üsküdar'da Validebağ Korusu'nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami ile ilgili yaşanan tartışmalara değinerek, "800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek. Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, 'ağaçlar kesilmesin' diye gösteri yapan insanlar görüyoruz. Her şeyden önce bu bize yakışmıyor. İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir" dedi.Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) işbirliği yaparak oluşturacağı 'KAGEM Orman Projesi'nin açılış törenine Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Müftüsü Bilal Kara, kamu kurum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Nurettin Akman - 25.10.2014
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den "Validebağ" Açıklaması
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Aile ve Gençlik Merkezi'nin (KAGEM) "81 İlde KAGEM Ormanları" projesinin açılışı ve ağaç dikme töreni, Ankara'nın Çubuk ilçesinde gerçekleşti. Törene Orman ve Su İşleri Bakanı Yardımcısı Nurettin Akman, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve KAGEM Müdürü Hicret Toprak katıldı.
Nurettin Akman - 25.10.2014
Diyanet İşleri Başkanı Görmez Açıklaması
Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) işbirliği yaparak oluşturacağı 'KAGEM Orman Projesi'nin açılış törenine Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Müftüsü Bilal Kara, kamu kurum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Nurettin Akman - 17.09.2014
Entegre Orman Yönetimi Projesi Tanıtıldı
Programa, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilci Yardımcısı Matilda Dimovska katıldı.
Nurettin Akman - 21.03.2014
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman -
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" dedi.
Nurettin Akman - 21.03.2014
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman Açıklaması
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" dedi.
Nurettin Akman - 06.03.2014
Su Kalitesi İzleme Konusunda Kapasite Geliştirme Eşleştirme Projesi 1. Kapanış Toplantısı
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "Bu kış karın yağmaması, kuraklık konusunda çok büyük olumsuzluklar olarak yansıtılıyor.
Nurettin Akman - 05.03.2014
"Su Kalitesi İzleme Konusunda Kapasite Geliştirme Eşleştirme Projesi"Nin Kapanış Toplantısı...
Projenin ilk kapanış toplantısı yarın saat 09.30'da Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Akman'ın katılımıyla gerçekleştirilirken, toplantıya, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri yer alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurettin Akman Haberleri | Nurettin Akman Kimdir - Haberler - Nurettin Akman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Akman kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep Ak Parti milletvekili adayları, G.Antep AKP adayları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:02:32. #1.14#
title