NESRİN ULEMA HABERLERİ

Nesrin Ulema haber, Nesrin Ulema son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nesrin Ulema

Nesrin Ulema

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi 20.12.1971

Nesrin Ulema Kimdir ?

20 Aralık 1971’de Çankırı’da doğdu. Babasının adı Enver, annesinin adı Ayşe’dir. İlk Okulu Çankırı’da, Orta Okul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 1993 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 1994 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde Eczacı olarak meslek hayatına atıldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nesrin Ulema - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Abdurrahim Fırat, Abdurrahman Kurt, Ahmet Büyükgümüş, Ahmet Gündoğdu, Ahmet Sami Ceylan, Alaattin Parlak, Ali İhsan Yavuz, Ayhan Salman, Ayşe Böhürler, Bayram Şenocak, Behiye Eker, Bekir Bozdağ, Belgin Uygur, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Sakallı, Bülent Tüfenkci, Büşra Peker, Cem Şahin, Cüneyt Yüksel, Çiğdem Karaaslan, Derya Yanık, Efkan Ala, Emine Zeybek, Emre Ete, Erkan Kandemir, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Fatma Güldemet Sarı, Hacı Bayram Türkoğlu, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Sert, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Cenk Dilberoğlu, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfiye Selva Çam, Mehmet Ali Zengin, Memet Kasım Gülpınar, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Özhaseki, Menderes Türel, Metin Bulut, Metin Külünk, Metin Tarhan, Murat Baybatur, Mustafa Köse, Mustafa Şen, Mustafa Yel, Mücahit Birinci, Numan Kurtulmuş, Nurcan Dalbudak, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Ömer Çelik, Ömer İleri, Özlem Zengin, Öznur Çalık, Resul Kurt, Seda Sarıbaş, Sevan Sıvacıoğlu, Sevgi Yiğit, Sumru Altuğ, Sunay Karamık, Şamil Tayyar, Şaziye Gündüz, Şebnem Koçakelçi, Tahir Akyürek, Tuba Vural Çokal, Türk İslam Karakoç, Vedat Demiröz." MKYK yedek üyeliği adayları ise şu isimlerden oluştu: "Tamer Akkal, Mücahit Yanılmaz, Azmi Ekinci, Hikmet Ayar, Korkmaz Karaca, Ahmet Bilal Kıymaz, Vildan Polat, Halise Çiftçi, Arzu Silin Günaydın, Davut Coşkun Şiviloğlu, Işıl Kurnaz Baltacı, Emre Çalışkan, Melek Şimşek, Murat Çiçek, Emre Cemil Ayvalı, Sümeyye Bozkurt, Eyüp Gökhan Özekin, Fatih Çiftçi, Ali Arif Özzeybek, M. Belma Erdoğan, Nazan Aytop, Neslihan Cenk, Nesrin Ulema, Serpil Yılmaz, Sevde Sena Dağlı, Tuba Köksal, Aişe Nur Kaçar, Mehmet Karabay, Harun Armağan, Kurtcan Çelebi, Ayşe Güliz Yılman, Mehmet Umur, Şevki Şar, M.
Nesrin Ulema - 02.11.2015
İzmir'de 7 Haziran'da Seçilen Dört Vekil Bu Defa Meclis'e Giremedi
İzmir’den 7 Haziran 2015'teki genel seçimde milletvekili olan dört isim, bu defa Meclis dışında kaldı. MHP’nin geçen seçimde dört milletvekili çıkardığı İzmir’de, Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve Ahmet Kenan Tanrıkulu’nun ardından Aslan Savaşan ve Murat Koç da milletvekili olmuştu. Bu seçimde ise 1. ve 2. bölgelerden 3. sıra adayı yapılan Savaşan ve Koç, MHP’nin oylarındaki düşüş sebebiyle Meclis dışında kaldı. 7 Haziran’da AK Parti’den milletvekili seçilen Cemil Şeboy’un milletvekilliği de 1 Kasım'da aday gösterilmemesi sebebiyle sona erdi. AK Parti’de milletvekilliği sona eren bir diğer isimse 24 ve 25. dönem milletvekilliği yapan Nesrin Ulema oldu.
Nesrin Ulema - 02.11.2015
İzmir'in 26 Milletvekilliğinin 14'ünü CHP Kazandı
AKP OYUNU ARTTIRDI, VEKİL SAYISINI KORUDU Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım'ın ismini ön plana çıkararak İzmirli seçmenden oy isteyen AKP, 7 Haziran'daki seçimde aldığı yüzde 26 oy oranını, yüzde 5’e yakın arttırdı ancak her iki bölgeden toplam sekiz olan milletvekili sayısı aynı kaldı. AKP’de İzmir 1. bölgede Yıldırım, Atila Kaya, Hüseyin Kocabıyık ve İzmir Ticaret Odası eski Meclis Başkanı Necip Kalkan, 2. bölgede Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, İbrahim Turhan, Kerem Ali Sürekli ve Hamza Dağ yeniden seçildi. 7 Haziran'da milletvekili olan Nesrin Ulema ise bu defa 5.
Nesrin Ulema - 02.11.2015
Bazı Milletvekilleri Meclis'e Veda Edecek
AK Parti milletvekili listesinde Ankara 2. Bölgede 12. sırada yer alan eski Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, 10. sırada yer alan Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı ile Ankara 1. Bölgede 9. sırada yer alan Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu Meclis'te olmayacak. AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema da mevcut duruma göre milletvekili seçilemedi ancak kesin sonuç yurtdışı oylar dağıtıldıktan sonra belli olacak.
Nesrin Ulema - 22.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili ve adayı Nesrin Ulema, "HDP ve PKK'nın amacı Türkiye'yi 90'lı yıllara döndürmektir, buna, AK Parti asla müsaade etmeyecektir" dedi.
Nesrin Ulema - 16.10.2015
Bergama'da Palyatif Bakım Merkezi Açıldı
Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesinde düzenlenen törende konuşan İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Hizmet Birliği Başkanı Dr. Namık Kubat, "Palyatif Bakım Merkezi"nin tedavi süreçleri uzayan hasatlara hizmet amacıyla kurulduğunu, bu ünitede hastalara her türlü ilaç ve tıbbi bakım imkanı verileceği gibi moral ve motivasyonlarının ön planda tutulacağını belirtti.  Hastane Başhekimi Uz.Dr. Osman Himmetoğlu, 8 yataklı "Palyatif Bakım Merkezi"nin, hastaların zamanlarını daha kaliteli geçirmesini sağlamak amacıyla açıldığını, merkezde 1 sorumlu hekim, 1 uzman hekim ile 5 hemşirenin görev yapacağını söyledi.  Açılışa, Ak Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan, Garnizon Komutanı Zeynel Abidin Demirtaş, İlçe Emniyet Müdürü Ayhun Yumrukkaya ve davetliler katıldı.
Nesrin Ulema - 07.10.2015
Genel Seçime Doğru
"Seçim beyannamesi tüm kesimleri kapsıyor" Bornova'da kanaat önderleri ve vatandaşlarla partisinin seçim vaatlerini anlatan AK Parti İzmir Milletvekili ve adayı Nesrin Ulema, Türkiye'nin sorunlarının tek çözüm adresinin AK Parti olduğunu bildirdi.
Nesrin Ulema - 03.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, "7 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımızın bize uyarı olarak vermek istediği mesajları değerlendirdik" dedi.
Nesrin Ulema - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Nesrin Ulema - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
İZMİR 2. BÖLGE AK Parti, 25. dönemde İzmir 2. Bölge'den milletvekili adayları Mustafa İbrahim Turan, Nesrin Ulema, Hamza Dağ ve Kerem Ali Sürekli olmak üzere 4 vekil çıkarmıştı.
Nesrin Ulema - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (1)
AK Parti'nin 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Nesrin Ulema - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Nesrin Ulema - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Nesrin Ulema - 03.09.2015
Genel Seçime Doğru
7 Haziran seçimlerinde AK Parti İzmir milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, İbrahim Turhan, Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ, Nesrin Ulema, Hüseyin Kocabıyık ve Cemil Şeboy da aday adaylığı başvurusu yaptı.
Nesrin Ulema - 03.09.2015
İzmir'deki "Barış Mitingi"
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, HDP öncülüğünde İzmir'de gerçekleşen "Barış mitingi"nin fiyaskoyla sonuçlandığını, organizasyona İzmirlilerin itibar etmediğini belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına, Türkiye Cumhuriyeti hükümetine ve milletimizin omurgası olan AK Parti'ye dil uzatanlar önce ellerine bulaşan şehit kanlarını temizlemeli" dedi.
Nesrin Ulema - 12.08.2015
İzmir'deki Terör Saldırıları
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, dün gece yakınında teröristler tarafından bırakılan iki bomba patlayan Çamdibi Polis Merkezi'ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Nesrin Ulema - 10.08.2015
Terör Saldırılarına Tepki
Delican, şunları söyledi: "PKK saldırıları sonucu peş peşe şehit cenazeleri gelirken CHP İzmir milletvekilleri HDP'lilerle sözde 'barış bloku' adı altında devletin terörle mücadelesini zaafa uğratmaya dönük mesai birliği yaparak kuruluş misyonuna da ihanet etmektedir. Devletimizin güvenlik güçlerinin kamu düzenini sağlamaya yönelik meşru operasyonları ile eli kanlı terör örgütünün insanlık dışı saldırılarını eşdeğer görmek, devlet ile terör örgütünü birbirinin dengi olarak konumlandırarak sözde 'barış' çağrıları yayınlamak, en hafif ifadesiyle gaflet olarak tanımlanabilir. Bu bloktan beklenen PKK'ya kol kanat germeleri değil, PKK eylemlerini açıkça lanetlemelidir." Toplantıya, AK Parti İzmir milletvekilleri Hüseyin Kocabıyık, İbrahim Turhan, Nesrin Ulema, Cemil Şeboy ve Kerem Ali Sürekli katıldı.
Nesrin Ulema - 30.07.2015
Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, "CHP'lilere tavsiyemiz böyle bir süreçte taraflarını net olarak belirlemeleridir.
Nesrin Ulema - 17.06.2015
Veysel Eroğlu Mazbatalarını Aldı
Eroğlu, sadece kendilerine oy verenlerin değil, tüm İzmir'in milletvekili olacaklarını vurgulayarak, şöyle devam etti: "AK Parti olarak anlayışımız bu. Seçimden sonra tüm milletimizin hizmetindeyiz. Ayrım gözetmeyiz. Hepsinin başımızın üstünde yeri vardır. Herkesin verdiği bir takım vaatler var. Bunları takip ederseniz kimin vaatlerini, projelerini hayata geçirdiğini göreceksiniz." Eroğlu ile beraber AK Parti'den İzmir milletvekili seçilen Cemil Şeboy, Kerem Ali Sürekli ve Nesrin Ulema da mazbatasını aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nesrin Ulema Haberleri | Nesrin Ulema Kimdir - Haberler - Nesrin Ulema haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nesrin Ulema kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeni kabine listesi kulisleri neler? Kabine değişikliği ne zaman olacak? Yeni kabine tah
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:20:35. #1.13#

title