Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile Yaşadığı Büyük Aşkın Sırrını Verdi

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile Yaşadığı Büyük Aşkın Sırrını Verdi

Neslihan Atagül verdiği röportajda "Kadir bana dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor." diyerek büyük aşkın sırrını verdi.

Neslihan Atagül, Maire Claire'in yeni sayısında eşi Kadir Doğulu ile ilişkisini anlattı. Atagül, ''Kadir bana, dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor. Evliliğimin tadını çıkarıyorum'' dedi.

OYUNCULUĞA İYİ Kİ YAPRAK DÖKÜMÜ İLE BAŞLAMIŞ

Oyunculukta dönüm noktasının rol aldığı 'Yaprak Dökümü' olduğunu belirten Neslihan Atagül, ''İlk kez 'İlk Aşk' filminde yer aldım. Sonrasında da ilk dizi projem 'Yaprak Dökümü'nde rol aldım. Dizi uzun soluklu bir iş oldu ve çok güzel bir kadrosu vardı. Bana çok şey öğretti. Bugün hâlâ meslek hayatıma iyi ki o işle başlamışım, diyebiliyorum'' diye konuştu. Dizi izlemediğini de itiraf eden oyuncu, ''Açıkçası dizilerle pek aram yok, daha çok film izliyorum'' dedi.

''TEK SIKINTI ÖZLEM''

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile aynı sektörde olmanın dezavantajını ''Tek sıkıntı özlem. Onun dışında işinle ilgili her şeyi konuşup, danışıp, tartışabiliyor olmak da insanı rahatlatıyor'' diye açıkladı.