Nefise Karatay ile 4 yaşındaki kızına reklam teklifleri yağdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Nefise Karatay ile 4 yaşındaki kızına reklam teklifleri yağdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Mankenliği bırakan Nefise Karatay'a 4 yaşındaki kızıyla birlikte reklam filmlerinde oynaması için teklif yağdığı öğrenildi. Karatay'ın gelen teklifleri tatilinin bitmesinin ardından değerlendirmesi bekleniyor.

Eski Türkiye güzeli Nefise Karatay, 2012 yılında iş insanı Yusuf Day ile evlendi. 2015 yılında kızı Maya'yı kucağına alan Karatay, mankenliği bırakmıştı. Ünlü güzele kızı ile birlikte reklam filminde oynaması için teklif yağdığı öğrenildi. Göcek Bedri Rahmi Koyu'nda tatil yapan eski kraliçe kararını yaz sonunda verecek.

Nefise Karatay ile 4 yaşındaki kızına reklam teklifleri yağdı

NEFİSE KARATAY KİMDİR?

Nefise Karatay, 1976 Yılında Almanya'da doğdu. Babasının adı Orhan Karatay'dır. Aslen İstanbul'lu olan babası Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne bağlı Zeytinli Köyüne yerleşmiştir.1997 yılında Number One TV'de kendi hazırladığı bir müzik programı sundu. 1997 yılında İnterstar'ın düzenlediği yarışmada Türkiye Güzeli seçildi. Ardından profesyonel mankenlik kariyerine başladı.

Nefise Karatay ile 4 yaşındaki kızına reklam teklifleri yağdı

Nefise Karatay, 2009 yılında CNN TÜRK'te "Afiş" programını sundu. Şovmen Mehmet Ali Erbil'le uzun süre aşk yaşadı. Nefise Karatay, 15 temmuz 2012 tarihinde işadamı Yusuf Day ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.

Nefise Karatay ile 4 yaşındaki kızına reklam teklifleri yağdı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (17)
Yorum:Annesi gibi GÜZEL! Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
nnnn:mehmet ali erbille anadan üryan sarmaş dolaş bir foto çektirmişler. şimdi neymiş anneymişde falanmış Cevap Yaz 3 11 Yayından Kaldır
bzztt:mankenlerin kraliçesi Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title