NAMIK HAVUTÇA HABERLERİ

Namık Havutça haber, Namık Havutça son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Namık Havutça

Namık Havutça

Doğum Yeri Balıkesir / Türkiye
Doğum Tarihi 20.7.1957

Namık Havutça Kimdir ?

20 Temmuz 1957 Balıkesir'de doğdu. Balıkesir Necati Eğitim Enstitüsü, Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü (lisans tamamlama) ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Tarih öğretmeni ve serbest avukat olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Namık Havutça - 17.01.2020
Bandırma Belediyesi filosuna kazandırılan 10 adet aracın tanıtımını gerçekleştirdi
Düzenlenen tanıtım programına CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, eski milletvekilleri Namık Havutça ve Sedat Pekel, ile çok sayıda davetli katıldı.
Namık Havutça - 06.12.2019
"Sivas'a lider olarak gidiyoruz, lider olarak döneceğiz"
TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Namık Havutça, "Bu sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz.
Namık Havutça - 14.11.2019
"Önümüzdeki 5 maçtan 15 puan bekliyoruz"
Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Namık Havutça, "İlk yarının tamamlanmasına 5 hafta kaldı.
Namık Havutça - 21.10.2019
Bandırmaspor tribünlerindeki en küçük taraftar ödüllendirildi
Kulüp başkanı Göksel Karlahan, basın sözcüsü Namık Havutça ve futbol şube sorumlusu Soner Koçoğlu, minik taraftara forma ve kaşkol hediye etti.
Namık Havutça - 13.09.2019
"Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum"
TFF 2. Lig Kırmızı Grup kulüplerinden Bandırmaspor'un Basın Sözcüsü Namık Havutça, bu hafta deplasmanda oynayacakları Kastamonuspor maçını kazanacaklarını düşündüğünü belirterek, "Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum.
Namık Havutça - 03.07.2019
Bandırmaspor'da kaynak arayışı
Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Namık Havutça da Bandırma'nın ve Bandırmaspor'un bir marka olduğunu hatırlatarak, bu şehirde, bu topraklarda iş yapan, doğan, yaşayan, para kazanan herkesin kente borcu olduğunu ifade etti.
Namık Havutça - 22.06.2019
Bandırmaspor'da başkanlığa Göksel Karlahan seçildi
Bandırmaspor'da kongreye tek aday olarak giren Göksel Karlahan'ın yönetim kurulu ekibinde Onur Göçmez, Serdar Kuter, Emre Ertürk, Merve Kınık Öztürk, Yunus Emre Karahan, Mustafa Der, Özgür Kızıllar, Mülkü İnci, Özgün Eren, Namık Havutça, Mücahit Çarıkçıoğlu, Soner Koçoğlu ve Mehmet Özbay gibi isimler var.
Namık Havutça - 22.06.2019
Bandırmaspor'da başkanlığa yeniden Göksel Karlahan seçildi
Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapılan kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Tek listeyle gidilen kongrede Göksel Karlahan başkanlığındaki yönetim kurulu, Onur Göçmez, Serdar Kuter, Emre Ertürk, Merve Kınık Öztürk, Yunus Emre Karahan, Mustafa Der, Mülki İnci, Özgür Kızıllar, Özgün Eren, Namık Havutça, Muhittin Çakıroğlu, Soner Koçoğlu ve Mehmet Özbay'dan oluştu.
Namık Havutça - 30.07.2018
GrafikliChp'de İmzaların Teslim Süresi "Taktik Savaşı"Yla Geçecek
Sürece, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi ve Selin Sayek Böke, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, PM üyeleri Erdal Aksünger ve Gökhan Günaydın, eski milletvekilleri Dursun Çiçek, Namık Havutça, Emre Köprülü, Mehmet Tüm, Nihat Matkap, Necati Yılmaz, Barış Yarkadaş ve İlhan Cihaner ile Kılıçdaroğlu'nun istifa eden başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay da destek verdi.
Namık Havutça - 25.06.2018
CHP'de "Seçim Sonuçları" Tartışılıyor
Bu kapsamda, CHP'nin 41 yıl aradan sonra Elazığ'dan çıkardığı ilk milletvekili olan Gürsel Erol başta olmak üzere, eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger ve 26. Dönem Milletvekilleri Necati Yılmaz, Gaye Usluer, Namık Havutça ve Eren Erdem sosyal medya hesaplarından partilerinin aldığı sonuçlara tepki gösterdi.
Namık Havutça - 15.06.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Daha sonra Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza ile AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı ve Namık Havutça, salondakilerle bayramlaştı.
Namık Havutça - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Aday adaylığı başvurusunda bulunup aday listelerine giremeyen milletvekillerinin isimleri şöyle: "İbrahim Özdiş, Zülfikar İnönü Tümer, Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan, Metin Lütfü Baydar, Mustafa Akaydın, Niyazi Nefi Kara, Devrim Kök, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, İrfan Bakır, İlhan Cihaner, Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Didem Engin, Ali Akyıldız, Selina Doğan, Gülay Yedekçi, Sencer Ayata, Ali Özcan, Mustafa Balbay, Musa Çam, Zeynep Altıok, Ali Yiğit, Hüsnü Bozkurt, Tur Yıldız Biçer, Fikri Sağlar, Serdal Kuyucuoğlu, Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Hayati Tekin, Haluk Pekşen, Emre Köprülü, Özkan Yalım, Şenal Sarıhan, Necati Yılmaz, Zekeriya Temizel." İnce'ye yakınlığıyla bilinen milletvekillerinden Namık Havutça, Rıza Yalçınkaya, Bülent Öz, Bülent Yener Bektaşoğlu, Mazlum Nurlu, Yakup Akkaya, Akın Üstündağ, Şerafettin Turpcu, Erdin Bircan tekrar aday gösterilmedi.
Namık Havutça - 16.04.2018
CHP'nin Oturma Eylemi
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin gündeminde şu an OHAL'in olduğunu öne sürdü.
Namık Havutça - 12.04.2018
TBMM Genel Kurulu
CHP Grubu adına yerinden söz alan Balıkesir Milletvekili Namık Havutça da Suriye halkı üzerinden dünya barışının ağır bir tehdit altında olduğunu vurgulayarak, "akıllı füze" yerine "akıllı barışın" gündeme getirilmesini istedi.
Namık Havutça - 21.03.2018
CHP Balıkesir Milletvekili Havutça Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün kızı Gonca Hatinoğlu'nun Yargıtay Tetkik Hakimliğine getirilmesine ilişkin, "Türkiye'de adalet ve milli eğitim sisteminde artık liyakatın yerini sadakat, biat, yandaşlık, partidaşlık almış durumdadır.
Namık Havutça - 22.01.2018
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Açıklaması
"Bu kurultay geleceğimizi yeniden kazanma kurultayıdır" 36 Olağan Kurultay'da oy kullanacak delegelerin sadece Genel Başkan, Parti Meclisi üyeleri ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerini seçmeyeceklerini söyleyen İnce, şunları kaydetti: "Onların bugün Cumhuriyet Halk partisi kurultay delegelerinin görevi bu seçimlerle sınırlı değildir. Cumhuriyet Halk Partisi kurultay delegelerinin omuzlarında çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğinin sorumluluğu vardır. Kurultay delegeleri sadece Cumhuriyet Halk Partisi kurultay delegeleri değil, Cumhuriyetin delegeleridir. Bu kurultay Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve diğer adayların yarışması değildir. Bu kurultay geleceğimizi yeniden kazanma kurultayıdır. Bu kurultayın sonuçları Türkiye'nin demokrasisiyle, ekonomisiyle, eğitimiyle, gelişmesiyle, tarımıyla, kalkınmasıyla, sanayisiyle yakından ve doğrudan ilgilidir. Bu kurultay sadece Türkiye'yi değil, komşularını, Ortadoğu'yu, üyesi olmak istediğimiz Avrupa Birliği'ni de ilgilendirmektedir." İnce, özleminin öz güveni yüksek bir Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: "Halkına güvenen bir Cumhuriyet Halk Partisi, halkının güvendiği bir Cumhuriyet Halk Partisi'dir amacım. Hesap vermesi gerekenler karşısında savunma yapmak Cumhuriyet Halk Partisi'nin işi değildir. Doğruları söylemek için doğru zamana ve cesur yüreklere ihtiyaç vardır. Umutları canlandırmaya, yeşertmeye, tazelemeye, kardeşlik köprüleri kurmaya, atılımlar yapmaya ihtiyacımız vardır. 36. Olağan Kurultayımızda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı'na adayım. 'Adayım' diyorum çünkü Cumhuriyet Halk Partisi'nde Genel Başkanlığı'na aday olunmaz, aday gösterilir. Benimde elimde yeterli sayıda imza olduğu için aday adayı değilim, 'aday gösterildim' diyorum, imza toplamaya da devam ediyorum." İnce'nin basın toplantısına kalabalık gazeteci topluluğu yanında TBMM İdare Amiri ve Çanakkale milletvekili Bülent Öz, Bolu milletvekili Tanju, Özcan, İstanbul milletvekili Yakup Akkaya, Giresun milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ve Balıkesir milletvekili Namık Havutça da takip etti.
Namık Havutça - 19.01.2018
CHP'li Havutça'dan Karakoç Barajı Eleştirisi: Kabul Edilebilir Değil
CHP BALIKESİR Milletvekili Namık Havutça, Ayvalık'ta yapılması planlanan Karakoç Barajı'yla ilgili iktidarı eleştirdi.
Namık Havutça - 08.01.2018
Yanmaktan Son Anda Kurtuldular
CHP Denizli Milletvekili Kazım Aslan'ın divan başkanlığı yaptığı kongreye, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Balıkesir Milletvekilleri, Ahmet Akın, Mehmet Tüm, Namık Havutça, Balıkesir eski milletvekilleri, delegeler ve partililer katıldı.
Namık Havutça - 07.01.2018
CHP Balıkesir İl Yönetimi Değişti
Kongreye, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Balıkesir milletvekilleri Ahmet Akın, Mehmet Tüm ve Namık Havutça da katıldı.
Namık Havutça - 30.12.2017
CHP'li İnce: Niye Gidip Arkadaşınızı Orada Ziyaret Etmediniz?
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde yapılan 10. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Kongreyi CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da takip etti. Kongrenin Divan Başkanlığını CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça yaptı.
Namık Havutça - 30.12.2017
Dha Yurt Bülteni - 14
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde yapılan 10. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Kongreyi CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da takip etti. Kongrenin Divan Başkanlığını CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça yaptı.
Namık Havutça - 30.12.2017
CHP Yalova 10. Olağan İl Kongresi
Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça yaptı.
Namık Havutça - 28.12.2017
CHP Balıkesir Milletvekili Havutça Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, "İktidara şunu sormak isterim; sizin amacınız ülkeyi Teksas'a çevirip, ülkede Guantanamo kampını mı kurmak?
Namık Havutça - 14.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Borun hamallığını biz yapıyoruz" CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Suudi Arabistan'da petrol, Rusya'da doğalgaz ne ise Türkiye'de de borun aynı öneme sahip olduğunun tarafsız, taraflı, herkes tarafından kabul edildiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Namık Havutça Haberleri | Namık Havutça Kimdir - Haberler - Namık Havutça haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Namık Havutça kimdir, hayatı ve biyografisi. Çevrecilerin karides isyanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 21:08:14. #1.15#

title