MUSTAFA TUNCER HABERLERİ

Mustafa Tuncer haber, Mustafa Tuncer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tuncer

Mustafa Tuncer

Doğum Yeri Amasya / Türkiye

Mustafa Tuncer Kimdir ?

31 Ekim 1971'de Merzifon'da doğdu. Baba adı Hüseyin, anne adı Gülbahar'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukatlık ve Amasya Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Orta düzeyde 2018 Genel Seçimleri CHP Amasya Milletvekili Adayı. Fransızca bilen Tuncer, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Tuncer - 17.09.2021
CHP Taşova İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, burada yaptığı konuşmada, önceliklerinin devletin bozulan kurumlarını rayına tekrar oturtmak olacağını söyledi.
Mustafa Tuncer - 14.08.2021
Valimiz Sayın Mustafa Masatlı Çetmi Köyünü Ziyaret etti.
İl Özel İdaresince yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla, Valimiz Sayın Mustafa Masatlı, Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Milletveklerimiz M. Levent Karahocagil, Av. Mustafa Tuncer ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR ve diğer yetkililer ile Gümüşhacıköy Çetmi ve Yazıyeri köyünde vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Mustafa Tuncer - 13.08.2021
Valimiz Sayın Mustafa Masatlı Yazıyeri Köyünü Ziyaret etti.
İl Özel İdaresince yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla, Valimiz Sayın Mustafa Masatlı, Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Milletvekilimiz M. Levent Karahocagil ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR ve diğer yetkililer ile Yazıyeri köyünde vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Mustafa Tuncer - 10.05.2021
Son dakika haberleri | Dünya Türk İş Konseyi, ABD Barış Enstitüsü geleneksel iftar yemeğine ev sahipliği yaptı
DTİK Amerika Komite Üyesi Mustafa Tuncer de camilerin, kiliselerin ve sinagogların, salgın döneminde en önemli yardımlaşma örneklerini gösterdiğini, farklı inançlara mensup toplum ve lider dayanışmalarının geleceği aydınlatacağını kaydetti.
Mustafa Tuncer - 10.04.2021
Van'da yapımı yarım kalan Tıbbiye Cami ve Külliyesi için destek bekleniyor
Tıbbiye Cami ve Külliye inşaatı yapımına öncülük eden YYÜ Dursun Odabaş Tıp Fakültesi eski dekanı Prof. Dr. Mustafa Tuncer, yaptığı açıklamada, 3 milyon kişiye hitap edecek cami inşaatının biran önce bitmesini arzuladıklarını söyledi.
Mustafa Tuncer - 07.04.2021
Havza'da kalp krizi sonucu hayatını kaybeden muhtar Ali Zengin son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, CHP İlçe Başkanı Halil Alkan, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ile vatandaşlar katıldı.
Mustafa Tuncer - 04.02.2021
ABD'de yaşayan Türklerden Washington Büyükelçisi Kılıç'a veda organizasyonu
Düzenleme komitesinde Murat Güzel, Mustafa Tuncer, Sıtkı Kazancı, Yurter Özcan ve Sevil Atasoy'un yer aldığı programın moderatörlüğünü de Güzel yaptı.
Mustafa Tuncer - 07.01.2021
Denizli'de kabloları çalarak mahalleleri internetsiz bırakan hırsızlık zanlılarından 5'i daha yakalandı
Yeniçam Mahallesi'nde yaşayan Mustafa Tuncer, köylerinde uzaktan eğitim alan çocukların mağdur olduğunu ifade etti.
Mustafa Tuncer - 04.01.2021
YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezine beyin ameliyatı mikroskobu alındı
Programa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Tüfenkçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Tuncer ve Başhekim Dr.
Mustafa Tuncer - 05.11.2020
Van'da düzenlenen 3. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi verimli geçti
"Çoğunluğu tıp öğrencilerinden oluştan Sağlık ve Yardım Topluluğu geçen yıl 3. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi'ni düzenlemek istediklerini ilettiler. Rektörlük, başhekimlik ve dekanlık el ele vererek öğrencilerimize destek olduk. Öğrencilerimiz pes etmeden azimle çalıştı. Kongre yüz yüze yapılacak şekilde hazırlandı. Kovid-19 olmasaydı Van Gölü'nün güzelliklerini, şehrimizi ve üniversitemizi tanıtmayı planlıyorduk. Kovid-19 nedeniyle online düzenlendi. Öğrenciler, üniversitemizin uzaktan eğitim merkezinin alt yapısını kullanarak stüdyoda büyük bir öğrenci kongresi gerçekleştirdi. Birçok ülke ve şehirlerimizden alanında uzman doktorlar kongremize katıldı, bilgi ve tecrübelerini anlattı. Çok katılımlı ve faydalı bir kongre oldu. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz." YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Ümit Haluk İliklerden ise böyle bir etkinliğin Van'da yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kovid-19 salgınında birçok ilki gerçekleştirdiklerini, önemli çalışmalara imza attıklarını belirten İliklerden, şunları kaydetti: "Ülkemizin ilk online ulusal tıp öğrenci kongresini gerçekleştirdik. Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan ve KKTC'den bin kişi kongremize katıldı. Kovid-19 salgını maalesef günlük hayatı, eğitim ve öğretimi etkilemiş durumda. Bu kongreyle eğitimlerin ve kongrelerin her şartta yapılabileceğini gösterdik. Cerrahi ve travma temalı kongremiz örnek bir kongre oldu. Hastane olarak pandemi sürecinde ciddi çalışmalar yaptık." Birçok yeniliğe imza atmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden İliklerden, kongrenin düzenlenmesine katkı sunan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, YYÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Tuncer'e teşekkür etti.
Mustafa Tuncer - 15.10.2020
CHP'li Tuncer, şeker pancarının ton başına en az 460 lira olmasını istedi
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, şeker pancarının ton başına 16 polar için en az 390, 20 polar için en az 460 lira olmasını istedi.
Mustafa Tuncer - 15.09.2020
Amasya Şeker'de 67. pancar alım kampanyası başladı
Düzenlenen törene Suluova Kaymakamı Abdullah Şen, Amasya Milletvekilleri Hasan Çilez, Mustafa Levent Karahocagil, Mustafa Tuncer, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, kurum kuruluş müdürleri, üreticiler ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Tuncer - 09.09.2020
Amasya'da CHP'nin 97. yılı kutlandı
Törene, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer de katıldı.
Mustafa Tuncer - 28.07.2020
YYÜ'de master planı hazırlık toplantısı
Toplantıya, YYÜ rektör yardımcılarından Prof. Dr. Şefik Tüfenkçi, Prof. Dr Murat Kayri, Prof. Dr. İsmail Hakkı Ekin, YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Tuncer, YYÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Mustafa Tuncer - 03.07.2020
Van'da Tıp Fakültesi öğrencilerinin mezuniyet sevinci
Pandemi sürecinde evlerine gitmeyen öğrencilerin hastaneye büyük katkı sunduğunu aktaran Şevli, şöyle konuştu: "113 kahraman doktorumuza bu fedakarlıkları için teşekkür ediyorum. Pandemi döneminde sağlığın, sağlık sektörünün, hastanelerin, tıp fakültelerinin, üniversite hastanelerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Üniversite hastanemiz bölgede 3 milyon kişiye hizmet veriyor. Hastanemizi Doğu Anadolu'da önemli bir sağlık üssü haline getireceğiz. Gerekli akademik kadromuzu, tıbbi cihaz eksikliğimizi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. İnme ve Tüp Bebek Merkezi gibi yeni birimler açtık. Tıpta uzmanlık sınavına girecek mezun öğrencilerimizin uzmanlık sınavında öncelikli olarak üniversite hastanemizi tercih etmelerini istiyoruz." YYÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Tuncer ise 113 öğrenciyi mezun etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.
Mustafa Tuncer - 26.06.2020
(YEREL) AK Parti İl Başkanı Çalışkan'dan İnönü ilçesine ziyaret
AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalışkan beraberindeki İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Mustafa Tuncer ve ilçe teşkilat üyeleriyle İnönü ilçesindeki vatandaşlarla sohbet edip, esnaf ziyaretinde bulundu.
Mustafa Tuncer - 13.06.2020
Milletvekili Tuncer doludan etkilenen Destek köyünü ziyaret etti
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, dolu nedeniyle ürünleri zarar gören Destek köyünde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Tuncer Haberleri | Mustafa Tuncer Kimdir - Haberler - Mustafa Tuncer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tuncer kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Taşova İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:11:34. #1.16#

title