Mustafa Solmaz Haberleri

Mustafa Solmaz haber, Mustafa Solmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Solmaz - 03.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Datçalı pazarcı 48 yaşındaki Mustafa Solmaz, tek-çift uygulaması ile pazaryerindeki yoğunluğun yarı yarıya azaltıldığını belirtirken, "Koronavirüse karşı tedbirlerimizi alıyoruz.
Mustafa Solmaz - 08.12.2019
Gaziantep'te kış mevsiminde sonbahar manzarası
Parkta yürüyüş yapan ve her mevsiminin ayrı güzel olduğunu söyleyen Mustafa Solmaz ise "Park havası, trafikten uzak olması, Gaziantep'i ikiye bölen büyük bir parçası oluşu, belediyenin faal çalışmalarının olması bizi memnun ediyor.
Mustafa Solmaz - 08.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
Parkta yürüyüş yapan ve her mevsiminin ayrı güzel olduğunu söyleyen Mustafa Solmaz ise "Park havası, trafikten uzak olması, Gaziantep'i ikiye bölen büyük bir parçası oluşu, belediyenin faal çalışmalarının olması bizi memnun ediyor.
Mustafa Solmaz - 15.10.2019
TIR'ın çarptığı simitçinin bacağı koptu
AKSARAY'da elinde taşıdığı tepsiyle simit satan Alican Kılıç'a (45), yaya geçidinde TIR çarptı. Sağ bacağı diz üstünden kopan Kılıç, hastaneye kaldırıldı.   Kaza, saat 08.00 sıralarında Yeni Sanayi Mahallesi girişinde meydana geldi. Elindeki tepsiyle sanayi sitesinde simit satan Alican Kılıç, yaya geçidinden yolun karşısına geçmek istedi. Ancak Kılıç'a, Mustafa Solmaz (24) yönetimindeki 31 SM 190 tahta yüklü TIR, çarptı.
Mustafa Solmaz - 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 5
Genel ve Detay görüntü Haber- Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ===================== TIR, yaya geçidinde simitçiye çarptı Aksaray'da elindeki tepsiyle seyyar olarak simit satan Alican Kılıç (45), yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isterken TIR'ın çarpması sonucu yaralandı. Sağ bacağı dizinin üstünden kopan Kılıç, ambulansla hastaneye kaldırıldı.   Kaza, saat 08.00 sıralarında Yeni Sanayi Mahallesi girişinde meydana geldi. Elindeki tepsiyle sanayi sitesinde simit satan Alican Kılıç, yaya geçidinde yolun karşısına geçmek istediği sırada Mustafa Solmaz (24) yönetimindeki 31 SM 190 tahta yüklü TIR, çarptı.
Mustafa Solmaz - 13.09.2019
Vali İlhami Aktaş'tan Erol'a ziyaret
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Hüsamettin Erol'u ziyaret etti. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan atama ile geçen hafta kentteki görevine başlayan Erol'a görevinde başarı dilemek amacıyla ziyarette bulunan Vali Aktaş, Şeref Defteri'ni imzaladı. Daha sonra Erol'un makam odasına geçen Aktaş, il genelinde yürütülen asayiş faaliyetleriyle ilgili Erol ile görüş alışverişinde bulundu. Vali Aktaş, toplantıya katıldı Nevşehir 112 Acil Çağrı Merkezi İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Aktaş başkanlığında yapıldı. 112 Acil Çağrı Merkezi'nde gerçekleşen toplantıda, merkez tarafından yürütülen faaliyetlere ilişkin sunum yapıldı. Katılımcıların faaliyet raporunu değerlendirilmesinin ardından toplantı, görüş ve önerilerle sona erdi. Toplantıya, Nevşehir Belediye Başkan Vekili Bektaş Demir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Mehmet Kayacan, İl Afet ve Acil Durum Müdür Vekili Ömer Kaman, Orman İşletme Müdürü Aykut Satırlı ile 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Naim Biçkin katıldı. KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) 2019 yılı Eylül ayı İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı, Vali Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Meclis Salonu'ndaki toplantıda, 2019 yılı KÖYDES yatırımlarının durumu ve yapılan çalışmalar görüşülerek, istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantıya, kaymakamlar, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Solmaz ile ilgili şube müdürleri katıldı.
Mustafa Solmaz - 06.09.2019
Gurbetçi bu yıl yola "dinç" çıktı
İngiltere'de yaşayan Mustafa Solmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçmişte stres ve telaş içinde çıkış işlemlerini beklerken şimdi park sayesinde bekleme süresini dinlenerek geçirdiklerini söyledi.
Mustafa Solmaz - 29.08.2019
Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün doğanın temiz tutulması ve korunması amacıyla ülke genelinde yürüttüğü etkinlikte, turistler için yürüyüş turlarının organize edildiği alanlar çöpten arındırıldı. Etkinliğe, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Solmaz ile kamu cezası altında bulunan yükümlüler katıldı.
Mustafa Solmaz - 26.06.2019
Çevre ve Şehircilik Bakanlığında yeni atamalar
28 ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atama Ayrıca karara göre Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hüsnü Yıldız, Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ahmet Özkan Kaya, Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ali Vedat Çiftçi, Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Sadullah Özel, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Muzaffer Özkan, Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mustafa Budak, Bingöl Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Abdulkadir Arslanboğa, Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ömer Bolat, Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet Çelik, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol, Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemil Bayram, Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Muhammed Bektaş, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ömer Albayrak, Karabük Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hasan Öztürk, Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Türkmen Hacıhaliloğlu, Kilis Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cengiz Hamdemirci, Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hülya Şevik, Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İbrahim Çatladan, Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Onhan, Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mustafa Solmaz, Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Nedim Arsal, Siirt Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mehmet Raci Bülbül, Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Uğur Korkmaz, Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Hakkari Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Fatih Namık Öztürk, Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ali Kemal Atlı, Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İbrahim Tamer, Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne de Pelin Ayşe Yağız atandı.
Mustafa Solmaz - 26.06.2019
28 Çevre ve Şehircilik İl Müdürü atandı
28 ile Çevre ve Şehircilik Müdürü atandı Öte yandan kararda, Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hüsnü Yıldız, Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ahmet Özkan Kaya, Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ali Vedat Çiftçi, Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Sadullah Özel, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Muzaffer Özkan, Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mustafa Budak, Bingöl Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Abdulkadir Arslanboğa, Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ömer Bolat, Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet Çelik, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol, Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemil Bayram, Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Muhammed Bektaş, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ömer Albayrak, Karabük Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hasan Öztürk, Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Türkmen Hacıhaliloğlu, Kilis Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cengiz Hamdemirci, Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hülya Şevik, Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İbrahim Çatladan, Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Onhan, Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mustafa Solmaz, Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Nedim Arsal, Siirt Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mehmet Raci Bülbül, Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Uğur Korkmaz, Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Hakkari Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Fatih Namık Öztürk, Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ali Kemal Atlı, Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İbrahim Tamer, Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Pelin Ayşe Yağız'ın ataması gerçekleştirildi.
Mustafa Solmaz - 25.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden, Mehmet Emin Dikbaz ile Murat Tekin tutuklanırken, Mustafa Solmaz ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Mustafa Solmaz - 06.05.2015
Manisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Muradiye mahallesinde kamyonet ile çarpışan motosikletin sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.  Edinilen bilgiye göre, Muradiye Mahallesi'nden Türkmen köyü istikametine giden Mustafa Solmaz yönetimindeki 45 HL 35 plakalı motosiklet, Gediz köprüsü üzerinde, karşı yönden gelen Bekir Ceylan idaresindeki 35 AF 6732 plakalı kamyonet ile kafa kafaya çarpıştı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Solmaz Haberleri | Mustafa Solmaz Kimdir - Haberler - Mustafa Solmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Solmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. ''Sel geliyor'' diye arkadaşını uyarmak isteyen işçi, girdiği tünelden bir daha çıka
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 14:00:13. #1.16#

title