Mustafa Sandal, Sosyal Medya Hesabından Aşkını İlan Etti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mustafa Sandal, Sosyal Medya Hesabından Aşkını İlan Etti

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük Melis Sütşurup ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımla ilan etti.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal kendisinden 19 yaş küçük Melis Sütşurup aşk yaşadığını sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımıyla ilan etti.

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI

Şarkıcı Mustafa Sandal'ın bir butik sahibi olan ve kendisinden 20 yaş küçük Melis Sütşurup, ile aşk yaşadığı geçtiğimiz günlerde magazin basınında büyük bir yankı uyandırmıştı. Çıkan bu iddiaların ardından Sandal, ilk kez sosyal medya sayfasından sevgilisiyle birlikte olduğu anlara dair bir video yayımladı. Böyle Sandal, hakkında çıkan aşk iddialarını doğrulamış oldu.

Mustafa Sandal, Sosyal Medya Hesabından Aşkını İlan Etti

"GÜL GİBİ KIZI KAPMIŞ"

Instagram hesabının hikaye bölümünden videosunu paylaşan Mustafa Sandal, paylaşımına "Söz verdiğim gibi ilk sizinle tanıştırıyorum" ifadelerini kullandı. Mustafa Sandal'ın aşk ilanına takipçileri de sessiz kalmadı. Mustafa Sandal'ın videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Mustafa Sandal gül gibi kızı kapmış" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Çok yakışmışsınız gerçekten." yorumunu yaptı.

Mustafa Sandal, Sosyal Medya Hesabından Aşkını İlan Etti

Mustafa Sandal, Sosyal Medya Hesabından Aşkını İlan Etti

Haberler.com - Magazin

Mustafa Sandal, Sosyal Medya, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

elife:

mustafa sandal bunada mesaj göndermişmi:) sen güzel ben yakışıklı neden beraber olmuyoruz diye:)uleen mııstafa yaş gitmiş ama kişisel gelişimin tamamlanmamış

FELSEFECİ DÜRBÜNLÜ:

Sütşurup Sandalda içilir mi? KÜREKÇİ''nin küreğine oturup küreği kırmazsan Sandal''da gezinti güzeldir. Kürekleri çeker iken ses çıkarma, şapırdama, Sandaldakileri ıslatma. . Sakince süzül suyun üstünde. . Yağmurlar yazsın yüreğine. . .

Puff:

Musti boş adammış gerçekten!! Çok komik durumlara düştü boşandıktan sonra ona buna yurudu durdu!!hiç bı kadında istemedi onu rezil oldu !!!

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title