Mustafa Sandal Kendisinden 19 Yaş Küçük Sevgilisini Arkadaşlarıyla Tanıştırdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mustafa Sandal Kendisinden 19 Yaş Küçük Sevgilisini Arkadaşlarıyla Tanıştırdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük kız arkadaşı Melis Sütşurup'la olan aşkını sosyal medyadan ilan ettikten sonra şimdi arkadaşlarıyla tanıştırdı.

49 yaşındaki şarkıcı Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde kendisinden 19 yaş küçük yeni sevgilisini sosyal medya hesabından duyurdu. Sandal bu sefer de yeni sevgilisi Melis Sütşurup'u arkadaşlarıyla tanıştırdı.

Şarkıcı Mustafa Sandal'ın bir butik sahibi olan 28 yaşındaki Melis Sütşurup ile aşk yaşadığı geçtiğimiz günlerde magazin basınında büyük bir yankı uyandırmıştı. Çıkan bu iddiaların ardından Sandal, ilk kez sosyal medya sayfasından sevgilisiyle birlikte olduğu anlara dair bir video yayınlamıştı.

Mustafa Sandal Kendisinden 19 Yaş Küçük Sevgilisini Arkadaşlarıyla Tanıştırdı

Uçankuş'un haberine göre; ünlü şarkıcıdan yeni bir hamle geldi. Aşkını tüm sevenlerine ilan eden Sandal, şimdi de Sütşurup'u arkadaşlarıyla tanıştırdı.

Mustafa Sandal Kendisinden 19 Yaş Küçük Sevgilisini Arkadaşlarıyla Tanıştırdı

48 yaşındaki Mustafa Sandal'ın yeni sevgilisi Melis Sütşurup 1990 doğumlu. Mustafa Sandal gibi başından bir evlilik geçmiş olan Melis Sütşurup'un bir oğlu var.

Mustafa Sandal Kendisinden 19 Yaş Küçük Sevgilisini Arkadaşlarıyla Tanıştırdı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Mustafa Sandal, Sosyal Medya, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (29)
SOLSKAJER:Sanat camiasinda her zamanki yapılan yanlislar,kendilerince nispet,sen yaparsan bende bulurum v.s. durumları, Ask,yaş farkını ortadan kaldırmaz bu anlık bir dueum,işte o fark vakti gelince gösterir kendini,sevmek aşık olmak herkesin hakkı ama dengi dengine olmalı Çocukların var bundan sonraki amacın onlarla daha fazla ilgilenmek olmali Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
tibet:mustafanın ne çektiğini bilen varmıki helal sana mustafa Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Adınızı Yazın:yalnız hepsi aynı yerde botox yaptırmış. hele kısa boylu kadının burnuy dudakları birleşmiş yada yok tek bildiğim hiç biri gerçek aşk değil yazık nasıl bir duygu bılmıyorlar. zaten umurlarında da degıl Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title