Mustafa Özdoğan Haberleri

Mustafa Özdoğan haber, Mustafa Özdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Özdoğan - 05.03.2021
Antalyaspor Kulübünün yeni yönetim kurulu, görev dağılımı yaptı
Antalyaspor AŞ'de yeni göreve gelen yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.
Mustafa Özdoğan - 16.09.2020
GÜNCELLME- Aracın arkasına bağlanarak metrelerce sürüklenen köpek bulundu
Köpeğin sağlık durumu hakkında bilgi veren HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı, "Fabrika Genel Müdürümüz Mustafa Özdoğan, köpeğe sahip çıktı.
Mustafa Özdoğan - 04.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- HDP İl binası önü Ailelerin oturma eylemi yapması Saadet Ödümlü'nün konuşması Oğlunun fotoğrafından detay Esmer Koç'un  konuşması Kızının fotoğrafından detay Genel ve detay Haber Kamera: Emrah KIZIL, Elif FİLİZ/ DİYARBAKIR, ================================ '40 yaş altı bireylerde yüzde 10 kanser artışı var' DÜNYA Kanser Günü'nde kanserle ilgili bilgiler veren Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, sıcak tüketilen kahve ve çayın kansere neden olabileceğini söyledi.
Mustafa Özdoğan - 16.11.2019
Bakan Çavuşoğlu: Ülkemiz, en zengin ülke değil ama en cömert ülkedir
Türk Kanser Araştırmaları ve Savaş Kurumu Antalya Şubesi'nce, Prof. Dr. Mustafa Samur anısına düzenlenen 'Onkolojide İz Bırakanlar Zirvesi'nin gala gecesi Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki Regnum Carya Otel'de gerçekleştirildi. Dün başlayan zirvenin gala gecesine, Dışişleri Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Memorial Antalya Hastanesi Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, kanser alanında çalışma yapan bilim insanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Özdoğan - 15.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 26
Türk Kanser Araştırmaları ve Savaş Kurumu Antalya Şubesi'nce, Prof. Dr. Mustafa Samur anısına düzenlenen 'Onkolojide İz Bırakanlar Zirvesi'nin gala gecesi Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki Regnum Carya Otel'de gerçekleştirildi. Dün başlayan zirvenin gala gecesine, Dışişleri Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Memorial Antalya Hastanesi Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, kanser alanında çalışma yapan bilim insanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Özdoğan - 15.11.2019
Çavuşoğlu: "Türkiye, insani ve kalkınma yardımlarında dünyada birinci sırada"
Çavuşoğlu, Türk Kanser Araştırmaları ve Savaş Kurumu Antalya Şubesi tarafından Prof. Dr. Mustafa Samur anısına Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki Regnum Carya Otel'de düzenlenen "Onkolojide İz Bırakanlar Zirvesi"nin gala gecesine katıldı. "Bir siyasetçinin kanserli hasta yakını olma deneyimi" konulu konuşma yapan Çavuşoğlu, rahmeti annesini akciğer kanserinden kaybettiğini belirtti. Annesine kanser teşhisi konulduğunda emin olmak için Ankara'da bir kez daha kontrol ettirdiklerini dile getiren Çavuşoğlu, aynı dönemde Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nde (AKPM) başkanlık görevini yürüttüğünü söyledi. Aynı anda hem bu başkanlığı hem de rahmetli annesinin hastalığını bir arada yürütmek durumunda kaldığını anlatan Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Ailemizde ilk defa birisi kanser hastalığına yakalanmıştı. Tedavi karşısında ne yapmalıydık? Öncelikle hastanın ailesinin yanında olması çok önemli. Yurt dışında ya da Ankara'da tedavi ettirebilirdik. Bize Prof. Dr. Mustafa Özdoğan'ı tavsiye ettiler.
Mustafa Özdoğan - 04.10.2019
Hatay'da "Dünya Yürüyüş Günü" etkinliği
İl Halk Sağlığı Başkanı Mustafa Özdoğan, etkinlikte yaptığı konuşmada, günlük yaşamı mümkün olduğunca aktif geçirmek, sağlıklı bir yaşamın ilk adımı olduğunu söyledi.
Mustafa Özdoğan - 01.10.2019
Silikon kılıfında meme kanseri riski
Plastik cerrahideki gelişmeleri anlatan Özkan, şöyle konuştu: "Üç yıl önce bana, 'Silikon kansere yol açar mı?' diye sorsanız, açmaz derdim. Herkes böyle söylerdi. Halbuki, çok avantajlı olduğu söylenirdi çünkü silikon meme içine enjekte edilmiyor, bir protezdir, kalıptır memenin altına konur. Bir kitle varsa onun erken fark edilmesini sağlar. Hasta kendini muayene ettiğinde, MR ve mamografide net görülmesini sağlar. Silikon veya değişik protezlerin uzun yıllardır suçlanmasının nedenlerinden birisi deneysel olarak çıkan birkaç faktördür, suçsuz kabul edilir. Bunların kansere yol açmadığı, birkaç romatolojik hastalıklara yol açtığı söylenirdi. Ama milyonda bir görülecek şekilde, silikon kılıfından da kanser gelişebiliyor. Ülkemizde henüz görülen vaka yok. Silikonun etrafındaki kılıftan da bir kanser, lenfoma türünün geliştiği anlaşıldı. Dünyadaki sayı çok az, bir elin parmakları kadar yok ama ihmal edilmemesi gerekiyor çünkü erken saptanırsa çok kolay tedavi edilir." "Alkol, meme kanseri riskini artırıyor" Bir hastanenin Onkoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan ise meme kanserinden ölüm oranlarının, özellikle gelişmiş ülkelerde 1989'dan 2016'ya kadar yüzde 40 azaldığını belirtti.
Mustafa Özdoğan - 30.05.2019
Tokat'taki kuyumcu soygunu
Mustafa Özdoğan'a ait kuyumcu dükkanına giderek 200 bin lira değerinde altını gasbedip kaçtığı iddiasıyla gözaltına alınan C.
Mustafa Özdoğan - 29.05.2019
GÜNCELLEME - Tokat'ta silah ve sahte dinamitle kuyumcu soygunu
Alınan bilgiye göre, Adnan Menderes Caddesi'nde, motosikletle Mustafa Özdoğan'a ait kuyumcu dükkanının önüne gelen şüpheli, başındaki kaskla içeri girdi.
Mustafa Özdoğan - 29.05.2019
Sahte bomba düzeneği ve silahla kuyumcuyu soydu
TOKAT'ın Zile ilçesinde motosiklet kaskı takan şüpheli, sahte saatli bomba düzeneği ve silahla ile tehdit ettiği kuyumcudan 200 bin lira değerinde altın gasbederek kaçtı. O anlar ise güvenli kamerasına yansıdı.  Zile ilçesinde  Adnan Menderes Caddesi'nde, motosikletle Mustafa Özdoğan'a ait kuyumcu dükkanının önüne gelen şüpheli, başındaki kaskla içeri girdi.
Mustafa Özdoğan - 29.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ-12
Görüntü Dökümü ----------------------- -Aydın Aksoy ile röportaj -Detaylar Süre: 04.33-Boyut: 510 MB Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK/BOLU, ========================================================== 5)TOKAT'TA SAHTE DİNAMİT DÜZENEKLİ VE SİLAHLI KUYUMCU SOYGUNU  TOKAT'ın Zile ilçesinde motosikle kasklı şüpheli, silah ve sahte dinamit düzeneği ile tehdit ettiği kuyumcudan 200 bin lira değerinde altın gasp ederek kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Zile ilçesinde  Adnan Menderes Caddesi'nde Mustafa Özdoğan'a ait kuyumcu dükkanının önüne gelen motosikletli şüpheli, başındaki kaskla içeri girdi.
Mustafa Özdoğan - 29.05.2019
Tokat'ta silah ve sahte dinamitle kuyumcu soygunu
Alınan bilgiye göre, Adnan Menderes Caddesi'nde, motosikletle Mustafa Özdoğan'a ait kuyumcu dükkanının önüne gelen şüpheli, başındaki kaskla içeri girdi.
Mustafa Özdoğan - 03.04.2019
Kanser Tedavisinde Reçeteleri "Sanat" Oldu
Özel bir hastanenin Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan'ın çağrısıyla on yıl önce başlatılan "Sanatla Terapi Projesi" kapsamında, kanser tedavisi gören hastalara yönelik çeşitli sanat etkinlikleri düzenlendi.
Mustafa Özdoğan - 20.02.2019
Onun Sahnesi Kemoterapi Ünitesi
TEDAVİ SÜRECİNDE HASTA VE YAKINLARI ÇOK YIPRANIYOR Memorial Antalya Hastaneleri Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, kanserin tanı ve tedavisinin zorlu bir süreç olduğunu belirterek, bu süreçte hasta ve hasta yakınının son derece hırpalandığını söyledi.
Mustafa Özdoğan - 11.02.2019
Harçlıklarıyla Aldıkları Mamalarla Sokak Hayvanlarını Beslediler
Lisenin Sosyal Yardımlaşma Kulübü danışman öğretmeni Mustafa Özdoğan ise kışın zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren hayvanlar için farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Özdoğan Haberleri | Mustafa Özdoğan Kimdir - Haberler - Mustafa Özdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Özdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalyaspor Kulübünün yeni yönetim kurulu, görev dağılımı yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 14:47:45. #1.15#
title