MUSTAFA İSEN HABERLERİ

Mustafa İsen haber, Mustafa İsen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa İsen

Mustafa İsen

Doğum Yeri Sakarya /
Doğum Tarihi 1.1.1953 - 0.0.0

Mustafa İsen Kimdir ?

1953 Sakarya doğumlu olan Mustafa İsen, ilköğrenimini tamamladıktan sonra Çorum İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Üniversiteyi Erzurum’da okudu ve aynı üniversitede akademik kariyerine başladı. Erzurum Atatürk, Belgrad, Gazi, Ahmet Yesevi Uluslararası Türk–Kazak ve Başkent Üniversitelerinde öğretim üyesi ve yönetici olarak farklı görevlerde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa İsen 19.12.2019
Prof. İsen ile Adapazarı şehir kimliği konuşulacak
Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Cumhurbaşkanlığı eski Genel Sekreteri ve AK Parti Sakarya eski Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, "Adapazarı Şehir Kimliği Üzerine Düşünceler" konulu bir söyleşi gerçekleştirecek.
Mustafa İsen 11.12.2019
"100 Yüze İmza ve Söyleşi" programında "muhacirlik" konuşuldu
Prof. Dr. Mustafa İsen, "muhacir" kavramının Bulgaristan ve Yunanistan'dan gelen Türkler için kullandığını belirterek, "Muhacirlik her şeyi yeniden var etme çabasıdır.
Mustafa İsen 6.8.2019
Turizm komisyonundan yürüyüş parkurunda inceleme
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Turizm Komisyonu üyeleri, Sapanca ilçesindeki Yanık yürüyüş parkurunda inceleme yaptı.
Mustafa İsen 13.6.2019
"Sakarya Şehir Hafızası" web platformu tanıtıldı
Sakarya Şehir Hafızası Web Platformu tanıtıldı.
Mustafa İsen 1.6.2019
SATSO fotoğraf yarışması ödül töreni
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının (SATSO) 102'nci kuruluş yılı münasebetiyle düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini verdi.
Mustafa İsen 26.12.2018
Türksoy'dan "25. Yıl Madalyaları Takdim Töreni"
Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, teşkilatın kuruluşundan bugüne kadar faaliyetlerinde kendilerini destekleyen ve imkanlarını artıran herkese teşekkür etti.
Mustafa İsen 20.12.2018
Üsküp'te "Balkanlarda Barışın Dili Türkçe" Paneli
Makedonya'nın başkenti Üsküp'te 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramı çerçevesinde "Balkanlarda Barışın Dili Türkçe" konulu panel düzenlendi.
Mustafa İsen 19.12.2018
Yahya Kemal Beyatlı Makedonya'da Anıldı
Şair Yahya Kemal Beyatlı, vefatının 60. yılında Makedonya'nın kuzeybatısındaki Gostivar şehrinde düzenlenen etkinlikle anıldı.
Mustafa İsen 11.12.2018
Türklerin Az Okuduğuyla İlgili Algı Oluşturuluyor"
Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Odabaş, "Medyada 'Türklerin okumadığı' ile ilgili çeşitli istatistikler, rakamlar yayınlanıyor.
Mustafa İsen 22.5.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
AK Parti tarafından Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunulan 27. Dönem Milletvekilliği Aday Listesi'nde, partinin mevcut milletvekillerinden 149 isime yer verilmedi.
Mustafa İsen 15.5.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM Kültür Varlıkları Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, "Kültür varlığı kaçakçılığının en önemli nedenlerinden biri dış taleptir.
Mustafa İsen 9.5.2018
TBMM Kültür Varlıkları Araştırma Komisyonu Başkanı İsen: "Komisyon Raporunu Hem Unesco'ya Hem de...
TBMM Kültür Varlıklarını Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, "Kaynak ülkeler arasındaki ilişkileri artırmak gerekiyor.
Mustafa İsen 9.5.2018
Kültür Varlıkları Raporu Unesco'ya Gönderilecek
TBMM Kültür Varlıkları Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, "Komisyon raporunu, Meclisimiz aracılığıyla hem UNESCO'ya hem de kaynak ülkelerinin her birine örnek olarak ileteceğiz ve 'gerekli tedbirleri alın' teklifinde bulunacağız." dedi.
Mustafa İsen 7.5.2018
Sakarya Fındığı Çinlilere Tanıtıldı
Türkiye ve Çin arasındaki ticaret iş birliğini geliştirmek üzere kente gelen Çin şirketi heyetine, Sakarya'da üretilen fındığın özellikleri ve üretimi hakkında bilgi verildi.
Mustafa İsen 7.5.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
1)AĞRI'DA 4.2 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM AĞRI'da, richter ölçeğine göre 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Mustafa İsen 6.5.2018
İçişleri Bakanı Soylu: Yaptığımız İyiliğin Farkında Olun
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Yunanistan üzerinden Avrupa'ya geçen mülteci sayısının günlük 8 bin 500'den 61'e düştüğünü belirterek, "Biz size iyilik yapıyoruz.
Mustafa İsen 6.5.2018
Türkiye Yepyeni Bir Sürece Doğru Adım Atmaktadır"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Nasıl kıştan bahara geçildiyse Türkiye de yepyeni bir sürece doğru adım atmaktadır.
Mustafa İsen 6.5.2018
Dha Yurt Bülteni - 14
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: YAPTIĞIMIZ İYİLİĞİN FARKINDA OLUNİÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Yunanistan üzerinden Avrupa'ya geçen mülteci sayısının günlük 8 bin 500'den 61'e düştüğünü belirterek, "Biz size iyilik yapıyoruz.
Mustafa İsen 6.5.2018
İçişleri Bakanı Soylu: Yaptığımız İyiliğin Farkında Olun
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Yunanistan üzerinden Avrupa'ya geçen mülteci sayısının günlük 8 bin 500'den 61'e düştüğünü belirterek, "Biz size iyilik yapıyoruz.
Mustafa İsen 4.5.2018
Sakarya'da Atıklardan Elektrik, Gübre ve Gaz Üretilecek
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nce çöplerden elektrik, gübre ve gaz üretilmesi amacıyla, Sakarya Entegre Katı Atık Yönetimi (SEKAY) projesinin temeli törenle atıldı.
Mustafa İsen 1.5.2018
Sesob Başkanlığına Yeniden Alişan Seçildi
Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB) başkanlığına mevcut başkan Hasan Alişan yeniden seçildi.
Mustafa İsen 25.4.2018
Yeni Üniversiteler Kuruluyor
Aralarında İstanbul, Gazi, Karadeniz Teknik, İnönü, Selçuk, Erciyes üniversitelerinin de bulunduğu 10 üniversitenin bazı bölümlerinin yeni kurulacak üniversitelere bağlanması, ayrıca 3 yeni ve 2 vakıf üniversitesinin kurulmasını öngören tasarının görüşmeleri başladı.
Mustafa İsen 19.4.2018
TBMM Kültür Varlıkları Araştırma Komisyonu Raporunu Kahraman'a Sundu
Yurt dışına kaçırılan kültür varlıklarının iadelerinin sağlanması ve mevcut kültür varlıklarının korunması amacıyla kurulan TBMM Araştırma Komisyonu, hazırladığı raporu TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a sundu.
Mustafa İsen 19.4.2018
Gündem / 19 Nisan 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya gelecek.
Mustafa İsen 19.4.2018
Gündem Özeti / 19 Nisan 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya gelecek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Makedonya Meclis Başkanı Talat Caferi'yi, Kazakistan Dışişleri Bakanı...
Mustafa İsen 15.4.2018
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi Milletvekili İsen'i Ağırlayacak
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi “Sultanların Şiirleri” dersi kapanış programında Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’i ağırlayacak.
Mustafa İsen 15.4.2018
Şehit Baş, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Baş'ın (28) cenazesi, Sakarya'nın Karasu ilçesinde defnedildi.
Mustafa İsen 14.4.2018
Eski Saü Rektörü Prof. Dr. Elmas'a Veda Yemeği
Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığına seçilen eski Sakarya Üniversitesi (SAÜ) rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas onuruna veda yemeği düzenlendi.
Mustafa İsen 13.4.2018
Sakarya'da "İl Değerlendirme Toplantısı" Yapıldı
Sakarya'da, Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında "İl Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.
Mustafa İsen 6.4.2018
Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Çalıştayı"
Basın Yayın Birliği Derneği ve Uluslararası Öncü Eğitimciler Derneği tarafından düzenlenen "Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Çalıştayı" yarın başlayacak.
Mustafa İsen 5.4.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, güvenlik birimlerinin lojistik ihtiyaçları kadar psikolojik desteğe de ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Bu beklentiye en duyarlı cevabı da toplumun öncü güçleri olan sanatçılar verir." dedi.
Şu an buradasınız: Mustafa İsen Haberleri | Mustafa İsen Kimdir - Haberler - Mustafa İsen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa İsen kimdir, hayatı ve biyografisi. İpek Yolu Belediyeler Birliği İznik'te toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 20:22:32. #1.15#
title