MUSTAFA HUNER ÖZAY HABERLERİ

MUSTAFA HUNER ÖZAY HABERLERİ

Mustafa Huner Özay haber, Mustafa Huner Özay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Huner Özay

Mustafa Huner Özay

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Huner Özay Kimdir ?

Mustafa Huner Özay, Kastamonu İnebolu'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Özay, gemi acentelerinde bağımsız temsilci olarak görev yaptı. Mustafa Huner Özay, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Kastamonu İnebolu Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Huner Özay - 22.7.2020
Şerife Bacı İstiklal Yol Koşusu 23 Ağustos'ta yapılacak
İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, AA muhabirine, İnebolu Şerife Bacı İstiklal Yol Koşusu'nun Türkiye Atletizm Federasyonunun pandemi sürecinde programa koyduğu ilk koşu olduğunu söyledi.
Mustafa Huner Özay - 9.6.2020
İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü kutlandı
Koronavirüs tedbirleri nedeniyle bu yıl az sayıda kişinin katılımıyla düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay tarafından çelenk sunuldu.
Mustafa Huner Özay - 4.5.2020
Semt pazarına açılan "hayır tezgahı" ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında zorlu bir süreçten geçildiğini kaydetti.
Mustafa Huner Özay - 11.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
İnebolu Belediyesi'nce, '2019 Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı' kapsamında, 25 Ağustos Kapalı Spor Salonu'nda 'Bilimsel Mirasımız, Gelecek Tahayyülümüz ve İslam Medeniyetinin Dünya Medeniyetine Katkıları' konulu konferans düzenlendi. Konferansa, Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı (İBTAV) Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgün, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Mecit Çetinkaya, çok sayıda vatandaş ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Huner Özay - 11.3.2020
İBTAV Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, "Fuat Sezgin Yılı" konulu konferansa katıldı
Programa, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgün, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Mecit Çetinkaya, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Huner Özay - 4.12.2019
TIR'la çarpışan otomobilde ölen 3 kişi toprağa verildi
ANNENİN 5 AYLIK HAMİLE OLDUĞU ÖĞRENİLDİ Kazada yaşamını yitiren 3 kişinin cenazesi yakınları tarafından hastane morgundan alınarak, Göçkün Köyü'ne getirildi. Burada öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazına İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve çok sayıda kişi katıldı.
Mustafa Huner Özay - 4.12.2019
Kastamonu'daki trafik kazasında ölen aile son yolculuğuna uğurlandı
Evlerinde helallik alınmasının ardından köy meydanında kılınan cenaze namazına, ölenlerin yakınlarının yanı sıra kazada yaralanan ve tedavisinin ardından taburcu edilen Satılmış Küm, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ile vatandaşlar katıldı.
Mustafa Huner Özay - 17.10.2019
İnebolu Devlet Hastanesi Başhekimi Orhan'a ziyaret
İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, yeni atanan İnebolu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Anıl Orhan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Mustafa Huner Özay - 16.10.2019
İnebolu Belediye Meclisi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay başkanlığında yapılan olağanüstü meclis toplantısında harekata destek verilmesi oy birliğiyle kararlaştırıldı.
Mustafa Huner Özay - 16.10.2019
İnebolu Belediye Başkanı Özay öğrencilerin sorunlarını dinledi
İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, İnebolu Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin şehir içi halk otobüslerinde yaşadığı sıkıntıları yerinde ilk ağızdan dinlemek için halk otobüsü ile yüksek okul hattına yolculuk etti.
Mustafa Huner Özay - 16.10.2019
İnebolu'da "Temiz Toplum Temiz Çevre" kampanyası
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay tarafından başlatılan proje kapsamında üçüncü kez düzenlenen çöp toplama etkinliğine, belediye birim amirleri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Huner Özay - 14.10.2019
TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu'da
Gemi komutanı Deniz Yarbay Burak Akgül, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay'ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Huner Özay - 8.10.2019
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Mevlit programına, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Huner Özay - 1.10.2019
Belediye Başkanı Özay ve belediye personeli çöp topladı
İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın başlattığı Sıfır Atık Projesi kapsamında belediye personeli ile çöp toplama etkinliği gerçekleştirdi.
Mustafa Huner Özay - 27.9.2019
Başsavcılık Koruma Kurulundan huzurevi ziyareti
Cumhuriyet Savcısı Soner Şahin başkanlığında Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve diğer kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, denetimli serbestlik yükümlüleri huzurevinde kalan yaşlılarla bir araya geldi.
Mustafa Huner Özay - 27.9.2019
İnebolu'ya çöp kamyonu hibe edildi
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hibe çöp kamyonunun ilçeye getirildiğini söyledi.
Mustafa Huner Özay - 30.8.2019
İnebolu'da müzik ve eğlence programı düzenlendi
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, programa katılan ekiplere teşekkür etti.
Mustafa Huner Özay - 30.8.2019
İnebolu'da sergi açıldı
İsmail Karahan tarafından sahibi olduğu Gabak Gavurun Gonağı'ndaki serginin açılışına Kaymakam Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Soner Şahin, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Huner Özay - 29.8.2019
Kastamonu'da "Şerife Bacı İstiklal Koşusu" gerçekleştirildi
Ülke genelinden yaklaşık 350 yarışmacı, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay'ın İsmetpaşa Caddesi'nde verdiği startın ardından 10 kilometre koştu.
Mustafa Huner Özay - 3.8.2019
İnebolu'da mezarlıklarda bayram temizliği
İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay'ın talimatıyla başlayan çalışma bayram öncesi tamamlanacak.
Mustafa Huner Özay - 15.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
İnebolu İnebolu ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit mezarlarına ziyaret gerçekleştirildi. Kaymakam Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Yavuz ve protokol üyeleri, ilçeye bağlı Erkekarpa, Belen, Dibek ve Çubuk köylerinde bulunan şehit mezarlarını ziyaret etti.
Mustafa Huner Özay - 13.6.2019
Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da yürüyüş için gelenlerden İnebolu'nun tanıtımına destek isteyerek, "Milli Mücadele'de İnebolu'nun önemini anlatmak için kelimelerin yeteceğini düşünmüyorum.
Mustafa Huner Özay - 9.6.2019
9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü
Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da İnebolu'nun Milli Mücadele'de kilit nokta olduğunun altını çizerek, "İlçe halkının Kurtuluş Savaşı'nda göstermiş olduğu takdire değer mücadele TBMM tarafından Beyaz Şeritli İstiklal Madalyası ve Beratı ile ödüllendirilmiştir.
Mustafa Huner Özay - 16.4.2019
İnebolu Belediye Başkanı Özay Göreve Başladı
AK Parti'den İnebolu Belediye Başkanı seçilen Mustafa Huner Özay, mazbatasını alarak göreve başladı.
Mustafa Huner Özay - 31.3.2019
Kastamonu'nun İnebolu İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Mustafa Huner Özay kazandı.
Mustafa Huner Özay - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kastamonu'da, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Huner Özay Haberleri | Mustafa Huner Özay Kimdir - Haberler - Mustafa Huner Özay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Huner Özay kimdir, hayatı ve biyografisi. Ayla Arslan ile Cem Baral dünya evine girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 13:45:54. #1.14#
title