MUSTAFA AÇIKGÖZ HABERLERİ

Mustafa Açıkgöz haber, Mustafa Açıkgöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Açıkgöz

Mustafa Açıkgöz

Doğum Yeri Nevşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 10.11.1971

Mustafa Açıkgöz Kimdir ?

10 Kasım 1971'de Nevşehir'de doğdu. Baba adı Vehbi, anne adı Meliha'dır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi. 23 yıl serbest eczacı olarak çalıştı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyeliği yaptı. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Açıkgöz, evli ve 2 çocuk babasıdır. Ak Parti 27. dönem Nevşehir 1.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Açıkgöz - Bugün
Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, partisinin Kadın Kolları Başkanlığınca düzenlenen çeşitli programlara katılmak üzere Nevşehir'e gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir'i başkanlık makamında konuk etti. Ziyarette Keşir'e Nevşehir Belediyesi'nin çalışmaları ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çeşitli kadın ve aile projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Savran, Keşir ile çeşitli projeler üzerine istişarelerde bulundu. Keşir'e Nevşehir Belediyesi ziyareti sırasında AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve partililer eşlik etti.
Mustafa Açıkgöz - 31.08.2021
Nevşehir Kalesi'nde Düzenlenen 'Yaprak Sayar ile İpek Yolunda Meşk' Konseri Mest Etti
Kale surlarının ışıklandırılmasıyla güzel görüntülere sahne olan etkinlik, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanı Dr.
Mustafa Açıkgöz - 30.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mustafa Açıkgöz - 05.08.2021
Belediye Başkanı Savran Hacı Bektaş Veli'nin Vefatının 750. Yıl Dönümü Anma Etkinliklerinde Konuştu
Belediye Başkanı Savran Hacı Bektaş Veli'nin Vefatının 750. Yıl Dönümü Anma Etkinliklerinde Konuştu Anadolu irfanının sönmeyen ışığı Hünkar Hacı Bektaş Veli, vefatının750. Yıldönümü Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen törenle anıldı. Cumhurbaşkanlığı ve UNESCO tarafından 2021 yılının 'Hacı Bektaş Veli Yılı' ilan edilmesi dolayısıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 'İnsanlığın özü sevgi, barış ve kardeşlik' sloganı ile Hacı Bektaş Veli Müzesi önünde etkinlik düzenlendi. Programda, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Öcal Oğuz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy birer konuşma yaptı. Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, konuşmasında Hünkar Hacı Bektaş Veli'nin yaşadığı döneme sevgiyi, barışı getirerek geleceğe ışık tutarak derin bir insan sevgisine, hoşgörüye, barışa, kardeşliğe, ilime dayalı düşünceleri Anadolu kimliğinin inşasına temel olduğunu söyledi. "Hünkar Hacı Bektaş Veli'nin insanlığa rehber olan evrensel değerlerini yaşatmak, bu toprakların insanları olarak bizim için en büyük vazifelerden biridir" diyen Savran konuşmasını şöyle sürdürdü; "Hacı Bektaş Veli'nin öğretileri, şu an bulunduğumuz topraklardan,   kendi adıyla anılmış olan Hacıbektaş ilçemizden tüm dünyaya yayılmıştır. Bu bakımdan topraklarımız bir mekan olmanın çok ötesinde anlamlar taşımaktadır. Burası tüm aleme sevgiyle, hoşgörüyle bakılan bir gönül dünyasıdır. Burası, incinse de incitmeyen, her ne arar ise kendi kalbinde arayan,   tüm insanlığı bir gören; bütün aleme hürmet eden eşsiz bir bilincin dünyasıdır. Bu bakımdan da güzel ilçemiz ve şehrimiz, Hacı Bektaş Veli'nin mirasının en önemli parçasıdır. Bu mirasın kıymetini bilmek ve nesilden nesile aktarmak da hepimiz için bir gönül sorumluluğudur. Huzurlarınızdan ayrılmadan Hacı Bektaş Veli'nin şu sözlerini hatırlatmak istiyorum. "Bizi sevenlerin gönüllerinde biz oturur, dillerinde de biz konuşuruz. " Bugün kalbimizde hissettiğimiz büyük sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularıyla Hünkar Hacı Bektaş Veli' yi rahmetle anıyor; öğretilerinin ışığında tüm insanlığın huzur, sevgi ve kardeşlik içinde yaşamasını diliyorum. " Konuşmaların ardından tiyatro gösterisi ve dinleti sunulan programa, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Ankara Valisi Vasip Şahin, Yozgat Valisi Ziya Polat, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan ve Malatya Valisi Aydın Baruş ile İran'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Ferazmend, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, sanatçı Hülya Koçyiğit ve davetliler katıldı.
Mustafa Açıkgöz - 17.07.2021
Nevşehir 15 Temmuz Demokrasi Zaferi'nin 5.yıldönümünde tek yürek
Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çim sahasında gerçekleştirilen etkinliğe Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Nevşehir Belediye Başkanı Dr.
Mustafa Açıkgöz - 16.07.2021
Nevşehir 15 Temmuz Demokrasi Zaferi'nin 5. Yıldönümünde Tek Yürek
Nevşehir 15 Temmuz Demokrasi Zaferi'nin 5. Yıldönümünde Tek Yürek Nevşehir, Türk milletinin destanlar yazdığı 15 Temmuz 2016 gecesi vatanı için kanını döken şehit ve gazilerine bir kez daha şükranlarını dile getirdi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 5. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Nevşehir'de törenlerle anıldı. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çim sahasında gerçekleştirilen etkinliğe Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Nevşehir Belediye Başkanı Dr.
Mustafa Açıkgöz - 09.07.2021
Nevşehir şehidini binlerce kişi uğurladı
Şehit Çifcibaşı için Derinkuyu ilçesi Çakıllı köyü Eski Cami'de düzenlenen cenaze törenine, şehidin annesi Dudu, babası Resul Çiftcibaşı, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İlçe ve belde belediye başkanları askeri yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Açıkgöz - 24.06.2021
AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz koyunları telef olan yetiştirici ile görüştü
TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Bahçeli köyünde meydana gelen göçükte 58 küçükbaş hayvanı telef olan üretici ile görüştü.
Mustafa Açıkgöz - 19.06.2021
Başkan Savran Müjdeleri Açıkladı
Başkan Savran Müjdeleri Açıkladı Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun ziyaretinin ardından Nevşehirlileri heyecanlandıracak yeni spor yatırımlarını açıkladı. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nevşehir'e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun ziyaretinin Nevşehir için oldukça verimli geçtiğini söyledi. Gerek Nevşehir Belediyesi'ni ziyarette gerekse de Nevşehir Valiliği'nin de düzenlenen değerlendirme toplantısında Nevşehir Belediyesi'nin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projeler ve spor yatırımları konusunda Bakan Kasapoğlu ile istişare fırsatı bulduklarını kaydeden Savran, bakanlığın desteği ile hayata geçirilecek olan yatırımlar sayesinde Nevşehir'in tam bir spor kenti olacağını vurguladı. Bakan Kasapoğlu'nun Nevşehir il merkezindeki çok sayıda mahalleye yapılacak olan semt sahaları, Kapadokya Spor Kompleksi içerisinde yapılacak olan 1500 kişilik kapalı spor salonu, 7500 kişilik stadyum, Spor Lisesi, halı sahalar, suni çim sahalar ve tenis kortları konusunda tam destek verdiğini açıklayan Savran, konu ile ilgili önümüzdeki günlerde Ankara'da bir protokol imzalayacaklarını müjdeledi. Bu yatırımların yanı sıra Nevşehir'deki 2 ve 3 Nolu Çim Sahaların da aydınlatmalarının gerçekleştirileceğini ifade eden Savran, ayrıca kente bir de Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi kazandıracaklarını anlattı. Savran, "Sayın bakanımızın ziyaretlerinde şehrimize göstermiş oldukları ilgi ve verdikleri destek bizleri çok mutlu etti. Bakanımız şehrimize kazandıracağımız yeni spor salonu, stadyum, spor lisesi, çok sayıdaki halı ve suni çim sahalar, semt sahaları ve Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için gerekli talimatları verdi. Bu yatırımların şehrimize kazandırılmasındaki emeklerinden dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Nevşehir Valimiz İnci Sezer Becel'e, AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'ye, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran'a, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan'a ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik'e şehrim adına teşekkür ediyorum.
Mustafa Açıkgöz - 19.06.2021
Bakan Kasapoğlu Nevşehir Belediyesi'nde
Bakan Kasapoğlu Nevşehir Belediyesi'nde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Nevşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ile görüştü. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nevşehir'e gelen Kasapoğlu, ilk olarak Nevşehir Valisi İnci Sezel Becel'i ziyaret ettikten sonra Atatürk Bulvarı'nda esnaf ziyaretinde bulundu. AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Dr.
Mustafa Açıkgöz - 12.06.2021
Mahalle Muhtarları ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Mahalle Muhtarları ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Merkez Mahalle Muhtarları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, özverili çalışmalarından dolayı tüm mahalle muhtarlarına teşekkür ederek muhtarların belediye hizmetlerine ilişkin taleplerini yerine getirmek için gayretle çalışmayı sürdüreceklerini kaydetti. Merkez Mahalle Muhtarları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Açıkgöz Haberleri | Mustafa Açıkgöz Kimdir - Haberler - Mustafa Açıkgöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Açıkgöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Nevşehir Belediyesi'ni Ziy
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 21:46:22. #1.15#

title