Murat Taş Haberleri

Murat Taş haber, Murat Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Taş - 19.01.2021
Kahramankazan'da salgın sürecinde öğrencilere öğretici çevrimiçi oyun
Kahramankazan Fatih Ortaokulu matematik öğretmeni Murat Taşkın, salgın sürecinde çocuklara internet üzerinden öğretici oyun desteği verdi.
Murat Taş - 23.12.2020
İznik Gölü'ndeki bazilikanın ziyarete açılması planlanıyor
İznik Belediyesinden yapılan açıklama göre, bazilikada devam eden çalışmalarla ilgili İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Abdülkerim Baştürk, İznik Müze Müdürü Arkeolog Ahmet Türkmenoğlu, Prof. Dr. Murat Taş, İznik Kazı Bilimsel Danışmanı Prof.
Murat Taş - 25.08.2020
AK Parti Milletvekili Günay, Alpu kara yolu çalışmalarını inceledi
Günay'ın iletişim ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre Milletvekili Günay, yol çalışmaları hakkında Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin ve şantiye şefi Murat Taşkın'dan detaylı bilgi aldı.
Murat Taş - 23.07.2020
TSYD, Süper Lig'e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un stadını inceledi
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Yönetim Kurulu Üyesi Murat Taşkın, Süper Lig'e çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un stadını inceledi.
Murat Taş - 06.06.2020
Son dakika haber! Pamukkale'de termal oteller misafirlerini bekliyor
Yakın dönemde açılacak Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin de özellikle yurt dışından gelecek yabancı misafir sayılarında artış sağlayacağını anlatan Şen, şunları kaydetti: "Bölgede nitelikli bir hastanenin olması özellikle Avrupa'dan sağlık için ülkemize gelecek misafirlerin de artışını sağlayacak. Şu anda Karahayıt bölgemizde bir tesisimizin içinde Sağlık Bakanlığından belgeli bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi var. O da özellikle Türk cumhuriyetlerinden ciddi anlamda sağlık için gelen misafirlerin tedavilerini sağlıyor. Yaklaşık 42 ülkeden oraya sağlık için şu ana kadar gelen misafirlerimiz var. 2 bin 500 yıl önceden bu yana Pamukkale'nin suyu şifa veriyor. Antik çağdan beri termal sağlık merkezi olma hüviyetine sahip bölgemize gelen misafirlerimiz sağlıklarına kavuşarak hem Pamukkale'nin o muhteşem doğasını, Hierapolis antik kentini görme fırsatı elde ediyor hem de sağlıklarına kavuşarak memleketlerine dönüyorlar. Bölgemiz termal sularında tüm misafirlerimizi sağlıklarına kavuşturmak için bekliyor." Oteller hazır Karahayıt'ta "Güvenli ve Sağlıklı Turizm Belgesi" alan tesislerden Doğa Termal Otel'in genel müdürü Murat Taşlıcalı, yıla büyük umutlarla giren ve beklentisi yüksek olan turizm sektörünün salgından son derece olumsuz etkilendiğini belirtti.
Murat Taş - 08.02.2020
İznik'te kadın girişimcilere "Devlet Protokolü ve Nezaket Kuralları" eğitimi verildi
Eğitimde, protokolün ne olduğunu anlatan Oruç, "Protokol dünyanın her yerinde kabul edilmiş bir kavramdır. Protokol resmi bir törende, resmi bir yemekte, resmi bir açılışta, resmi bir toplantıda başında resmi olan her işte temsil gücü düşük olan ast ile temsil gücü yüksek olan üst arasındaki ilişkileri düzenleyen işin adıdır. Protokolde astın üstüne, üstün üstüne bir disiplin zinciri vardır" dedi. İznik Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Seda Karakaş da kadın girişimciler olarak "Devlet Protokolü ve Nezaket Kuralları" konusuna büyük önem verdiklerini söyledi. BTSO Akademinin bu konuda önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini kaydeden Karakaş, kadınların iş hayatında girmeleri noktasında bu tür eğitimlere devam edileceğini ifade etti. İznik Belediye İş Hanı Toplantı Salonunda düzenlenen panele, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, AK Parti İlçe başkanı Halil İbrahim Gökbulut, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Asil, UNESCO İznik Alan Başkanı Prof.Dr. Murat Taş, Halk Eğitim Müdürü Yücel Doğan, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra pek çok kadın girişimci katıldı.
Murat Taş - 16.01.2020
Eyüpsultan'daki öğrenciler doğal afetlere karşı bilinçlendirilecek
Eğitimler, 4-5 Şubat'ta Göktürk Turgut Özal Ortaokulu'nda, 6-7 Şubat'ta Prof. Kaya Gürsel Ortaokulu'nda, 10-11 Şubat'ta Güzeltepe Ortaokulu'nda, 12-13 Şubat'ta Cumhuriyet Ortaokulu'nda, 14 Şubat'ta Hacı İslam Ülker Hacı Şakire Ülker İmam Hatip Ortaokulu'nda, 17-20 Şubat'ta Şehit Murat Taş Ortaokulu'nda, 21 Şubat'ta Akpınar Ortaokulu'nda, 24-25 Şubat'ta Dede Korkut İmam Hatip Ortaokulu'nda, 26-28 Şubat'ta Gümüşsuyu Ortaokulu ile Üçşehitler Ortaokulu'nda yapılacak.
Murat Taş - 10.01.2020
İznik Müzesi, Türk İslam Eserleri Müzesi olarak hizmet verecek
İznik Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, belediye binasında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Gökhan Yazgı, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kahraman, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, UNESCO İznik Alan Başkanı Prof. Dr. Murat Taş, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Damar, Bursa Kültür Varlıkları Koruma Bölge Kurulu Müdürü Erdal Çetindağ, Bursa Rölöve Anıtlar Bölge Müdürü Aylin Kırlangıç, İznik Müze Müdürü Ahmet Türkmenoğlu, ilgili kurum temsilcileri ve uzmanları ile birlikte İznik'te devam eden çalışmalarla ilgili inceleme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Murat Taş - 17.12.2019
Tataristan ile İzmir arasında işbirliği köprüsü kuruldu
Tataristan Yatırım Kalkınma Ajansı'nı da ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediyesi heyeti Türkiye Cumhuriyeti Kazan Başkonsolosu İsmet Erikan ile de bir görüşme yaptı. Kazan'daki görüşmeler sırasında Kazan İcra Komitesi ile de bir araya gelindi. Toplantıya, Kazan İcra Komitesi Başkan Yardımcısı İldar Şakirov, Bayındırlık Komitesi Başkanı Dmitriy Anisimov, Bilgi Teknolojileri ve İletişim İdaresi Başkanı Rifat Hannanov ve Tataristan Türkiye Yetkili Temsilcisi Aydar Gataullin ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye Cumhuriyeti Kazan Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Murat Taşdemir, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Fırat Eroğlu ve Ozan Parlar ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden bürokratları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Taş Haberleri | Murat Taş Kimdir - Haberler - Murat Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Manisa CBÜ ve Yunusemre Belediyesi işbirliğini genişletecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 18:29:01. #1.13#

title