Muammer Karabulut Haberleri

Muammer Karabulut haber, Muammer Karabulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Karabulut - 22.12.2018
Kooperatiften Üyelerine 'Dönün' Çağrısı
Aydın'ın İncirliova ilçesinde 2006 yılında 205 ortak ile kurulan ve zamanla üye sayısı 30 kadar düşen Hacıaliobası, Sınırteke, Sandıklı ve Yazıdere Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi eski günlerini arar oldu. Borçları ve ellerinde hayvan kalmaması nedeniyle faaliyetlerine 4 ay önce 6 ay süreyle ara verdiklerini belirten Kooperatif Başkanı Ziraat Mühendisi Muammer Karabulut, tekrar ayağa kalkabilmek için üyelerine dönmeleri çağrısında bulundu.
Muammer Karabulut - 24.12.2017
Noel Baba Barış Köyü'ne Fetö Engeli İddiası (1)
NOEL Baba Barış Konseyi Başkanı Muammer Karabulut, Noel Baba Barış Köyü'nü Türkiye'de kurmak istediklerini ancak Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) etkin olduğu dönemlerde bu girişimlerinin engellediğini iddia etti.
Muammer Karabulut - 24.12.2017
Noel Baba Barış Köyü'ne Fetö Engeli İddiası (2)
NOEL Baba Barış Konseyi Başkanı Muammer Karabulut, Noel Baba Barış Köyü'nü Türkiye'de kurmak istediklerini ancak Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) etkin olduğu dönemlerde bu girişimlerinin engellediğini iddia etti.
Muammer Karabulut - 24.12.2017
Dha Yurt Bülteni-3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------- Kentten detay Sisle kaplı binalar Trafik akışı Araçların ilerlemesi Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mücahit YOLCU-GAZİANTEP-DHA) ========================================= Noel Baba Barış Köyü'ne FETÖ engeli iddiası NOEL Baba Barış Konseyi Başkanı Muammer Karabulut, Noel Baba Barış Köyü'nü Türkiye'de kurmak istediklerini ancak Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) etkin olduğu dönemlerde bu girişimlerinin engellediğini iddia etti.
Muammer Karabulut - 30.12.2016
Dha Yurt Bülteni - 14
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ Antalya Adliyesi'nin genel görüntüsü Avukat Serap Ertuğrul ile Avukat Yadigar Gedik Toy'un yürürken ve birbirleriyle konuşurken görüntüleri Avukat Serap Ertuğrul'un konuşmaları Avukat Yadigar Gedik Toy'un konuşmaları Haber- Kamera: Mustafa KOZAK/ANTALYA, ============================================== Noel Baba'nın başına silah dayanmasına tepki NOEL Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, Aydın'ın Nazilli İlçesinde Noel Baba'nın başına silah dayanmasının kabul edilemez olduğunu söyledi.
Muammer Karabulut - 27.12.2015
KKTC'de "Noel Baba Barış Köyü" Kurulacak
Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, "Noel Baba Barış Köyü"nün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) kurulacağını bildirdi.
Muammer Karabulut - 26.12.2015
Uluslararası Noel Barış Konseyi 2016'da KKTC'de Yapılacak
TÜRKİYE NOEL BABA BARIŞ KONSEYİ BAŞKANI MUAMMER KARABULUT Yapılan Genel Kurul sonuncunda, Muammer Karabulut başkanlığındaki Türkiye Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu, Sevgi Erenerol, Aşkın Tarınç, Mediha Özparlak ve Murat Ali Sakal 'dan oluştu.
Muammer Karabulut - 15.08.2015
Noel Baba"Yı Pırlantalara İşlediler
Noel Baba'yı bütün dünyaya tanıtmak istediklerini belirten Kamar, "Aziz Nikolaus'un ruhunu yaşatmayı, ülkemize ve bölgemize kalkınmaya katkı sağlamayı amaçladık" dedi. Koleksiyonu farklı ülkelerde tanıtacaklarını ifade eden Kamar, şöyle konuştu: "Bu koleksiyonda 11 parça yer alıyor. İki yıl üzerinde çalıştık. Ürünün çıkması için 250 bin dolar kalıp ve tasarım yatırımı oldu. Bu sadece başlangıç yatırımı. Türkiye'nin tarihinden izler taşıyan Noel Baba'yı simgeleyen koleksiyonumuzun, ülkemizin tanıtımına ve ekonomisine katkı sağlayacağına inanıyoruz." -İşbirliği protokolü imzalandı- Noel Baba Barış Konseyi Başkanı Muammer Karabulut da "Noel Baba'nın doğduğu kent olan Antalya"nın barışla markalaştığını söyledi.
Muammer Karabulut - 23.04.2015
Noel Baba Barış Konseyi'nden Dünyaya Çağrı
Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, sağlıklı nesiller için dünyaya çağrıda bulunduklarını ve 28 Nisan gününün Birleşmiş Milletler’de oylanarak ‘Şekeri Bırakma Günü’ ilan edilmesi için öneri yazısı gönderdiklerini belirtti.
Muammer Karabulut - 20.12.2014
19.noel Baba Barış Ödülü, ABD'li Sanatçı William James Adam'a Verildi
Uluslar Arası Noel Baba Barış Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Karabulut, 69 ülkede temsilciliği bulunan Uluslar Arası Noel Baba Barış Konseyi tarafından her yıl verilen ödüllerin sahiplerinin belirlendiğini açıkladı.
Muammer Karabulut - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10)
Bugün açıklanan Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararında, sanıkların duruşmalar sırasındaki konuşma sürelerine de yer verildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muammer Karabulut Haberleri | Muammer Karabulut Kimdir - Haberler - Muammer Karabulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Karabulut kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | 'Ergenekon Davası'nda beraat eden sanığa 18 bin lira ta
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 10:47:03. #1.13#

title