Minik kız çocuğu dondurmasını köpekle paylaştı

Minik kız çocuğu dondurmasını köpekle paylaştı

Minik kız çocuğu dondurmasını köpekle paylaştı Yalova'nın Altınova ilçesinde 3 yaşındaki Yağmur Elif Demir adlı kız çocuğunun sıcaktan bunalan yavru köpeği görünce elindeki dondurmayı onunla paylaşması ailesi tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

08.07.2020 12:05 | Son Güncelleme: 08.07.2020 12:41

Minik kız çocuğu dondurmasını köpekle paylaştı

YALOVA - Yalova'nın Altınova ilçesinde 3 yaşındaki Yağmur Elif Demir adlı kız çocuğunun sıcaktan bunalan yavru köpeği görünce elindeki dondurmayı onunla paylaşması ailesi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Sosyal medyaya düşen görüntü tıklanma rekoru kırdı.

Sıcak havalar insanları olduğu kadar hayvanları da bunaltıyor. Bu kapsamda sosyal medyaya düşen bir görüntü ise yürekleri ısıttı. Yalova'nın Altınova ilçesinde ailesi ile sokağa çıkan 3 yaşındaki Yağmur Elif Demir adlı kız çocuğu sokakta sıcaktan bunalmış bir yavru köpek gördü. Bunun üzerine köpeğin yanına giden minik kız kendisine alınan dondurmayı köpeğe uzatarak onun biraz da olsa serinlemesine yardımcı oldu. Bu anlar ise minik kızın ailesi tarafından görüntülendi. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntü vatandaşlar tarafından defalarca izlendi.

Minik kız çocuğu dondurmasını köpekle paylaştı

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title