Metehan Aydın Haberleri

Metehan Aydın haber, Metehan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metehan Aydın - 4.12.2017
Dha Yurt Bülteni-1
"ANAYASA MAHKEMESİ BİLE ÇALIŞMIYOR" 15 Temmuz'un ardından OHAL ilan edildiğini kaydeden Karamollaoğlu şöyle devam etti: "Olağanüstü hal ne demek? Gerekli miydi?  Evet, böyle bir kalkışma olunca olağanüstü hal edilir. 3 ay, 6 ay bilemedin 9 ay için ama siz bunu böyle yapmazsanız o zaman siz adaleti tesis edemezsiniz. Çünkü bugün olağanüstü hal olduğu için mahkemeler çalışamıyor. Anayasa Mahkemesi bile çalışmıyor. Hakim bir masada otururken alıp götürülüyor. Bu adamda suçlu diye. Daha karar verecek iken götürülüyor. Olabilir mi? Olabilir. Ama bu iş 3 ay, 6 ay, 9 ay olur. Ama siz bunu sürekli hale getirirseniz o zaman adalet rafa kalkar. Hukuksuzluk olur. İşte bugün Türkiye'de referandum da oyladığımız başkanlık sistemi aslında başkana veren bir sistem. Biz bunun karşısındayız."  "SEÇİM BARAJI KALKSIN" Hazineden yardım alamadıklarını için yakında kampanya başlatacaklarını belirten Karamollaoğlu, "Bu kampanyamızda seçim barajı kaksın, uyum yasaları adalet üzerine inşa edilsin. Devlet desteği bütün siyasi partilere eşit oy nispetiyle mutlaka dağıtılsın. Bunu istiyoruz biz. Biz bunu sağlayamadığımız zaman neye muhtacız, bizim üyelerimizin katkılarına. Allah razı olsun geçen bir takım problemler yaşadık, bir tane teşkilat mensubumuzun çocuğu 6-7 yaşında haftalık harçlığını göndermiş kardeşi ile beraber, 2 tane 5 lira geldi. Bana göre 5 bin liradan, 500 bin liradan daha kıymetliydi" Kongrede mevcut başkan Bilal Metehan Aydın yeniden İl Başkanı seçildi.
Metehan Aydın - 3.12.2017
Sp Lideri Karamollaoğlu: Anayasa Mahkemesi Bile Çalışmıyor
"ANAYASA MAHKEMESİ BİLE ÇALIŞMIYOR" 15 Temmuz'un ardından OHAL ilan edildiğini kaydeden Karamollaoğlu şöyle devam etti: "Olağanüstü hal ne demek? Gerekli miydi?  Evet, böyle bir kalkışma olunca olağanüstü hal edilir. 3 ay, 6 ay bilemedin 9 ay için ama siz bunu böyle yapmazsanız o zaman siz adaleti tesis edemezsiniz. Çünkü bugün olağanüstü hal olduğu için mahkemeler çalışamıyor. Anayasa Mahkemesi bile çalışmıyor. Hakim bir masada otururken alıp götürülüyor. Bu adamda suçlu diye. Daha karar verecek iken götürülüyor. Olabilir mi? Olabilir. Ama bu iş 3 ay, 6 ay, 9 ay olur. Ama siz bunu sürekli hale getirirseniz o zaman adalet rafa kalkar. Hukuksuzluk olur. İşte bugün Türkiye'de referandum da oyladığımız başkanlık sistemi aslında başkana veren bir sistem. Biz bunun karşısındayız."  "SEÇİM BARAJI KALKSIN" Hazineden yardım alamadıklarını için yakında kampanya başlatacaklarını belirten Karamollaoğlu, "Bu kampanyamızda seçim barajı kaksın, uyum yasaları adalet üzerine inşa edilsin. Devlet desteği bütün siyasi partilere eşit oy nispetiyle mutlaka dağıtılsın. Bunu istiyoruz biz. Biz bunu sağlayamadığımız zaman neye muhtacız, bizim üyelerimizin katkılarına. Allah razı olsun geçen bir takım problemler yaşadık, bir tane teşkilat mensubumuzun çocuğu 6-7 yaşında haftalık harçlığını göndermiş kardeşi ile beraber, 2 tane 5 lira geldi. Bana göre 5 bin liradan, 500 bin liradan daha kıymetliydi" Kongrede mevcut başkan Bilal Metehan Aydın yeniden İl Başkanı seçildi.
Metehan Aydın - 3.12.2017
Dha Yurt Bülteni-15
"ANAYASA MAHKEMESİ BİLE ÇALIŞMIYOR" 15 Temmuz hadiselerin arkasından OHAL ilan edildiğini kaydeden Genel Başkan Karamollaoğlu şöyle dedi:  "Olağanüstü hal ne demek? Gerekli miydi?  Evet, böyle bir kalkışma olunca olağanüstü hal edilir. 3 ay, 6 ay bilemedin 9 ay için ama siz bunu böyle yapmazsanız o zaman siz adaleti tesis edemezsiniz. Çünkü bugün olağan üstü hal olduğu için mahkemeler çalışamıyor. Anayasa Mahkemesi bile çalışmıyor. Hakim bir masada otururken alıp götürülüyor. Bu adamda suçlu diye. Daha karar verecek iken götürülüyor. Olabilir mi? Olabilir. Ama bu iş 3 ay, 6 ay, 9 ay olur. Ama siz bunu sürekli hale getirirseniz o zaman adalet rafa kalkar. Hukuksuzluk olur. İşte bugün Türkiye'de referandum da oyladığımız başkanlık sistemi aslında başkana veren bir sistem. Biz bunun karşısındayız."  "SEÇİM BARAJI KALKSIN" Hazineden yardım alamadıklarını için yakında kampanya başlatacaklarını söylen Karamollaoğlu şöyle konuştu:   "Bu kampanyamızda seçim barajı kaksın, uyum yasaları adalet üzerine inşa edilsin. Devlet desteği bütün siyasi partilere eşit oy nispetiyle mutlaka dağıtılsın. Bunu istiyoruz biz. Ne kadar başarılı oluruz onu göreceğiz zaman içerisinde. Ama bunu istemek hakkımız bunu sağlayacağız. Biz bunu sağlayamadığımız zaman neye muhtacız, bizim üyelerimizin katkılarına. Allah razı olsun geçen bir takım problemler yaşadık, bir tane teşkilat mensubumuzun çocuğu 6-7 yaşında haftalık harçlığını göndermiş kardeşi ile beraber, 2 tane 5 lira geldi. Bana göre 5 bin liradan, 500 bin liradan daha kıymetliydi. Biz aidatlarımızda titiz olacağız. Bu dava bizim o zaman güzel kardeşlerim hepimiz ayda bu davaya bir katkı verecek." Kongrede mevcut başkan Bilal Metehan Aydın yeniden İl Başkanı seçildi.
Metehan Aydın - 3.12.2017
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Açıklaması
Terörle mutlaka mücadele edilmesi gerektiğini dile getiren Karamollaoğlu, şunları kaydetti: "Kaç tane şehit verdik, kaç tane terörist öldürdük?' Bunları her gün televizyonlardan ilan ederek, terör önlenemez. Elbette silahla saldırana sizde silahla karşılık verirsiniz. Ülkenin ve bölgenin ekonomik problemlerini çözmezseniz, sosyal problemlerini çözmezseniz, eğer adalet tam manası ile sağlanamıyorsa, eğer siz orada yaşayan insanların psikolojik durumlarını dikkate almazsanız terörü önleyemezsiniz. Dünyanın hiçbir yerinde önlenemedi." Tek liste ile gidilen kongrede Bilal Metehan Aydın il başkanlığına seçildi.
Metehan Aydın - 23.5.2015
Genel Seçimlere Doğru
AK Parti hükümetinin esnafa yönelik ciddi manada yenilikler yaptığını dile getiren Özkaya, 13 yıldır esnafın yararına çalışmalar gerçekleştirildiğini anlattı. Özkaya, şunları kaydetti: "Esnafımızı rahatlatacak bir sürü projeyi hayata geçirdik. Bundan sonra da çok daha yeni projelerle sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bölgemizin uzun zamandır Meclis'te temsile ilişkin bir susamışlığı var. İnşallah vekillik nasip olduğunda her vatandaşımızın yanında olacağız ve sorunları en aza indirmek için var gücümüzle çalışacağız, Dinarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" Ziyarette, AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Dinar Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Metehan Aydın, SKM Danışmanı Hamit Söyler ve SKM Sekreteri İrfan Cihan hazır bulundu.
Metehan Aydın - 2.5.2015
Ali Özkaya, Başmakçı'yı Ziyaret Etti
Ziyarette, AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Seçim Koordinasyon Başkanı Metehan Aydın ve partililer hazır bulundu.
Metehan Aydın - 19.5.2014
19 Mayıs'ta Soma'daki Maden Şehitleri Anıldı
Törene, Dinar Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Müslüm Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Metehan Aydın, CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metehan Aydın Haberleri | Metehan Aydın Kimdir - Haberler - Metehan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metehan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. ERZURUM Dedesi ve ninesine moral konseri verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 12:43:58. #1.14#
title