MELTEM TAYLAN AYDIN HABERLERİ

Meltem Taylan Aydın Haberleri

Meltem Taylan Aydın haber, Meltem Taylan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meltem Taylan Aydın 13.6.2020
Son dakika haberleri... Halkbank Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
Osman Arslan, Kerem Alkin, Meltem Taylan Aydın ve Maksut Serim de 3 yıl süreyle Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi.
Meltem Taylan Aydın 5.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 2 yeni başdanışman
RESMİ Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararlarına göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni başdanışmanları Ayşe Nur Bahçekapılı ile Meltem Taylan Aydın oldu.
Meltem Taylan Aydın 5.6.2020
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na Bekir Şahin seçildi
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan karara göre; Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Yargıtay Büyük Genel Kurulu'nca gösterilen adaylar arasında Yargıtay Daire Başkanı Bekir Şahin seçildi. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan atamlar hakkında kara göre ise Cumhurbaşkanı başdanışmanlıklarına Ayşenur Bahçekapılı ile Meltem Taylan Aydın atandı.
Meltem Taylan Aydın 5.6.2020
Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Atama Kararlarına göre Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına Ayşenur Bahçekapılı ile Meltem Taylan Aydın atandı.
Meltem Taylan Aydın 5.6.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına, Ayşe Nur Bahçekapılı ile Meltem Taylan Aydın atandı.
Meltem Taylan Aydın 27.5.2019
Halkbank yönetim kurulu belirlendi
Halkbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada Hazine ve Maliye Bakanı temsilcisinin verdiği önerge doğrultusunda bankanın olağan genel kurul toplantısında Recep Süleyman Özdil, Himmet Karadağ, Osman Arslan, Meltem Taylan Aydın, Maksut Serim ve Sadık Tıltak'ın yönetim kurulu üyesi olarak görevlerine devam etmesine, Mehmet Emin Özcan, Mevlüt Uysal ve Sezai Uçarmak'ın 3 yıl süre ile yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verildiği bildirildi.
Meltem Taylan Aydın 25.10.2018
Ekonomi Politikaları Kurulu Toplandı
Toplantıda, Ekonomi Politikaları Kurulu üyeleri Nihat Zeybekci, Dr. Cemil Ragıp Ertem, Yiğit Bulut, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Prof.
Meltem Taylan Aydın 9.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına Atamalar Yapıldı
Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu: "Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Mehmet Ali Yalçındağ, Dr. Osman Coşkun ve Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı." Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu: "Prof. Dr. Abdullah Atalar, Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, Ahmet Gündoğdu, Kemal Şamlıoğlu, Prof. Dr. Öktem Vardar, Selçuk Pehlivanoğlu, Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Prof. Dr. Umran S. İnan, Prof. Dr. Yavuz Atar" Ekonomi Politikaları Kurulu: "Dr. Cemil Ragıp Ertem, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Nihat Zeybekci, Prof.
Meltem Taylan Aydın 9.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları'na Atamalar Yapıldı
Ekonomi Politikaları Kurulu: Dr. Cemil Ragıp Ertem, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Nihat Zeybekci, Prof.
Meltem Taylan Aydın 9.10.2018
Ekonomi Politikaları Kurulu Üyeleri Belli Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına ilişkin üye atamalarını içeren kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ekonomi Politikaları Kurulu üyeleri arasında yer aldı. Kurul üyelerinin tam listesi şu şekilde açıklandı: "Dr. Cemil Ragıp Ertem, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Nihat Zeybekci, Prof.
Meltem Taylan Aydın 9.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları Üyeliklerine Atama
Ekonomi Politikaları Kurulu: Dr. Cemil Ragıp Ertem, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Nihat Zeybekci, Prof.
Meltem Taylan Aydın 13.8.2018
Halkbank Olağan Genel Kurulu
Halkbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklanan olağan genel kurul toplantı tutanağında Hazine ve Maliye Bakanlığı Temsilcisi'nin verdiği önerge doğrultusunda yönetim kurulu üyesi olarak Osman Arslan, Sadık Tıltak, Maksut Serim, Meltem Taylan Aydın, Mehmet Nihat Ömeroğlu ve Cenap Aşçı'nın görevlerine devam etmesine; Recep Süleyman Özdil, Ahmet Yarız ve Himmet Karadağ'ın 3 yıl süre ile yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verildiği bildirildi.
Meltem Taylan Aydın 8.6.2017
Halkbank Genel Kurulu Yapıldı
Sadık Tıltak, Yunus Karan, Osman Arslan, Maksut Serim, Meltem Taylan Aydın ve Nihat Ömeroğlu ise 3 yıl süre ile yönetim kurulu üyesi olarak seçildi.
Şu an buradasınız: Meltem Taylan Aydın Haberleri | Meltem Taylan Aydın Kimdir - Haberler - Meltem Taylan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Meltem Taylan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Halkbank Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 13:29:02. #1.15#
title