MEHMET ÜSTÜNKAYA HABERLERİ

Mehmet Üstünkaya Haberleri

Mehmet Üstünkaya haber, Mehmet Üstünkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Üstünkaya - 13.6.2020
Beşiktaş?ın Akatlar?da bulunan tesislerinin açılışı yapıldı
Beşiktaş'ın Akatlar'da bulunan tesislerinin açılışı yapıldı Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi Birlik, beraberlik içinde olmalıyız Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Tesisin açılması bana nasip olduğu için mutluyum Ali DANAŞ - Beşiktaş'ın Akatlar'da bulunan Mehmet Üstünkaya...
Mehmet Üstünkaya - 12.6.2020
Beşiktaş Kulübüne tekrar kazandırılan Mehmet Üstünkaya No: 1903 Tesisleri açıldı
Beşiktaş Kulübüne tekrar kazandırılan Mehmet Üstünkaya No: 1903 Tesisleri'nin açılışı gerçekleştirildi.
Mehmet Üstünkaya - 12.6.2020
Beşiktaş'ın Akatlar'da bulunan tesislerinin açılışı yapıldı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi: Birlik, beraberlik içinde olmalıyızBeşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat: Tesisin açılması bana nasip olduğu için mutluyumAli DANAŞ / - Beşiktaş'ın Akatlar'da bulunan Mehmet Üstünkaya No: 1903 Tesisleri'nin açılışı yapıldı.
Mehmet Üstünkaya - 12.6.2020
12 Haziran Cuma DHA Spor Gündemi
19.03 Mehmet Üstünkaya Tesisleri'nin açılışı yapılacak.
Mehmet Üstünkaya - 12.6.2020
GÜNDEM / 12 Haziran 2020
(İzmir/İstanbul/21.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi başlatacakları kampanyayla ilgili Vodafone Park'ta basın toplantısı düzenleyecek, kulübe tekrar kazandırılan No: 1903 Mehmet Üstünkaya Etiler Tesisleri'nin açılış törenine katılacak.
Mehmet Üstünkaya - 11.6.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Haziran 2020
(İzmir/İstanbul/21.00) 2- Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi başlatacakları kampanyayla ilgili, Vodafone Park'ta basın toplantısı düzenleyecek, kulübe tekrar kazandırılan No: 1903 Mehmet Üstünkaya Etiler Tesisleri'nin açılış törenine katılacak.
Mehmet Üstünkaya - 3.6.2020
Beşiktaş, eski başkanlarından Mehmet Üstünkaya'yı andı
Beşiktaş Kulübü, eski başkanlarından Mehmet Üstünkaya'yı vefatının 20. yılında andı.
Mehmet Üstünkaya - 25.2.2020
"Yaşayan İnsan Hazinesi", özgün desenleriyle çiniye hayat veriyor
Babası merhum Hacı Mehmet Üstünkaya sayesinde çocuk yaşlardan beri yaşamını çinicilikle iç içe sürdürdüğünü aktaran Üstünkaya, "Askerden döndükten sonra tuhafiyecilik yapmak istedim ama olmadı.
Mehmet Üstünkaya - 2.12.2019
Nevruz Şerif: "Fenerbahçe'yi yendiğimizde, 2 golü ben atmıştım, 1 golü Tayyip bey atmıştı"
"Babam, 'Bu çocuk bu parayı nereden bulmuş' deyip, paraya dokunmamış" Bir sezon daha Camialtı'nda oynadıktan sonra tekliflerin geldiğini söyleyen Nevruz Şerif, "Şekerspor, Galata (o dönem 2. Lig'deydi ve Lefter çalıştırıyordu) ve Göztepe talip oldu. Hatta Göztepe'ye gidip 1 hafta kampa katıldım. Ama Adnan Süvari takımdan ayrılınca boşlukta kaldım. Ne yapacağımı bilemedim. Bir sabah erkenden İzmir'den kaçıp, İstanbul'a döndüm. O hafta sonu Erokspor-Galata maçı ayarlanmış. Erokspor henüz mahalle takımı o zamanlar. Sezon bitince Camialtı'ndaki arkadaşlarımla birlikte orada oynuyorum. Lefter'in de izlediği maçta Galata'yı 5-0 yendik. 5 golü de ben attım. Tabii Lefter çok beğeniyor beni. Ertesi gün aradılar. Fakat o sırada Şekerspor da beni istiyor. Güngör Süer vardı, Şekerspor'un kaptanı. Futbolu bırakmak üzereydi ve transferle o ilgileniyordu. Beni duyunca devreye giriyor. Böyle olunca yine iki arada, bir derede kaldım. Galata o zamanın parasıyla 60 bin lira teklif ediyor bana. Ama antrenörüm Şekerspor'a gitmemi istiyor. Çünkü Futbol Federasyonu o zaman Ankara'da, 'Milli Takım'a seçilirsin' falan diyor. Bana da mantıklı gelince birlikte Ankara'ya gittik. O zamanlar santrfor oynuyorum ama çok zayıfım. 55 kilo falan anca varım. Beni görünce, "Bu ne ya, rüzgarlı havalarda uçar" falan gibi espriler yapılıyor. 3-5 gün sonra seçmeler var. Beni de denemek istiyorlar. Ergun ağabey (antrenörüm) "Benim denenecek oyuncum yok. Biz dönüyoruz" diye çıkışıyor. Sonra onu zar zor ikna edip oynadım. İlk 20 dakikada 3 gol attım. Hemen aldılar haliyle. 30 bin liraya anlaştık. 15 bin lirasını da peşin verdiler. Ankara'ya cebimde 10 lirayla gitmiştim bir anda 15 bin liram oldu. Hatta 14 bin lirasını posta havalesiyle rahmetli babama gönderdim. Sonradan öğrendim ki babam 15 gün, "Bu çocuk bu parayı nereden buldu" deyip elini sürmemiş. Şekerspor'da iyice palazlanınca çok şey değişti hayatımda. Gazetelere çıkmaya başladım. O gazeteleri yolluyorum İstanbul'a, evdekiler saklıyor... Babam bir maçımı tribünden izledi ama anneme hiç nasip olmadı. Sonra Şekerspor'da şampiyonluk yaşadım. İlk sene 1. Lig'e çıktık. Yavaş yavaş adım duyulmaya başladı. Galatasaray'dan, Fenerbahçe'den teklif aldım. Beşiktaş yöneticileri beni İstanbul'a getirdi. Rahmetli Mehmet Üstünkaya dönemiydi.
Mehmet Üstünkaya - 19.11.2019
Beşiktaş'ın "No: 1903" tesisini borçları nedeniyle belediye teslim aldı
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ, Mehmet Üstünkaya No: 1903 Sosyal Tesisleri'ni ecrimisil bedellerinden kaynaklı borçların ödenmediği gerekçesiyle Beşiktaş Belediyesinin teslim aldığını duyurdu.
Mehmet Üstünkaya - 21.10.2019
Mesut Urgancılar: Yepyeni bir yolculuğa başlıyoruz
"ZOR DÖNEMLERE ALIŞKINIZ" Zor dönemlere alışkın olduklarını belirten Urgancılar, şöyle konuştu: "Feda dönemi de böyle bir dönemdi. Galiba şimdi işimiz biraz daha zor. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Camiamızın tüm kesimlerine, taraftarlarımıza, kongre üyelerimize bu süreçte çok ihtiyacımız var. Beraber olmayı becerebilirsek, başarılı olacağımıza eminim." "ÜSTÜNKAYA - SEBA YARIŞINDAN BU YANA İLK" Beşiktaş'ta Mehmet Üstünkaya ve Süleyman Seba arasındaki başkanlık yarışından bu yana ilk defa iktidarın kaybettiğini kaydeden Mesut Urgancılar, "Üstelik 20-0 gibi bir sonuçla kaybetti.
Mehmet Üstünkaya - 20.10.2019
Beşiktaş'ın 34. başkanı Ahmet Nur Çebi oldu
Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunu kazanan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların 34. başkanı seçildi.
Mehmet Üstünkaya - 1.8.2019
Fikret Orman'ın basın toplantısı (1)
Kimsenin Beşiktaş taraftarını temsile kalkmaması gerektiğini aktaran başkan Orman, şunları kaydetti: "Bu mevzuların kimseye bir kazancı yok. Ben o fotoğrafı net gördüğüme inanıyorum. Beşiktaşlıların da net gördüğüne inanmıyorum. Bir hocamız var, ekibiyle geldi, Orhan Ak da pırlanta gibi bir çocuk. Beşiktaş'ın formasını giyiyor, mücadele ediyor, Beşiktaş için uğraşıyor. Faydalı işler yapmaya çalışıyor. Tarihimizde bunun benzeri yüzlerce olay oldu ama hiç böyle gündem olmadı. Bugün bu mevzu kapanacak, başka bir şey başlayacak, çünkü niyet iyi değil. Kimin niyeti iyi değil, bence o kastettiğim kişilerin kim olduğunu herkes gayet iyi biliyor, onlar da kendilerini iyi biliyor. Yapmayın arkadaşlar. İktidar elde etmekse ben aday değilim. Bir daha Beşiktaş'ta seçim yaşamayacağız. Beşiktaş'a faydalı işler yapalım gayreti içindeyiz." "Biz doğru olan yerde duruyoruz" Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün değerlerine kendisi kadar hiçbir başkanın sahip çıkmadığını belirterek, "Şimdi bir şeye nasıl bakmak isterseniz o şekilde görürsünüz. Süleyman ağabeyleri bunların içine katmıyorum. Beşiktaş'ın ilkesel duruşlarında, her duruşunda hep bir duruş göstermişizdir. Geldiğim günden bu yana Mehmet Üstünkaya'nın adına tesis yaptım.
Mehmet Üstünkaya - 7.3.2019
Mimar Koca Kanseri Yenme Hikayesini Kadınlar İçin Anlattı
Geçtiğimiz yıl 22'ncisi düzenlenen dünyada inşaatın oscarları olarak nitelendirilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde tasarladığı BJK No: 1903 Mehmet Üstünkaya Tesisleri projesiyle Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde 2 ödülün sahibi olan Mimar Feza Koca, kadınlara ilham olacak başarı hikayesini anlattı.
Mehmet Üstünkaya - 7.3.2019
Mimar Koca Kanseri Yenme Hikayesini Kadınlar İçin Anlattı
Geçtiğimiz yıl 22'ncisi düzenlenen dünyada inşaatın oscarları olarak nitelendirilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde tasarladığı BJK No: 1903 Mehmet Üstünkaya Tesisleri projesiyle Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde 2 ödülün sahibi olan Mimar Feza Koca, kadınlara ilham olacak başarı hikayesini anlattı.
Mehmet Üstünkaya - 16.9.2018
İşin Gerçeği Hakemlerimiz Hata Yapıyor"
Orman, Akatlar Mehmet Üstünkaya No 1903 Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdiği basın toplantısında, bu sezon uygulanmaya başlanan Video Yardımcı Hakem (VAR) sisteminin yeni olduğunu ve oturması için zaman gerektiğini vurgulayarak, "Geçen sene 'Beşiktaş kollanıyor' algısıyla Beşiktaş'ın biçilmesi tüm kamuoyunun önünde yapılan şey.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Üstünkaya Haberleri | Mehmet Üstünkaya Kimdir - Haberler - Mehmet Üstünkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Üstünkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Beşiktaş efsane başkanı Süleyman Seba anılıyor! Beşiktaş ve Süleyman Seba'nın hi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.10.2020 22:48:48. #1.15#
title