Mehmet Önen Haberleri

Mehmet Önen haber, Mehmet Önen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Önen - 20.11.2021
Eskişehir'de ayı saldırısına uğrayan kişi yaralandı
Alınan bilgiye göre, Mehmet Önen, Çalcı Mahallesi yakınlarındaki tarlasında çalıştığı sırada köpeklerin havladığı ağaçlık bölgeye gitti.
Mehmet Önen - 16.07.2021
Niyazi Önen Gıda, prestijli listelerde yükselişini sürdürüyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, şu değerlendirmelerde bulundu: "Çanakkale'de doğmuş, önceliğini bölgesine ve ülkesine veren bir sanayi kuruluşu olarak, bir kez daha bölgemizin lider şirketi olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Mehmet Önen - 09.07.2021
Dardanel Ar-Ge ile geleceğe yatırım yapıyor
Teknolojiye 15 milyon dolar yatırım Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, sadece son 2 yılda, salgının zor şartları altında, makine ekipmanları ve otomasyon dahil teknoloji alanında 15 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını bildirdi.
Mehmet Önen - 05.07.2021
Dardanel, Fortune 500'de
"Çanakkale'de üretiyor, tüm dünyaya ihraç ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, "Çanakkale'de doğmuş, önceliğini bölgesine ve ülkesine veren bir sanayi kuruluşu olarak, bir kez daha bölgemizin lider şirketi olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Mehmet Önen - 11.06.2021
Dardanel, Türkiye'nin en değerli 10 gıda markası arasında
Ciro ve karda tarihi başarı Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, şirket olarak son yıllarda önemli bir atılım içerisinde bulunduklarını belirtti.
Mehmet Önen - 28.04.2021
Dardanel'den "güçlü bağışıklık için ton balığı tüketin" açıklaması
Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) haftada en az iki defa balık tüketilmesinin faydalı olduğunu açıkladığını belirterek, "Dünya Sağlık Örgütü'nün balık tüketimi tavsiyesinde önemli bir şartı var: Omega-3 açısından zengin balıklar; yani çiftlik balıkları değil.
Mehmet Önen - 07.12.2020
Dardanel, ton balığı pazarını büyütmeyi hedefliyor
Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, rekor büyüme devam etse de ton balığı pazarının henüz Türkiye'de emekleme döneminde olduğunu belirterek, "2021 ve sonrası için hedefimiz, sadece markamızı değil, aynı zamanda ton balığı pazarını büyütmek.
Mehmet Önen - 23.09.2020
7. Çanakkale Bienali Kovid-19 tedbirleriyle misafirlerini ağırlıyor
Renkli atölyeler, sergiler ve keyifli etkinliklerle sanata gönül verenleri ağırlayacak bienalin bu yılki programı pandemi koşullarına uygun bir yapıda hayata geçirildi. Yapılan açıklamaya göre, gelenekselleşerek, Türkiye'nin dört bir yanında adını duyurmayı başaran Çanakkale Bienali, 7'nci kez kapılarını açan, bienal, ekim sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına uygun olarak misafirlerini ağırlıyor. Çanakkale'nin yanı sıra tüm bölgenin kültür-sanat yaşamına değinen bienalin bu yılki sponsorluğunu Dardanel üstlendi. Renkli atölyeler, sergiler ve keyifli etkinliklerle sanata gönül verenleri ağırlayacak bienalin bu yılki programı pandemi koşullarına uygun bir yapıda hayata geçirildi. "Bu topraklara borcumuz var" Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, "Odaklandığımız alanlardan biri de kültür sanat.
Mehmet Önen - 02.09.2020
Dardanel cirosunu bir yılda yüzde 96 artırdı
Geçen yılın ilk yarısını yaklaşık 6 milyon TL'lik zararla kapatan Dardanel, bu yılın aynı döneminde 115,8 milyon TL'lik net kara ulaştı. Şirketin geçen yıl 26,3 milyon TL olan esas faaliyet karı ise bu yılın aynı döneminde yüzde 337'lik artışla 114,9 milyon TL oldu. Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, Dardanel'in ilk çeyrekten sonra yılın ilk yarısında da rekorlarını sürdürdüğünü belirterek, "Bu aslında Dardanel'de son yıllarda ağırlık verdiğimiz dönüşümün bir sonucu.
Mehmet Önen - 20.04.2018
KNK'ya Bir Ödül Daha
KENTİN İZLERİ KAYBOLMASIN Toplam 16 dalda ödülün verildiği etkinlikte Konak Belediyesi'nin 9 yıldır 3 ayda bir yayınlanan KNK dergisi de Basın ve Medya alanında kente koyduğu katkılar nedeniyle ödüle layık görüldü. Ödülü Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı'nın elinden aldı. Başkan Pekdaş, derginin yayınlanmasında emeği geçen başta Yayın Yönetmeni Işık Teoman olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederek, "Kentin izlerinin yok olmamasını sağlamak, kentin değerlerini, insanlarını yaşatmak ve bunların izlerinin belgelenmesini sağlamak görevimiz. Biz KNK ile bunu yapıyoruz. Katkı koyan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu. 16 DALDA ÖDÜL VERİLDİ Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu ödül alan diğer kişi ve şirketler ise söyle: Seyahat Acentası Dalı'nda Dalya Turizm, Tur Operatörü Dalı'nda TUI Travel Hotels Turkey, Profesyonel Turist Rehberi Dalı'nda Yalçın Ulukaya, İzmir Yerel Lezzetleri Dalı'nda Meşhur Hisarönü Şambalicisi, Konaklama Tesisi (Resort Otel) dalında Clup Marvy Özdere, Konaklama Tesisi (Şehir Oteli) dalında Hampton By Hilton Aliağa, Yeme- İçme ve Eğlence Tesisi Dalı'nda Seferihisar Artemis Restaurant, Turizm Profesyoneli Dalı'nda Uğur Harput, Turizm Yatırımcısı Dalı'nda Şinasi Hurda, Sağlık Turizmine Katkı Ödülü Özel Medifema Hastanesi, Şef Aşçı Dalı'nda Hüseyin Gelmez, Basın ve Medya Dalı'nda ödül alan diğer medya temsilcisi ise Hürriyet Seyahat Eki oldu. Onur Ödülleri Dalında da Cazım Alaybaşı, Mehmet Önen ve Muzaffer Tağıl ödüle layık görüldü.
Mehmet Önen - 18.04.2018
İzmir Turizm Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu yıl 42'ncisi kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen 10. İzmir Turizm Ödülleri Gecesi, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Murat Karaçanta, Eski Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdülaziz Ediz, ETİK Başkanı Mehmet İşler, turizm yatırımcıları, turizm yazarları, sektör temsilcileri ve çalışanlarının katılımıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi. İzmir turizmine emeğiyle, girişimiyle, bilgisiyle, yatırımlarıyla katkı sağlayan, turizmin İzmir'de gelişimi ve iyi bir kalite standardına erişimi için çaba gösteren turizm sektörü çalışanlarını, turizme gönül verenlerini desteklemek ve teşvik etmek amacıyla Artemis Turizm Ödülü ile onurlandırıldı. Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu Seyahat Acentası Dalı'nda Dalya Turizm, Tur Operatörü Dalı'nda TUI Travel Hotels Turkey, Profesyonel Turist Rehberi Dalı'nda Yalçın Ulukaya, İzmir Yerel Lezzetleri Dalı'nda Meşhur Hisarönü Şambalicisi, Konaklama Tesisi (Resort Otel) dalında Clup Marvy Özdere, Konaklama Tesisi (Şehir Oteli) dalında Hampton By Hilton Aliağa, Yeme- İçme ve Eğlence Tesisi Dalı'nda Seferihisar Artemis Restaurant, Turizm Profesyoneli Dalı'nda Uğur Harput, Turizm Yatırımcısı Dalı'nda Şinasi Hurda, Basın ve Medya Dalı'nda Hürriyet Seyahat, Basın ve Medya Dalı'nda KNK Dergi, Sağlık Turizmine Katkı Ödülü Özel Medifema Hastanesi, Şef Aşçı Dalı'nda Hüseyin Gelmez, Onur Ödülleri Dalında ise Cazım Alaybaşı, Mehmet Önen ve Muzaffer Tağıl ödüle layık görüldü.
Mehmet Önen - 06.01.2018
Polikliniklerdeki Hizmet Kalitesi Artıyor
Retina kliniği hekimlerinden Dr. Mehmet Önen de uygulama sayesinde muayene edilen hasta sayının yüzde 50'nin üzerinde artış gösterdiğini belirterek, "Önceleri hasta sayısı 60-70'ler civarındaydı.
Mehmet Önen - 14.06.2017
İki Gencin Göztepe'nin Soyunma Odasına Girmesi
Akdeniz Üniversitesinde eğitim gören Recep Can ve Mehmet Önen, Göztepe ile Eskişehirspor arasında 4 Haziran'da Antalya'da oynanan play-off final maçını televizyonda izledikten sonra İzmir ekibinin Spor Toto Süper Lig'e yükselme kutlamasına katılmak için otostopla stada gitti.
Mehmet Önen - 03.06.2016
Futbol: Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Dardanelspor'da teknik direktörlük görevine Önder Karaveli getirildi. Dardanel Kulüp Başkanı Mehmet Önen, gazetecilere yaptığı açıklamada, önümüzdeki sezon çok koşan, mücadele eden ve başarıya aç bir takım oluşturmayı düşündüklerini söyledi.
Mehmet Önen - 05.09.2015
Trafik Kazaları
Ordu'nun Fatsa ilçesinde Dursun Mehmet Önen'in (32) kullandığı 52 BA 559 plakalı otomobil, Korgan Fatsa karayolunun 2.
Mehmet Önen - 05.09.2015
Ordu'da Otomobil Şarampole Devrildi: 4 Yaralı
Dursun Mehmet Önen'in (32) kullandığı 52 BA 559 plakalı otomobil, Korgan Fatsa karayolunun 2.
Mehmet Önen - 28.07.2015
Dardanelspor Kulübünde Görev Değişimi
Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Dardanelspor'un kulüp başkanlığına, kurucu başkan Niyazi Önen'in oğlu Mehmet Önen seçildi.
Mehmet Önen - 28.07.2015
Türkiye'nin En Genç Spor Kulübü Başkanı, 25 Yaşında Başkan Oldu
Eski ve kurucu başkan Niyazi Önen, başkanlığı "Kulüple birlikte büyüdü" dediği oğlu Mehmet Önen'e devretti.
Mehmet Önen - 06.06.2015
Vali Çınar'dan Dardanelspor'a Ziyaret
Çınar ve Vali Yardımcısı Bekir Sıtka Dağ, Dardanelspor'un gelecek günlerde yapılacak kongresinde kulüp başkanlığına aday olan Mehmet Önen ve Sportif Direktör Serkan Reçber ile sohbet etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Önen Haberleri | Mehmet Önen Kimdir - Haberler - Mehmet Önen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Önen kimdir, hayatı ve biyografisi. Eskişehir'de ayı saldırısına uğrayan kişi yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 12:49:48. #1.14#

title