MEHMET GÜNAL HABERLERİ

Mehmet Günal haber, Mehmet Günal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Günal

Mehmet Günal

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 7.10.1964

Mehmet Günal Kimdir ?

Mehmet Günal, 7 Ekim 1964'te Antalya Manavgat'ta doğdu. Babasının adı Turgut, annesinin adı Ayşe'dir. İktisatçı ve Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını ABD'de Univesity of Delaware'de; doktorasını Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. Merkez Bankası'nda uzman olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Günal - 29.11.2019
Balıkçı barınağında yangın çıktı, 2 çardak ve 3 tekne yandı
Serik'e bağlı Boğazkent Mahallesi'ndeki Köprüçay Irmağı'nın denize bağlandığı noktada bulunan balıkçı barınağında saat 04.00 sıralarında yangın çıktı. Yangın büyüyerek Mehmet Günal ve Seyit Yavuz'a ait çardaklarla 3 tekneye sıçradı.
Mehmet Günal - 29.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Serik'e bağlı Boğazkent Mahallesi'ndeki Köprüçay Irmağı'nın denize bağlandığı noktada bulunan balıkçı barınağında saat 04.00 sıralarında yangın çıktı. Yangın büyüyerek Mehmet Günal ve Seyit Yavuz'a ait çardaklarla 3 tekneye sıçradı.
Mehmet Günal - 22.06.2018
Çavuşoğlu: 'Bollywood Ödül Törenini Antalya'ya Getireceğiz'
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bollywood ödül törenini Antalya'ya getireceklerini belirterek, görüşmelere başlandığını açıkladı. Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmecileri Birliği'nin (AKTOB), geleneksel aylık toplantılarının haziran ayı konuğu, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu oldu. Barut Hotel Lara'da düzenlenen toplantıya Vali Münir Karaloğlu, MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, Fettah Tamince, Ahmet Barut, Sururi Çorabatır gibi turizm sektörünün duayen isimleriyle çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.
Mehmet Günal - 09.06.2018
Çavuşoğlu: Fetö Gibi, Türkiye'yi Kıskananlar Gibi 'Yıkacağız' Diyorlar (3)
BAKAN ÇAVUŞOĞLU ANTALYA'DA OKUL AÇILIŞI YAPTI Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim bölgesi ve memleketi Antalya'nın Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 24 derslikli Neriman Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi'nin açılışını yaptı. Açılış törenine Bakan Çavuşoğlu'nun yanı sıra Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya milletvekilleri, AK Parti'li Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, CHP'li Devrim Kök, MHP'li Mehmet Günal, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Menderes Türel, ilçe belediye başkanları, MHP Antalya 1.
Mehmet Günal - 08.05.2018
Antalya'da Milletvekili Aday Adayları Netleşiyor
MHP'de 50 başvuru MHP'de 26 Nisan'da başlayan başvurular ise bugüne kadar yaklaşık 50 kişi milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı. 2 bin 500 lira başvuru ücretinin alındığı MHP'den Antalya aday adayı olmak için partiye başvuran isimlerden bazıları şöyle: "Mevcut Milletvekilleri Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, 19 yaşındaki Beste May, Adem Uslu, Hüseyin Yıldız, Mehmet Ali Tuna, Tuncay Temur, Servet Ersoy, Kürşat Sert, İlknur Fidan Kepez, Necmettin Gökkaya, Polat Polat, Yeter Keskin, Mehmet Açık, Ziya Yıldırım, Ömer Özbek, Ali Üzüm, İsmail Hakkı Karadağ, Erol Ateş, Aydın Yeşilyurt, Tarkan Akıllı, Tahir Kara, Kürşat Tatar, Murat Güven, Prof.
Mehmet Günal - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı'nın MYK'deki yerini koruduğu kurultayda, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal liste dışı kaldı.
Mehmet Günal - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı MYK'deki yerini korurken, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal yeni MYK listesinde yer almadı.
Mehmet Günal - 14.03.2018
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır İsviçre'de
TBMM Dışişleri Komisyonu üyeleri AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ve MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal'dan oluşan heyete başkanlık eden Bozkır, İsviçre Parlamentosu Dışişleri Komisyonu ile resmi görüşmeler gerçekleştirdi.
Mehmet Günal - 06.03.2018
TBMM Heyeti Özbekistan'da
AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal ile Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen'in de hazır bulunduğu görüşmede konuşan Abduhakimov, ülkede turizm sektöründe gerçekleştirilen değişimler hakkında bilgi verdi.
Mehmet Günal - 05.03.2018
TBMM Heyeti Özbekistan'da
TBMM heyetinde Yıldız'ın yanı sıra milletvekilleri Mehmet Günal, İsmail Aydın, Mustafa İsen ve Ömer Fethi Gürer yer alıyor.
Mehmet Günal - 27.02.2018
TBMM Başkanı Kahraman'ın Kabulü
Kabulde, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, TBMM Dışişleri Komisyonu üyeleri MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal ile AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ve Meclis bürokratları da hazır bulundu.
Mehmet Günal - 27.02.2018
TBMM Başkanı Kahraman'ın Kabulü
Kabulde, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, TBMM Dışişleri Komisyonu üyeleri MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal ile AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ve Meclis bürokratları da hazır bulundu.
Mehmet Günal - 22.02.2018
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Çalıştayı
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal da BTK Demiryolu gibi projelerin bölgesel iş birliğinin çok önemli örnekleri olduğuna dikkati çekerek, "MHP olarak her zaman bölgesel iş birliğine önem veriyoruz.
Mehmet Günal - 11.02.2018
Gelin ve Damat, Bahçeli'nin Elini Öptü
BAHÇELİ ÇEKTİ Partisinin toplantısı sırasında verilen aralarda çeşitli illerden gelen parti yöneticileriyle sohbet eden Devlet Bahçeli, Kadın Kolları Genel Başkanı Nevin Taşlıçay'ın cep telefonunu alarak, kadın kolları üyelerinin fotoğrafını çekti. Genel Başkan Devlet Bahçeli fotoğraf çekerken, genel başkan yardımcıları Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman ve Mehmet Günal da cep telefonu kamerasıyla kendisinin fotoğrafını çekti.
Mehmet Günal - 19.12.2017
Antalya'da Siyasetin Sosyal Medya Raporu
Çavuşoğlu fark attı Milletvekilleri takipçi oranına bakıldığında ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu 1,06 milyon twitter, 20 bin 400 instagram takipçi sayısı ile zirvede yer aldı. Çavuşoğlunu sırasıyla ise şu isimler takip etti: Mustafa Akaydın (CHP): 156 bin twitter, 3 bin 170 instagram, Mustafa Köse (AK Parti) 156 bin twitter, 2 bin 203 instagram, Gökcen Özdoğan Enç (AK Parti) 43,6 bin twitter, instagram kullanmıyor, İbrahim Aydın (AK Parti) 27,7 bin twitter, instagram kullanmıyor, Atay Uslu (AK Parti) 26,5 bin twitter, 5 bin 700 instagram, Çetin Osman Budak (CHP) 26 bin twitter, 280 instagram, Niyazi Nefi Kara (CHP) 23,7 bin twitter, 3 bin 534 instagram, Hüseyin Samani (AK Parti): 21,7 bin twitter, 3 bin 900 instagram, Selim Yurdakul (MHP) 19,7 bin twitter, instagram 617, Mehmet Günal (MHP): 18,9 bin Twitter, bin 522 instagram, Devrim Kök (CHP): 13,3 bin twitter, instagram kullanmıyor, Sena Nur Çelik (AK Parti): Twitter kullanmıyor, instagram bin 74 takipçi.
Mehmet Günal - 14.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Kadına yönelik şiddetin olmadığı bir tek günün geçmediğine dikkati çeken Depboylu, şöyle devam etti: "Son 15 yılda kadına yönelik şiddet yüzde 140 arttı. Kadına çeşitli eğitimler veriliyor ancak bu eğitimler kadınlardan önce kadınları oraya sığınmak zorunda bırakan erkeklere verilmeli. Kadına şiddet uygulayan erkeklere verilen cezaların yetersizliği şiddeti artırıyor. Erkeğe de kadına verildiği gibi psikososyal destek verilmelidir. Kadına yönelik şiddetin arttığı bu dönemde çocuklara yönelik istismarın da arttığını görüyoruz. Artık, kadınlar da çocuklar da susmamaları gerektiğini, yardım istemeleri gerektiğini yavaş yavaş öğreniyorlar. Bu önemli bir etkendir. Bizim dikkat etmemiz gereken, arkasından çıkacak çirkinlerden ürkmeden çalıyı tepmeye devam etmektir. Çünkü yardım almak isteyen ama bunu nasıl isteyeceğini bilmeyen çok sayıda çocuk ve kadın mevcut." "Türkiye merkezli yeni stratejiler geliştirmeliyiz" MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal da AB'ye üyelik sürecinde Türkiye'nin aleyhine işleyen hususların bulunduğunu belirtti.
Mehmet Günal - 13.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Türkiye'nin yaklaşık 210 milyar dolar borcunun bulunduğunu söyledi.
Mehmet Günal - 08.12.2017
En Zor Yılın En Başarılıları
ANTALYA Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB), ekonomik krizin en yoğun yaşandığı 2016 yılının en başarılı firmaları ödüllendirildi. 14 kategoride 46 ödül dağıtıldı. AOSB, 2016 yılının en başarılı firmalarını ödüllendirdi. Akra Hotel'deki ödül törenine AOSB'deki iş dünyası temsilcilerinin yanı sıra Vali Münir Karaloğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ATSO Başkanı Davut Çetin, AOSB Başkanı Ali Bahar ve davetliler katıldı.
Mehmet Günal - 08.12.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Haber- Kamera: Burak GEZEN- Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, ============================================ En zor yılın en başarılıları ANTALYA Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB), ekonomik krizin en yoğun yaşandığı 2016 yılının en başarılı firmaları ödüllendirildi. 14 kategoride 46 ödül dağıtıldı.  AOSB, 2016 yılının en başarılı firmalarını ödüllendirdi. Akra Hotel'deki ödül törenine AOSB'deki iş dünyası temsilcilerinin yanı sıra Vali Münir Karaloğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ATSO Başkanı Davut Çetin, AOSB Başkanı Ali Bahar ve davetliler katıldı.
Mehmet Günal - 08.12.2017
Aosb Başarılı Sanayicileri Ödüllendirdi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal da Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için yeni sanayi stratejisi ile yapısal reformlar yapılması gerektiğini söyledi.
Mehmet Günal - 07.12.2017
Aosb Başarılı Sanayicileri Ödüllendirdi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal da Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için yeni sanayi stratejisi ile yapısal reformlar yapılması gerektiğini söyledi.
Mehmet Günal - 19.11.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Günal: Temizlik Yapılıncaya Kadar Devlete Desteğimiz Devam Eder
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, hükümete ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) destek vermeye devam edeceklerini belirterek, "PKK terör örgütü olsun, FETÖ olsun, DEAŞ olsun bizim için hepsi taşerondur.
Mehmet Günal - 19.11.2017
Dha Yurt Bülteni - 10
Terörist cenazesine ve taziyesine katılan HDP'li 6 vekil hakkında soruşturma   DİYARBAKIR Cumhuriyet Başsavcılığı, kırmızı listede aranırken, Şırnak'ta ölü ele geçirilen 'Delal Amed' kod adlı terör örgütü PKK üyesi Hülya Eroğlu'nun dün geceki cenazesine ve bugünkü taziyesine katılan HDP'li milletvekilleri Feleknas Uca, Sibel Yiğitalp, Berdan Öztürk, Nadir Yıldırım, Ahmet Yıldırım ve Leyla Birlik hakkında soruşturma başlattı. Soruşturmaların, tespitler doğrultusunda genişletilerek, devam edeceği belirtildi.  Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: "Şırnak Bestler-Dereler bölgesinde ölü olarak ele geçirilen ve PKK silahlı terör örgütünün kırmızı listede aranan şahıslardan olan Delal Amed kod isimli Hülya Eroğlu'nun 18 Kasım 2017 tarihinde Diyarbakır Yeniköy mezarlığında defnedildiği sırada cenazeye katılan HDP Milletvekili Feleknas Uca, Sibel Yiğitalp ile Berdan Öztürk ve diğer katılanlar hakkında aynı gün Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır. 19 Kasım 2017 tarihinde de İlimiz Bağlar ilçesinde bulunan Demirli Köyü taziye evinde aynı terör örgütü mensubunun fotoğrafının bulunduğu taziye evine gelen HDP milletvekilleri Feleknas Uca, Sibel Yiğitalp, Berdan Öztürk, Nadir Yıldırım, Ahmet Yıldırım, Leyla Birlik ve diğer katılanlar hakkında da Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmalarımız tespitler doğrultusunda genişletilerek devam edecektir." Haber: DİYARBAKIR,   ============================================ MHP'li Günal: Temizlik yapılıncaya kadar devlete desteğimiz devam eder MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, hükümete ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) destek vermeye devam edeceklerini belirterek, "PKK terör örgütü olsun, FETÖ olsun, DEAŞ olsun bizim için hepsi taşerondur.
Mehmet Günal - 19.11.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Günal Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, "Bu mücadele devam ettiği sürece biz de hükümetimize, silahlı kuvvetlerimize destek olmaya devam edeceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Günal Haberleri | Mehmet Günal Kimdir - Haberler - Mehmet Günal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Günal kimdir, hayatı ve biyografisi. Pehlivanlar, Kırkpınar'a Korkuteli'nde hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:38:48. #1.15#

title