Mehmet Celal Haberleri

Mehmet Celal haber, Mehmet Celal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Celal - 08.05.2021
Malatya'dan kısa kısa
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Turgut Özal Tabiat Parkı içerisinde bulunan Orduzu Pınarbaşı'nda yapılan genel revizyon çalışmalarını inceledi.
Mehmet Celal - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MYK listesine giren 36 yeni isim şöyle sıralandı: "İsmail Özdemir, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Sermet Atay, Hayati Arkaz, İbrahim Özbay, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Turan Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, Uğur Öztürk, Serdar Soydan, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammet Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Merkez Disiplin Kurulundaki isimler yarı yarıya değişti Mevcut MDK'de yer alan Hami Korkmazlı, Gencer Özdemir, Mehmet Azar ve Fevzi Fırat Gözüyeşil yeni listede yer almazken MDK'nin tek kadın üyesi Duygu Kurban Gözüoğlu'nun da arasında olduğu mevcut 5 üye yerini korudu.
Mehmet Celal - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Mehmet Celal - 28.02.2021
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası "47. Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı
"Kurumlar Vergisi" kategorisinde Liman Uludağ Elektrik, Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil Sanayi, Pro Yem, Yılyak Yakıt, Bursagaz, Rudolf Duraner Kimyevi Maddeler, Contitech Lastik, Polyteks Tekstil, Rollmech Otomotiv ve Göliplik Şeremet Tekstil; "Gelir Vergisi" kategorisinde Şükrü Karagül, Muharrem Yılmaz, Erol Kılıkçıer, Sabahattin Gazioğlu, Mehmet Celal Gökçen, Hüseyin Özdilek, Hikmet Oral, Gezer Keskin, Atila Efe ve Mustafa Taşdelen ödül almaya hak kazandı.
Mehmet Celal - 24.02.2021
Son dakika haber | "221B Polisiye Festivali"nde Türkiye'de polisiyenin tarihi anlatıldı
Üyepazarcı, tarihte Türkiye'nin ilk polisiye roman yazan ülkelerin başında geldiğine işaret ederek, şöyle devam etti: "Polisiye roman tarihinde pek çok zikretmemiz gereken isim var. Olay o kadar bakirdi ki, ben bu konuyla ilgili tuğla gibi 'Korkmayınız Mister Sherlock Holmes' adıyla 2 cilt kitap yazdım. Polisiyenin tarihini anlatmaya çalıştım. Şimdi kitabın yeni baskısını hazırlıyorum. Yeni bilgiler edindim. Yepyeni polisiye roman yazarları keşfettim. Mesela Ahmet Mithat Efendi'ye göre daha çağdaş bir yapıda Mehmet Celal diye bir adamcağız var.
Mehmet Celal - 16.01.2021
Milletvekili Kahtalı'dan Hekimhan ve Kuluncak ilçelerine ziyaret
Kahtalı, daha sonra beraberinde MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ve Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz ile AK Parti Kuluncak İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Mehmet Celal - 12.01.2021
Kale'de 309 deprem konutu hak sahiplerine teslim edildi
AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Hakan Kahtalı ile MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu'nun da konuşma yaptığı törene Kale Kaymakamı Abdulselam Bıçak, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kale Belediye Başkanı Murat Koca, AFAD İl Müdürü Mustafa Türker, siyasi parti temsilcileri, TOKİ temsilcileri, muhtarlar ve hak sahipleri katıldı.
Mehmet Celal - 08.01.2021
Milletvekili Fendoğlu kan bağışı ve tablet dağıtım programlarına katıldı
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "İyilik Kanımızda Var" kan bağışı ile tablet dağıtım programlarına katıldı.
Mehmet Celal - 29.12.2020
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Mehmet Celal - 14.12.2020
FLAŞ
TBMM Genel Kurulu'nda Dışişleri, Gençlik ve Spor ile Tarım ve Orman Bakanlıkları ve bağlı kuruluşların 2021 bütçeleri kabul edildi.
Mehmet Celal - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ise öğretmenlerin öğrenenle öğretileni buluşturan, öğrenenle öğretilmesi gerekeni kavuşturan bir akıl, görgü ve sorumluluk sahibi kişi olduğunu aktararak, "Milli birlik ve kardeşliğimizin taşıyıcı sütunları da öğretmenlerimizdir.
Mehmet Celal - 11.11.2020
"Kış kentinde" üretilen fidanlar şehirleri ağaçlandırdı
Ağaç bayramının, kentte yaklaşık 100 yıl önce başlatıldığını dile getiren Ayatay, şunları kaydetti: "Ülkemizde ilk ağaç bayramının temellerini Erzurum Valisi Mehmet Celal Bey, göreve başladığı 1909 yılının sonbaharında şehir civarına ektirdiği çam ve meşe tohumlarıyla attı.
Mehmet Celal - 07.11.2020
Eski Malatya Belediye Başkanı Seyhan Semercioğlu vefat etti
AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci ve Ahmet Çakır, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Semercioğlu'nun vefatı doyasıyla başsağlığı mesajı yayımladı.
Mehmet Celal - 18.10.2020
MHP Yozgat İl Başkanlığı'na Tekin Irgatoğlu seçildi
Kongreye MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve partililer katıldı.
Mehmet Celal - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu "İstanbul Kıraathaneci Kahveci ve İçkisiz Gazinocular Esnaf Odasının koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığı sıkıntılar" ve MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu "Malatya'daki kayısı üretimi ve üreticilerin sorunları" hakkında, AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş de "Karabük'ün il oluşunun 25.
Mehmet Celal - 07.05.2020
Karantina süreleri biten, 181 kişi memleketlerine gönderildi
Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, Fransa'dan gelenlerin 14 günlük karantina sürelerini doldurduğunu ifade ederek, "Fransa'dan gelen misafirlerimizi bugün yolcu ediyoruz. 11 otobüs ile 38 farklı ile 181 vatandaşımız evlerine dönüş yapıyorlar. Bugüne kadar yurt dışından gelerek yurtlarımızda ağırladığımız bin 500 vatandaşımız oldu. En son grubumuz Irak'tan gelen 149 misafirimiz önümüzdeki hafta tahliye edilecekö dedi. Fransa'dan gelen yolcular arasında yer alan Mehmet Celal Fenerci, yurtta çok güzel imkanlarla bakıldıklarını ifade ederek, "Devletimizin sunmuş olduğu imkanlar gerçekten çok güzel.
Mehmet Celal - 15.03.2020
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu'dan sendika ziyareti
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, partisinin il yönetimiyle Türk Yerel Hizmet Sen Malatya Şubesini, ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Celal Haberleri | Mehmet Celal Kimdir - Haberler - Mehmet Celal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Celal kimdir, hayatı ve biyografisi. Bekir Kaya son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 23:05:30. #1.15#

title