Mehmet Ali Aydın Haberleri

Mehmet Ali Aydın haber, Mehmet Ali Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Aydın - 25.08.2020
Giresun'da minibüs ile hafif ticari araç çarpıştı: 7 yaralı
Kazada, sürücüler ile araçlarda bulunan Ali Dağ, Ayşe Kırkaya, Elif Kırkaya, Mehmet Ali Aydın ve Ziya Karaman yaralandı.
Mehmet Ali Aydın - 08.11.2019
6 trafodan bakır kabloları çalan şebeke çökertildi
Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son günlerde merkez Meram ilçesindeki trafolarda meydana gelen bakır kablo hırsızlıklarıyla ilgili çalışma başlattı. Polis, yaptığı çalışmada olayları gerçekleştiren şüphelilerin Cemal Erol (18), Ramazan Menek (20), Mehmet Ali Aydın (22), Ahmet Güneş (25) ve Şaban Arslanlar (25) olduğunu tespit etti.
Mehmet Ali Aydın - 21.08.2019
Ziraat odalarından 'Emanete fındık bırakmayın' uyarısı
FINDIĞIN hasat dönemi başlamadan önce fındık alım fiyatının açıklanması Karadeniz'deki üreticileri memnun ederken, Ziraat Odaları da serbest piyasada fiyatın düşmemesi için uyarıda bulundu. Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, serbest piyasada fiyatın artmasının üreticinin elinde olduğunu belirterek, "Fındık üreticilerine yalvararak hatırlatıyorum; ihtiyacınız kadar fındığı pazara indiriniz. Alın terinizi gasp etmek için bütün yolu deniyorlar. Ürünümüzü ayağa düşürmeyelim" dedi. Serbest piyasada panik yaratıp fındığın ucuza alınmak istendiğine dikkat çeken Ulubey Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Aydın ise, üreticilerin sabırlı olup ürünlerini erkenden pazara indirmemesi uyarısında bulundu.
Mehmet Ali Aydın - 26.12.2018
Ölüm Yolu'nda Korkuyla Ulaşım Sağlıyorlar
Hüseyin Şanlı da, 'Bu yolu sürekli kullanıyorum, buraya 'ölüm yolu' denmesinin sebebi burada kaza yapan insanlardan sağ çıkan olmaması. Buraya düşen araçlar hurda olarak bile kullanılamıyor, dere kenarında kalıyor. Buradan aşağıya gidenin kurtulması imkansız, çözüm istiyoruz diye konuştu. SON KAZADA KARI-KOCA ÖLDÜ Yukarı Kürtün Grup Yolu'nun Mursal Altı mevkiinde, 16 Aralık'ta meydana gelen kazada bir yakınlarının cenazesinden dönen Mehmet Ali Aydın (71), 29 AR 137 plakalı hafif ticari aracıyla 150 metrelik uçurumdan yuvarlandı.
Mehmet Ali Aydın - 16.12.2018
Gümüşhane'de Cenaze Dönüşü Kaza: 2 Ölü
Kürtün ilçesinin Sarıbaba köyündeki bir yakınının cenazesinden dönen Mehmet Ali Aydın'ın (71) kullandığı 29 AR 137 plakalı hafif ticari araç, Gürgenli köyü yakınlarında yaklaşık 150 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Mehmet Ali Aydın - 20.07.2018
Üniar'dan Aü Rektörü Ünal'a Gümüş Ödül
En iyi üniversiteler Sıralamalarda ise öğrencilerin üst düzeyde memnun edebilen üniversite sayısının 17 olduğu açıklandı. Bu üniversiteler sırasıyla; Özyeğin, Koç, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Sabancı, Acıbadem Mehmet Ali Aydın, İhsan Doğramacı Bilkent, Abdullah Gül, İstanbul Teknik, Kadir Has, Gebze Teknik, Boğaziçi, Akdeniz, İstanbul Bilgi, İstanbul Şehir, Hasan Kalyoncu, Piri Reis ve Galatasaray üniversitesi oldu.
Mehmet Ali Aydın - 07.05.2018
Dha İstanbul Bülteni - 5
BDDK'nın Finansal İstikrar Komitesi üyesi diğer kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve koordinasyon içerisinde ekonomideki ve finans sektöründeki gelişmeleri yakından takip ettiğini ve konjonktürün gerektirdiği politikaları süratle uygulamaya koyduğunu anlatan Akben, "Türkiye ekonomisi, 2016 yılında geçirdiği olağanüstü gelişmeler ve şoklara rağmen, aynı yılın son çeyreğinde toparlanmaya başlamış olup, teşvik ve tedbirlerin katkısıyla 2017'de yüzde 7,4 gibi oldukça yüksek bir büyüme oranına ulaşmıştır. Tüketici kredileri ve Türk lirası cinsinden ticari kredilerdeki canlanmanın söz konusu büyümede büyük bir payı bulunmaktadır. 2018'de sektörün gücü ve ivmesinin, büyüme performansını devam ettirecek düzeyde olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.  Görüntü Dökümü ---------------------- -Hüseyin Aydın'ın konuşması -Mehmet Ali Aydın'ın konuşması -Genel ve detaylar 07.
Mehmet Ali Aydın - 07.05.2018
TBB Başkanı Aydın: Yapılandırdığımız Kredilerin Yüzde 80'i Tahsil Oldu
*TBB Başkanı Hüseyin Aydın, "Türk bankacılık sistemi bugün de yarın da yurtdışında kaynak bulmada yetkindir.
Mehmet Ali Aydın - 04.04.2018
Futbol: Spor Toto Bal Play Out
Siirt Amatör Lig'de elde etiği şampiyonluğu, bir üst lige çıkarak taçlandırmaya çalışan Eruh Gençlikspor maçtaki tek golünü 82. dakikada, Mehmet Ali Aydın ile buldu.
Mehmet Ali Aydın - 07.12.2017
Terörsüz Şehirlerde Değişim - "Hizmetlerimizle İnsanlarımızın Hayır Dualarını Alıyoruz"
Diyarbakır'da terör soruşturması kapsamında DBP'li Kayapınar İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ın gözaltına alınmasının ardından İçişleri Bakanlığınca belediyeye görevlendirme yapılmasıyla ilçede rutin belediye hizmetleri eksiksiz sunulmaya başlandı.
Mehmet Ali Aydın - 11.09.2017
Erzurum Sağlık Turizmini Geliştirme Proje Toplantısı
Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Toplantı Solunu'nda gerçekleştirilen programa, Sağlık Bakanlığı Turizm Daire Başkanı Mehmet Ali Aydın, İl Sağlık Müdürü Serhat Vançelik, Erzurum Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Akif Güler, KUDAKA Genel Sekreteri Osman Demirdöğen ile kentte faaliyet gösteren çeşitli acente yetkilileri katıldı.
Mehmet Ali Aydın - 14.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehidin kayınpederi Mehmet Ali Aydın ise, "Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.
Mehmet Ali Aydın - 10.05.2017
Görevden Alınan Kayapınar Belediye Başkanı Aydın Tahliye Edildi
İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevinden alınan, Diyarbakır merkez Kayapınar İlçe eski Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın, terör örgütü üyeliği ve propagandasını yapmak suçlamasıyla yargılandığı davanın bugünkü duruşmasında tahliye edildi.
Mehmet Ali Aydın - 20.04.2017
Türkiye Sağlık Turizminde Ciddi Potansiyele Sahip"
Sağlık Bakanlığı Sağlık Turizmi Daire Başkanı Mehmet Ali Aydın, Türkiye'nin sağlık turizminde ciddi potansiyele sahip olduğunu belirterek, "Bu yüzden plastik cerrahi, göz hastalıkları, onkoloji, kalp ve beyin cerrahisi, omurga ve bel fıtığı cerrahileri, organ nakli, saç ekimi ve diş bölümlerimiz...
Mehmet Ali Aydın - 13.03.2017
Eğitim Yerleri Dağa Eleman Kazandırma Merkezleri Gibi Kullanılmış"
Terör soruşturması kapsamında, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklanan ve görevden alınan DBP'li Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ın yerine kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında belediyeye görevlendirilen Kaymakam Kılıç'ın yıllardır hizmete adeta susayan bölge halkını hak ettiği imkanlara kavuşturmak için başlattığı çalışmalar sürüyor.
Mehmet Ali Aydın - 10.03.2017
Eski Yenişehir Belediye Başkanının Yargılandığı Dava
Kurbanoğlu savunmasında, gizli tanığın iddianamede yer alan, "Kurbanoğlu, Mehmet Ali Aydın ile Lice ilçesinde terör örgütü PKK adına toplanan çuvallar ile parayı örgüt mensuplarını verdikleri" yönündeki iddialarının gerçeği yansıtmadığını öne sürerek tahliye talebinde bulundu.
Mehmet Ali Aydın - 08.01.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Kayapınar Belediyesi tarafından 25 Aralık 2013'te yaptırılan ve Şırnak'ın Uludere İlçesi'nde Irak sınırında düzenlenen hava operasyonunda ölen 34 kişinin adlarının yazılı olduğu 'Roboski Anıtı' dün gece polisler tarafından söküldü. Dicle Kent bulvarı üzerindeki bir parkta bulunan ve ortasında anne çevresinde ise bombaları simgeleyen figürlerin bulunduğu, "Roboski Anıtı" nın çevresinde ise yaşamını yitiren 34 kişinin isimleri yer alıyordu. Kayapınar Belediye Meclisinin 2013 Ağustos ayı toplantısında alınan karar ile kurulan Anıtın Belediye başkanı Mehmet Ali Aydın'ın tutuklanması ve yerine atanan kayyum tarafından dün gece sökülmesi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.
Mehmet Ali Aydın - 28.12.2016
Terör Örgütüne Paraların Çuvallarla Gittiği İddianamede Yer Aldı
Gizli tanığın iddianamede, "Kurbanoğlu, Mehmet Ali Aydın ile ayda bir liderlik yaparak belediyede çalışan işçileri Lice ilçesinde PKK'nın bulunduğu Sisi kampına götürdüğünü, örgüt mensuplarıyla buluştuklarını ve buluşma esnasında terör örgütü PKK adına toplanan çuvallar ile parayı örgüt mensuplarını verdiklerini biliyorum" ifadeleri yer aldı Çalışanların maaşlardaki kesinti terör örgütüne aktarılıyor İddianameye, 17 Eylül'de, Yenişehir Belediyesi personeli F.
Mehmet Ali Aydın - 09.12.2016
Ege'de Sağlık Turizminin Potansiyeli ve Geleceği" Paneli
Sağlık Bakanlığı Sağlık Turizm Daire Başkanı Dr. Mehmet Ali Aydın, sağlık turizmi alanında en çok tercih edilen ilk 2 ülke arasında yer almayı ve 20 milyar dolar gelire ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.
Mehmet Ali Aydın - 08.12.2016
Diyarbakır'da Yenişehir ve Kayapınar Belediyelerine İlçe Kaymakamları Kayyum Olarak Atandı
Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü PKK/KCK soruşturması kapsamında önceki gün gözaltına alınan ve dün de çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan DBP'li Diyarbakır merkez Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ile Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu'nun yerine kayyum görevlendirilmesi yapıldı.
Mehmet Ali Aydın - 08.12.2016
İçişleri Bakanlığı, Belediye Başkanlarının Görevlerinden Uzaklaştırıldığını Açıkladı
İÇİŞLERİ Bakanlığı, Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı ve Kayapınar Belediye Başkanı'nın terör örgütüne üye olmaktan tutuklanmasına ilişkin açıklama yaptı. İçişleri Bakanlığı, belediye başkanlarının görevden uzaklaştırıldığını, söz konusu belediyelere ilçelerin kaymakamlarının atandığını duyurdu. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şu şekilde: "Terör örgütüne üye" olmaktan tutuklanan Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı Mehmet Selim Kurbanoğlu, Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ve Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Servet Tunç, İçişleri Bakanlığı'nın 07 Aralık tarihli kararı ile görevlerinden uzaklaştırılmışlardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ali Aydın Haberleri | Mehmet Ali Aydın Kimdir - Haberler - Mehmet Ali Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Sosyal medyada gündem olmuştu... Soğuk havada hastane bahçes
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 21:44:37. #1.15#
title