Medcezir en yeni fragman, 64.bölüm tanıtım

Medcezir en yeni fragman, 64.bölüm tanıtım

Medcezir en yeni fragman, 64.bölüm tanıtım
SonDakika.com - Haberler | Gündem

Medcezir 13 Mart Cuma günü 64.yeni bölümüyle dizi severleri ekranları başına davet ediyor. Medcezir yeni bölümde Mira Yaman dahil herkesten uzaklarda kafasını dinlemeyi arzu eder. Ancak Yaman'ın buna izin vermeye niyeti yoktur. Yeni bölüm fragmanı ve özeti..

Medcezir 64.bölüm 2.fragman. Medcezir dizisinin önümüzdeki Cuma akşamı yayınlanacak olan 64.yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Sevilen gençlik ve aşk dizisi Medcezir yeni bölümüyle dizi severleri 13 Mart Cuma günü ekranları başına davet ediyor.

MEDCEZİR 64.BÖLÜM EN YENİ FRAGMAN

Mira Altınköy'e dönmemekte kararlı! Yaman ve Mira tekrar görüşebilecek mi?

Mira'nın yenilgiyi kabullenip, Altınkoy'u terk etmesi Yaman'ı derinden yaralar. Mira yeni hayatına alışmaya çabalarken Yaman'ın duyduğu acıyı kalbinde hisseder. Herkes için en doğru olanı yaptığını ümit eden Mira geri dönmemeye kararlıdır.

Mira'nın yokluğunu sindirmeye çalışan Yaman'a bir darbe de annesinden gelir. Oğlunun başına gelenlerden hesap sormak için Sude'nin kapısını çalan Nevin gerçekleri herkesin suratına haykırır. Kenan'ın yürüyemeyeceğini öğrenen Yaman için durum artık içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Uzun bir süre görüşemeyeceklerini düşünen Yaman ve Mira'yı, Kenan'ın vurulması olayında ortaya çıkan sürpriz tanık hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir.

Son yaşananlardan sonra Asım Şekip Kaya'ya bir çıkış yolu bulmak isteyen Sedef'in aklına gelen fikir Selim'in de katkısıyla tüm aileyi bir araya getiren gecenin davetiyesi olur. Yaman, Mira'nın Altınkoy'a dönüşünü nefesini tutmuş şekilde beklerken duyulan siren sesleri gecenin hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacağının habercisidir..

Kaynak: SonDakika.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title