Mardin'de bir polis, yürümekte zorlanan 85 yaşındaki kadını kucağında taşıdı
Haberler » 3. Sayfa » Mardin'de bir polis, yürümekte zorlanan 85 yaşındaki kadını kucağında taşıdı - Haber

Mardin'de bir polis, yürümekte zorlanan 85 yaşındaki kadını kucağında taşıdı

Mardin Midyat'ta, Hükümet Konağı'na gelen 85 yaşındaki Adile Savcı'yı, yürümekte zorluk çektiğini gören polis memuru, kucağına alıp, taşıdı.

Mardin'de bir polis, yürümekte zorlanan 85 yaşındaki kadını kucağında taşıdı

'in Midyat İlçesi Konoğı'nda bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu'na torunu ile birlikte gelen Adile Savcı'nın yürümekte zorlandığını gören bir polis memuru yaşlı kadını kucağında taşıdı.

Mardin'in Midyat İlçesi Hükümet Konağı'nda bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu'na torunu ile birlikte gelen Adile Savcı, yürümekte zorluk çekti. Savcı'nın yürüyemediğini gören görevli polis memuru da hemen yaşlı kadını kucağına aldı.

POLİS MEMURU BÜYÜK TAKDİR TOPLADI

Adile Savcı'yı kucağında SGK bölümüne götürerek, işlemlerini yaptırdı. Daha sonra da yeniden kucağına alıp, hükümet konağı önünde bekleyen otomobile taşıdı. Polis memuru, büyük takdir topladı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Polisin yaşlı kadını kucağında taşıdığı anların sosyal medyaya düşmesinin ardında çok sayıda kullanıcı polis memurunun yaptığı hareketi takdir etti.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Mardin Midyat'ta bir polis, yürümekte zorlanan 85 yaşındaki kadını kucağında taşıdı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.