MANSUR HARMANDAR HABERLERİ

Mansur Harmandar haber, Mansur Harmandar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mansur Harmandar

Mansur Harmandar

Doğum Yeri Muğla / Türkiye
Doğum Tarihi 28.4.1949

Mansur Harmandar Kimdir ?

Mansur Harmandar (d. 28 Nisan 1949, Fethiye, Muğla) Türk akademisyen. İstanbul Üniversitesi'nde kimya eğitimi görmüştür. 1987 yılında Doçent, 1993 yılında da profesör olmuştur. Atatürk Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak kariyerine başlamış ve aynı üniversitede öğretim üyesi olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mansur Harmandar - 08.08.2018
Muğla'da "Teknopark" Toplantısı
Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasının ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi önceki dönem Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası önceki dönem başkanı Bülent Kararkuş'a Vali Civelek tarafından plaket verildi.
Mansur Harmandar - 18.07.2018
Mskü'de Rektörlük Devir Teslimi Yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 15 Temmuz'da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, görevi Prof. Dr. Mansur Harmandar'dan devraldı.
Mansur Harmandar - 19.06.2018
Mskü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı
Konuşmaların ardından Muğla Valisi Esengül Civelek, fakülteyi birincilikle bitiren Saadet Bülüç'e, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün dönem ikincisi Ayşe Sedaoğulları Baltacı'ya, Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar dönem üçüncüsü Eda Eroğlu'na diplomasını ve hediyelerini verdi.
Mansur Harmandar - 06.06.2018
Muğla'da "Kodlama Şenliği"
Serginin açılış kurdelesini MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ile protokol üyeleri ve öğrenciler kesti.
Mansur Harmandar - 15.05.2018
Mskü'den Bodrum'a Seramik Bölümü
MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar da üniversitenin yıllar içinde hayırsever iş adamlarının da destekleriyle büyüdüğünü ifade ederek, Yunus Büyükkuşoğlu'na teşekkür etti.
Mansur Harmandar - 12.05.2018
Azimleriyle Çocukları Yaşındaki Sınıf Arkadaşlarına Örnek Oldular
Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar, bir ülkenin bilim ve teknoloji alanındaki gelişmişlik düzeyini, uluslararası saygınlığını, toplumun refah düzeyini yükseltmek için gerekli olan insan kaynağını yetiştiren en önemli kurumların üniversiteler olduğunu belirtti.
Mansur Harmandar - 11.05.2018
Azimleriyle Çocukları Yaşındaki Sınıf Arkadaşlarına Örnek Oldular
Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar, bir ülkenin bilim ve teknoloji alanındaki gelişmişlik düzeyini, uluslararası saygınlığını, toplumun refah düzeyini yükseltmek için gerekli olan insan kaynağını yetiştiren en önemli kurumların üniversiteler olduğunu belirtti.
Mansur Harmandar - 16.04.2018
Şehidin Adı Üniversite Laboratuvarına Verildi
MSKÜ Senatosu'nun kararı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın oluru ile Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Laboratuvarı'nın adı, 'Şehit Polis Yılmaz Gündüz Laboratuvarı' olarak değiştirildi. Fen Fakültesi'nde düzenlenen törene Muğla Valisi Esengül Civelek, şehidin annesi Hülya Gündüz ve babası Tunay Gündüz, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, CHP'li Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, MSKÜ Fen Fakültesi Dekanı Prof.
Mansur Harmandar - 16.04.2018
Şehidin Adı Mezun Olduğu Üniversitenin Laboratuvarına Verildi
MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar da bugüne kadar mezun ettikleri 70 bin öğrenciden 5'ini şehit verdiklerini aktardı.
Mansur Harmandar - 12.04.2018
Yerli Üretimden Dünya Pazarına Koşanlar"
Konuşmaların ardından Muğla Valisi Esengül Civelek ve MSKÜ Rektörü Prof. Dr Mansur Harmandar, Sancak ve Zorlu'ya hat sanatı işlemeli tablo hediye etti.
Mansur Harmandar - 03.04.2018
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışması
Törene, Muğla Valisi Esengül Civelek'in yanı sıra Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Yeşilay Şube Başkanı Şadi Pirci, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mansur Harmandar - 30.03.2018
Sömürgeci de Olmadık Sömürülen De"
Düşmanın iyi tanınması gerektiğine işaret eden Türkmenoğlu, şöyle devam etti: "İyi tanıyıp ona göre ülkemizin bağımsızlığını, gelecek dönemde dünya ile rekabet edebilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor. Bunun için de kendi birikimlerimizi vatanın yararına hizmet noktasında kullanmamız gerekiyor. Dünyanın en büyük 16. ekonomisiyiz. İlk 10'a girmeye çalışıyoruz. Bu da siz gençlerimizin gayretiyle olacak." Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel'in de katıldığı panelde yerli ve milli üretimin önemi anlatıldı.
Mansur Harmandar - 27.03.2018
Teknopark Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Senato Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Mansur Harmandar - 22.03.2018
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde "Su Stratejileri" Konferansı Düzenlendi
Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar ise susuz bir hayatın mümkün olmadığını ifade etti.
Mansur Harmandar - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Programa Vali Civelek'in yanı sıra AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, kurum müdürleri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Mansur Harmandar - 18.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Tören ve programa Vali Civlek'in yanı sıra AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, kurum müdürleri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Mansur Harmandar - 14.03.2018
Cübbelerini 14 Mart Tıp Bayramı'nda Giydiler
Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar da sağlıklı bir toplum oluşturulması için sağlıkla ilgili bütün etkinliklerin son derece gelişmiş olması gerektiğini, bunun ancak eğitimle olabileceğini söyledi.
Mansur Harmandar - 12.03.2018
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı
Programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve kurum müdürleri de katıldı.
Mansur Harmandar - 01.03.2018
Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunları
MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ise etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Mansur Harmandar - 28.02.2018
Turizmde Okul-sektör Buluşması
Programın açılışına Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten, MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, sektör temsilcileri ve öğrenciler katıldı.
Mansur Harmandar - 25.02.2018
Şölende 5 Ton Hamsi Dağıtıldı
Şölene, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, siyasi parti il başkanları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı.
Mansur Harmandar - 24.02.2018
Seydikemer'e Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yapılacak
Düzenlenen törende konuşan MSKÜ Rektörü Mansur Harmandar, çocukluğunun geçtiği ilçeye yüksekokul açmanın gururunu yaşadığını ve temeli atılan okulda 16 derslikte 6 bölüm faaliyet göstereceğini söyledi.
Mansur Harmandar - 14.02.2018
Şehidin Adı Mezun Olduğu Üniversitenin Amfisine Verildi
Şehitlerin ülkenin bekası için canlarını seve seve feda ettiğini, onların emanetlerine her zaman sahip çıkıldığını belirten Civelek, şunları kaydetti: "Vatanı, bayrağı, devleti, milleti adına canını hiçe sayan, canından üstün tutan, şehadet mertebesine erişen ve dünyada eşi benzeri görülmemiş kahramanlık destanları yazan, gönüllerimizde efsaneleşen aziz şehitlerimizi asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitler ölmez vatan bölünmez. Şehitlik en kutsal mertebe. Onlar, kanlarıyla sulanan bu kutsal vatan topraklarında hür ve bağımsız yaşamamız için, ay yıldızlı al bayrağımızın gök kubbeden inmemesi için, bizler için canlarını feda etti. Onlar için ne yapsak azdır. Sonsuza dek aziz hatıralarına sahip çıkmak, isimlerini yaşatmak, milletçe görevimizdir. Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan güvenlik güçlerimize dua ediyoruz." MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar da bugüne kadar mezun ettikleri 70 bin öğrenciden 5'ini şehit verdiklerini dile getirdi.
Mansur Harmandar - 11.01.2018
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Programda Vali Civelek, Muğla'da görev yapan en kıdemli gazeteci Mehmet Emin Berber ile mesleğe yeni başlayan Sevil Yılmaz'a anı plaketi takdim etti Programa, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Basın İlan Kurumu Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu da katıldı.
Mansur Harmandar - 25.12.2017
Vali Civelek, Okul Desteği Alan Çocuklarla Buluştu
Menteşe ilçesinde düzenlenen programa, Vali Civelek'in yanı sıra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mansur Harmandar, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Müftü Vekili Kazım Aşlık, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü İlkay Türkoğlu, eğitim desteği alan çocuklar ve aileleri katıldı.
Mansur Harmandar - 20.12.2017
Fetö Çatı Davası'nda İtirafçı İş Adamından İddialar
MUĞLA'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Çatı Davası'nda, 22'si tutuklu 41 sanığın 'silahlı terör örgütüne üye olma ve örgüt yöneticiliği' suçundan yargılanmasına devam edildi. Etkin pişmanlık yasasından faydalanan ve itirafçı olan Muğla Sanayici ve İş Adamları Derneği (MUSİD) eski Başkanı Sami Çoban, "Başkanı bendim. Ancak yönetimin idaresi tamamen imamların elindeydi. İl imamı Salih Demirayak, rektörlük seçimleri öncesi Mansur Harmandar ile evinde görüştü" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mansur Harmandar Haberleri | Mansur Harmandar Kimdir - Haberler - Mansur Harmandar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mansur Harmandar kimdir, hayatı ve biyografisi. Muğla Büyükşehir Belediyesi Seçim Sonuçları: 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları Son D
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 03:20:00. #1.14#

title