MAHMUT ÖZDEMİR HABERLERİ

Mahmut Özdemir haber, Mahmut Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Özdemir

Mahmut Özdemir

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mahmut Özdemir Kimdir ?

27. dönem Adıyaman HDP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Özdemir - 18.9.2020
Tokat Valisi Balcı, çiftçilere ceviz soyma makinesi dağıttı
Balcı, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Tokat tarım memleketi. Tarıma, toprağa, üretime dost bir Vali olarak her zaman çiftçinin, üreticinin yanındayız. Çiftçiye, üreticiye desteğimiz tam. Bugün burada dağıtımını gerçekleştirdiğimiz ceviz soyma makinelerimiz çiftçimize, üreticimize hayırlı uğurlu olsun. Çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Serenli'de 2 bin 200 dönüm alanda ceviz bahçesi kurduk. Sonbaharda 2020 dönüm alana daha yeni ceviz bahçesi yapacağız. Bu, çiftçimizin zenginleşmesi ve daha çok üretim demek. Çiftçilerimizin ve vatandaşımızın refah seviyesini yükseltmek bizim görevlerimiz arasında." Programa Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Almus Kaymakam Vekili Sinan Korkmaz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Şahin, Serenli Belediye Başkanı Nurettin Keleş, TKDK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, kadın kooperatifi temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mahmut Özdemir - 8.7.2020
"KWORKS Kovid-19 Ekspres" çevrim içi eşleştirme etkinliği başladı
"Sanal ortamda iş birliklerinin sayısını artırmaya çalışıyoruz" KWORKS Direktörü Dr. Mahmut Özdemir, Eşleştirme Platformu'nun, dünyada hedef kitlesi, dayanışma, teşvik ve işleyiş kurallarıyla kendi alanında bir ilk olduğunu belirterek, bu yanıyla sadece ticari değil, sosyal faydayla kurumsal itibara katkı sağlayacak bir platform olduğunu vurguladı.
Mahmut Özdemir - 22.6.2020
Tokat'ta 67 gaziye tören kıyafeti hediye edildi
Balcı, Valilik binası önünde gazilerle hatıra fotoğraf çektirdi. Programa, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Ayhan Ocak, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, TOGÜ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ile gaziler katıldı.
Mahmut Özdemir - 13.6.2020
"KWORKS Kovid-19 Ekspres Platformu" başvuruları açıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen KWORKS Direktörü Dr. Mahmut Özdemir, Kovid-19'un başlarında ihtiyaç duyulan acil çözümlerin geliştirilmesi için gerçekleştirilen şirketler ile girişimler arasındaki başarılı dayanışma örneklerinin bu projeye ilham kaynağı olduğunu ve farklı odak alanlarında benzer dayanışma-tabanlı kurum-girişim iş birliklerini çevrimiçi modelle çoklamak için KWORKS Kovid-19 Ekpsres Platformunu kurduklarını belirtti.
Mahmut Özdemir - 19.2.2020
'Bahoz Erdal' kod adlı teröristin koruması güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, ailelerin de desteğiyle terör örgütünden ikna yoluyla teslim olanların sayısı gün geçtikçe artıyor. 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yapan terörist ikna yoluyla teslim oldu. 2014 yılında terör örgütüne katıldığı belirlenen 'Akif Brüsk' kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu, emniyet mensuplarının yaptığı ikna çalışması sonrası Şırnak Silopi Habur Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü'ne teslim oldu.
Mahmut Özdemir - 19.2.2020
'Bahoz Erdal' kod adlı teröristin koruması güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, ailelerin de desteğiyle terör örgütünden ikna yoluyla teslim olanların sayısı gün geçtikçe artıyor. 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüsey'in korumalığını yapan terörist ikna yoluyla teslim oldu. 2014 yılında terör örgütüne katıldığı belirlenen 'Akif Brüsk' kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu, emniyet mensuplarının yaptığı ikna çalışması sonrası Şırnak Silopi Habur Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü'ne teslim oldu.
Mahmut Özdemir - 19.2.2020
Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yapan terörist teslim oldu
Teslim olan teröriste ilişkin bilgilerin de paylaşıldığı açıklamada, "Teslim olan örgüt mensubunun, 2014 terör örgütüne katıldığı, örgüt içerisinde füzeci olarak faaliyet yürüttüğü, 2017 yılında canlı bomba konusunda fedai eylem önerisi verdiği ve geçmiş dönemlerde Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yaptığı şeklinde bilgiler bulunan Akif Brüsk kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu olduğu belirlendi" ifadeleri yer aldı.
Mahmut Özdemir - 19.2.2020
İçişleri Bakanlığı: İkna yöntemiyle bir terörist daha teslim oldu
"Akif Brüsk" kod adlı Mahmut Özdemir'in 2014 yılında terör örgütüne katıldığı ve "füzeci" olarak faaliyet yürüttüğü, 2017 yılında canlı bomba konusunda fedai eylem önerisi verdiği, geçmiş dönemlerde ise örgüt elebaşlarından "Bahoz Erdal" kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yaptığı belirtildi.
Mahmut Özdemir - 28.1.2020
"Çın Sabahta" oyununun galası yapıldı
Oyunun dramaturgunu Hatice Yurtduru, sahne ve kostüm tasarımını Almila Altunsoy, ışık tasarımını ise Mahmut Özdemir hazırladı.
Mahmut Özdemir - 16.1.2020
Şehit Sinan Bilir'in acı haberi Tokat'taki ailesine ulaştı
SURİYE'nin Tel Abyad bölgesinde meydana gelen patlamada şehit düşen Piyade Teğmen Sinan Bilir'in (29) acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı.Suriye'nin Tel Abyad ilçesinde Saluk Atik köyünde meydana gelen patlamada Piyade Teğmen Sinan Bilir şehit oldu. Şehidin acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı. Nevriye ve Bahattin Bilir çiftinin 4 çocuğundan biri olan Şehit Teğmen Sinan Bilir'in ailesine acı haberi askeri yetkililer, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından verildi.
Mahmut Özdemir - 16.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Suriye'nin Tel Abyad ilçesinde Saluk Atik köyünde meydana gelen patlamada Piyade Teğmen Sinan Bilir şehit oldu. Şehidin acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı. Nevriye ve Bahattin Bilir çiftinin 4 çocuğundan biri olan Şehit Teğmen Sinan Bilir'in ailesine acı haberi askeri yetkililer, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından verildi.
Mahmut Özdemir - 9.12.2019
Tokat'ta "Parlayan Dişler" Projesi
Programa İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğu, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sünbül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mahmut Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi, öğretmenler ve veliler katıldı.
Mahmut Özdemir - 8.12.2019
"Büyük Gözaltı" oyunu 10 Aralık'ta sahnede
Dekor ve kostüm tasarımını Metin Deniz'in yaptığı oyunun müzikleri Cahit Berkay'a ait. Andaç Sayın'ın reji asistanı olduğu oyunda ışık tasarımını Mahmut Özdemir yaptı.
Mahmut Özdemir - 28.11.2019
Otomobilin çarptığı yaya yaralandı
Alınan bilgiye göre, Gülsevin E'nin idaresindeki 01 SY 720 plakalı otomobil, Seyhan ilçesi Baraj Yolu'nda, yolun karşısına geçmeye çalışan Mahmut Özdemir'e (60) çarptı.
Mahmut Özdemir - 26.11.2019
İBB Şehir Tiyatrolarının yeni oyunu "Çın Sabahta" yarın sahnelenecek
Müziğini Cihan Kurtaran'ın, dramaturgisini Hatice Yurtduru'nun, sahne-kostüm tasarımını Almila Altunsoy'un, ışık tasarımını ise Mahmut Özdemir'in gerçekleştirdiği "Çın Sabahta", 27-30 Kasım ile 4-7 Aralık tarihleri arasında Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, 18-21 Aralık arasında Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde, 25-28 Aralık arasında da Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde izlenebilecek.
Mahmut Özdemir - 24.9.2019
"Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı bir güç olarak görüyoruz"
Toplantıya Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Çınar Ergin, AK Parti Londra Temsilcisi Abdürrahim Boynukalın, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgili, Türkiye'nin Londra Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri Mahmut Özdemir, Portsmouth Anadolu Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Şahin Cebeci ve Global Business Management Başkanı Nuri Bulgurcu katıldı.
Mahmut Özdemir - 5.9.2019
Tokat Valisi Balcı Niksar'da
Ziyarete Kaymakam İlhami Doğan, Belediye Başkan Vekili Oğuz Selim Buyruk, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir de katıldı.
Mahmut Özdemir - 19.8.2019
Balık avlamak için girdiği nehirde boğuldu
Alınan bilgiye göre, Yoncalı Mahallesi'nde oturan Mahmut Özdemir (28), köprü mevkisinde balık avlamak için girdiği nehirde akıntıya kapılarak kayboldu.
Mahmut Özdemir - 11.7.2019
Özel çocuklardan büyükşehire ziyaret
Kayseri Özel Çocukları Topluma Kazandırma Derneği Başkanı Mahmut Özdemir, sporcu özel çocuklarla birlikte Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahmut Özdemir Haberleri | Mahmut Özdemir Kimdir - Haberler - Mahmut Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. - Yolcu otobüsü ile otomobil çarpıştı: 3 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 00:57:11. #1.15#
title