MAHMUT ÖZDEMİR HABERLERİ

Mahmut Özdemir haber, Mahmut Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Özdemir

Mahmut Özdemir

Doğum Yeri Türkiye

Mahmut Özdemir Kimdir ?

27. dönem Adıyaman HDP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Özdemir: Tokat'a şehit ateşi düştüMahmut Özdemir 28.2.2020
Mahmut Özdemir: Tokat'a şehit ateşi düştüMahmut Özdemir 28.2.2020
Mahmut Özdemir 19.2.2020
'Bahoz Erdal' kod adlı teröristin koruması güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, ailelerin de desteğiyle terör örgütünden ikna yoluyla teslim olanların sayısı gün geçtikçe artıyor. 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yapan terörist ikna yoluyla teslim oldu. 2014 yılında terör örgütüne katıldığı belirlenen 'Akif Brüsk' kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu, emniyet mensuplarının yaptığı ikna çalışması sonrası Şırnak Silopi Habur Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü'ne teslim oldu.
Mahmut Özdemir 19.2.2020
'Bahoz Erdal' kod adlı teröristin koruması güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, ailelerin de desteğiyle terör örgütünden ikna yoluyla teslim olanların sayısı gün geçtikçe artıyor. 'Bahoz Erdal' kod adlı Fehman Hüsey'in korumalığını yapan terörist ikna yoluyla teslim oldu. 2014 yılında terör örgütüne katıldığı belirlenen 'Akif Brüsk' kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu, emniyet mensuplarının yaptığı ikna çalışması sonrası Şırnak Silopi Habur Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü'ne teslim oldu.
Mahmut Özdemir 19.2.2020
Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yapan terörist teslim oldu
Teslim olan teröriste ilişkin bilgilerin de paylaşıldığı açıklamada, "Teslim olan örgüt mensubunun, 2014 terör örgütüne katıldığı, örgüt içerisinde füzeci olarak faaliyet yürüttüğü, 2017 yılında canlı bomba konusunda fedai eylem önerisi verdiği ve geçmiş dönemlerde Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yaptığı şeklinde bilgiler bulunan Akif Brüsk kod adlı Mahmut Özdemir isimli örgüt mensubu olduğu belirlendi" ifadeleri yer aldı.
Mahmut Özdemir 19.2.2020
İçişleri Bakanlığı: İkna yöntemiyle bir terörist daha teslim oldu
"Akif Brüsk" kod adlı Mahmut Özdemir'in 2014 yılında terör örgütüne katıldığı ve "füzeci" olarak faaliyet yürüttüğü, 2017 yılında canlı bomba konusunda fedai eylem önerisi verdiği, geçmiş dönemlerde ise örgüt elebaşlarından "Bahoz Erdal" kod adlı Fehman Hüseyin'in korumalığını yaptığı belirtildi.
Mahmut Özdemir 28.1.2020
"Çın Sabahta" oyununun galası yapıldı
Oyunun dramaturgunu Hatice Yurtduru, sahne ve kostüm tasarımını Almila Altunsoy, ışık tasarımını ise Mahmut Özdemir hazırladı.
Mahmut Özdemir: Tokat'a şehit ateşi düştüMahmut Özdemir 16.1.2020
Mahmut Özdemir 16.1.2020
Şehit Sinan Bilir'in acı haberi Tokat'taki ailesine ulaştı
SURİYE'nin Tel Abyad bölgesinde meydana gelen patlamada şehit düşen Piyade Teğmen Sinan Bilir'in (29) acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı.Suriye'nin Tel Abyad ilçesinde Saluk Atik köyünde meydana gelen patlamada Piyade Teğmen Sinan Bilir şehit oldu. Şehidin acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı. Nevriye ve Bahattin Bilir çiftinin 4 çocuğundan biri olan Şehit Teğmen Sinan Bilir'in ailesine acı haberi askeri yetkililer, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından verildi.
Mahmut Özdemir 16.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Suriye'nin Tel Abyad ilçesinde Saluk Atik köyünde meydana gelen patlamada Piyade Teğmen Sinan Bilir şehit oldu. Şehidin acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine ulaştı. Nevriye ve Bahattin Bilir çiftinin 4 çocuğundan biri olan Şehit Teğmen Sinan Bilir'in ailesine acı haberi askeri yetkililer, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından verildi.
Mahmut Özdemir 9.12.2019
Tokat'ta "Parlayan Dişler" Projesi
Programa İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğu, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sünbül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mahmut Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi, öğretmenler ve veliler katıldı.
Mahmut Özdemir 8.12.2019
"Büyük Gözaltı" oyunu 10 Aralık'ta sahnede
Dekor ve kostüm tasarımını Metin Deniz'in yaptığı oyunun müzikleri Cahit Berkay'a ait. Andaç Sayın'ın reji asistanı olduğu oyunda ışık tasarımını Mahmut Özdemir yaptı.
Mahmut Özdemir 28.11.2019
Otomobilin çarptığı yaya yaralandı
Alınan bilgiye göre, Gülsevin E'nin idaresindeki 01 SY 720 plakalı otomobil, Seyhan ilçesi Baraj Yolu'nda, yolun karşısına geçmeye çalışan Mahmut Özdemir'e (60) çarptı.
Mahmut Özdemir: Otomobilin çarptığı yaya yaralandıMahmut Özdemir 28.11.2019
Mahmut Özdemir 26.11.2019
İBB Şehir Tiyatrolarının yeni oyunu "Çın Sabahta" yarın sahnelenecek
Müziğini Cihan Kurtaran'ın, dramaturgisini Hatice Yurtduru'nun, sahne-kostüm tasarımını Almila Altunsoy'un, ışık tasarımını ise Mahmut Özdemir'in gerçekleştirdiği "Çın Sabahta", 27-30 Kasım ile 4-7 Aralık tarihleri arasında Kadıköy Haldun Taner Sahnesi'nde, 18-21 Aralık arasında Fatih Reşat Nuri Sahnesi'nde, 25-28 Aralık arasında da Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde izlenebilecek.
Mahmut Özdemir 24.9.2019
"Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı bir güç olarak görüyoruz"
Toplantıya Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Çınar Ergin, AK Parti Londra Temsilcisi Abdürrahim Boynukalın, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgili, Türkiye'nin Londra Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri Mahmut Özdemir, Portsmouth Anadolu Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Şahin Cebeci ve Global Business Management Başkanı Nuri Bulgurcu katıldı.
Mahmut Özdemir 5.9.2019
Tokat Valisi Balcı Niksar'da
Ziyarete Kaymakam İlhami Doğan, Belediye Başkan Vekili Oğuz Selim Buyruk, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir de katıldı.
Mahmut Özdemir 19.8.2019
Balık avlamak için girdiği nehirde boğuldu
Alınan bilgiye göre, Yoncalı Mahallesi'nde oturan Mahmut Özdemir (28), köprü mevkisinde balık avlamak için girdiği nehirde akıntıya kapılarak kayboldu.
Mahmut Özdemir 11.7.2019
Özel çocuklardan büyükşehire ziyaret
Kayseri Özel Çocukları Topluma Kazandırma Derneği Başkanı Mahmut Özdemir, sporcu özel çocuklarla birlikte Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Mahmut Özdemir: Özel Sporculardan Özel DerecelerMahmut Özdemir 23.5.2019
Şu an buradasınız: Mahmut Özdemir Haberleri | Mahmut Özdemir Kimdir - Haberler - Mahmut Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Şahinbey'den vatandaşlara 30 bin adet reyhan çiçeği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 12:38:54. #1.15#
title