MAHMUT HERSANLIOĞLU HABERLERİ

MAHMUT HERSANLIOĞLU HABERLERİ

Mahmut Hersanlıoğlu haber, Mahmut Hersanlıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Hersanlıoğlu

Mahmut Hersanlıoğlu

Doğum Yeri Türkiye

Mahmut Hersanlıoğlu Kimdir ?

5.5.1970 yılında Bitlis'in Tatvan ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğretimini Gaziantep İli İslahiye İlçesinde tamamladı.1991 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi "Kamu Yönetimi" Bölümünden mezun oldu.1993 yılında vatani görevini tamamladı. Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığında Devlet Personel Uzman Yardımcısı olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Hersanlıoğlu 11.2.2018
Kırıkhan'da Binlerce Kişi, Askere Destek İçin Yürüdü
Kırıkhan Kaymakamlığı ile Kırıkhan Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüş, Demokrasi Meydanı'nda başladı. Ellerinde Türk bayrağı taşıyan binlerce vatandaş, Bursa Ertuğrulgazi Mehter Takımı eşliğinde yürüdü. Kanatlı Caddesi boyunca devam eden yürüyüşe Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Kaymakam Mustafa Erkayıran ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 11.2.2018
Kırıkhan'da Binlerce Kişi, Askere Destek İçin Yürüdü
Kırıkhan Kaymakamlığı ile Kırıkhan Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüş, Demokrasi Meydanı'nda başladı. Ellerinde Türk bayrağı taşıyan binlerce vatandaş, Bursa Ertuğrulgazi Mehter Takımı eşliğinde yürüdü. Kanatlı Caddesi boyunca devam eden yürüyüşe Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Kaymakam Mustafa Erkayıran ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 11.2.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Kırıkhan Kaymakamlığı ile Kırıkhan Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüş, Demokrasi Meydanında başladı. Ellerinde Türk bayrağı taşıyan binlerce vatandaş, Bursa Ertuğrulgazi Mehter Takımı eşliğinde yürüdü. Kanatlı caddesi boyunca devam eden yürüyüşe Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Kaymakam Mustafa Erkayıran ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 11.2.2018
Dha Yurt - Kırıkhan'da Binlerce Kişi Askere Destek İçin Yürüdü
Kırıkhan Kaymakamlığı ile Kırıkhan Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen yürüyüş, Demokrasi Meydanında başladı. Ellerinde Türk bayrağı taşıyan binlerce vatandaş, Bursa Ertuğrulgazi Mehter Takımı eşliğinde yürüdü. Kanatlı caddesi boyunca devam eden yürüyüşe Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Kaymakam Mustafa Erkayıran ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 12.1.2018
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yıldız, Hatay'da
Yıldız ve beraberindeki heyete, Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu da eşlik etti.
Mahmut Hersanlıoğlu 18.8.2017
Hatay'daki Terör Operasyonu
Düzenlenen törene, Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, kaymakam, belediye başkanları ve askeri erkan katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu: Yıldırım Ailesinden Suriyelilere ZiyaretMahmut Hersanlıoğlu 19.6.2017
Mahmut Hersanlıoğlu 19.6.2017
Yıldırım Ailesinden Suriyelilere Ziyaret
Barınma merkezine gelen Başbakan Yıldırım'ın kızı Büşra Yıldırım (Köylübay), gelini Seda Yıldırım ve kardeşi İlhami Yıldırım, Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı tarafından karşılandı.
Mahmut Hersanlıoğlu 14.5.2017
Kırıkhan'da 1. Ciğer Festivali
Festivale AK Parti Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildal, Orhan Karasaray, Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof.
Mahmut Hersanlıoğlu: Kumlu'da Vali Topaca'ya BirifingMahmut Hersanlıoğlu 26.5.2016
Mahmut Hersanlıoğlu: Şampiyon AşağısevindiklisporMahmut Hersanlıoğlu 26.1.2015
Mahmut Hersanlıoğlu: Hizmet Kervanının 5. Durağı Muratlı OlduMahmut Hersanlıoğlu 14.9.2014
Mahmut Hersanlıoğlu: Buğday ve Kanolada Rekor VerimMahmut Hersanlıoğlu 17.7.2014
Mahmut Hersanlıoğlu: Malkara Belediye Başkanı Yurdakul'a ZiyaretMahmut Hersanlıoğlu 17.5.2014
Mahmut Hersanlıoğlu: Sosyal Market Projesi' SürüyorMahmut Hersanlıoğlu 5.4.2014
Mahmut Hersanlıoğlu: Damal'da Vergi Haftası EtkinlikleriMahmut Hersanlıoğlu 27.2.2014
Mahmut Hersanlıoğlu: Yurtbekler Köyü'ne His Göleti YapılıyorMahmut Hersanlıoğlu 19.11.2013
Mahmut Hersanlıoğlu: Muratlı Atatürk Evi'nde İncelemeler YapıldıMahmut Hersanlıoğlu 30.10.2013
Mahmut Hersanlıoğlu 6.10.2013
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
  Düğününe, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Yozgat Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz, Tekirdağ'ın Muratlı ilçesi Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu ile Siverek Kaymakamı Hamza Erkal ve çok sayıda davetli katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu: Yozgat Valisi Siverek'te Kirve OlduMahmut Hersanlıoğlu 5.10.2013
Mahmut Hersanlıoğlu: Yavuz Sultan Selim Öldüğü Yerde AnıldıMahmut Hersanlıoğlu 24.9.2013
Mahmut Hersanlıoğlu 25.8.2013
AK Parti Milletvekili Tayyar, Tekirdağ Muratlı Kaymakamı Hersanlıoğlu'nun Oğlunun Sünnet Düğüne...
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, hemşehrisi Tekirdağ Muratlı İlçesi Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nun oğlu Mert Kürşat’ın sünnet düğününe katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu: Tekirdağ Emniyetinde Terfi HeyacanıMahmut Hersanlıoğlu 1.7.2013
Mahmut Hersanlıoğlu 16.6.2013
Namık Kemal Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni Yapıldı
- Rektör Şimşek: "Konumu ve durumu ne olursa olsun, mezun olan bir öğrenci üniversitenin başarı simgesidir" Şimşek, Tekirdağ Namık Kemal Stadı'nda düzenlenen 2012-2013 akademik yılı mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada,  üniversitenin akademik, idari ve fiziki altyapı alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.  Prof. Dr. Şimşek, konumu ve durumu ne olursa olsun, mezun olan bir öğrencinin üniversitenin başarı simgesi olduğunu belirterek, eğitim hayatlarını aynı çatı altında geçirerek üniversitenin kültürünü alan mezunların, dünyanın herhangi bir yerinde öğrendikleri yöntemleri ve tarzları başarıyla uygulayacaklarını kaydetti.  Bugün,  2012-2013  mezunlarını uğurladıklarını ifade eden Şimşek, buradan mezun olan öğrencilerin gittikleri her yerde üniversiteyi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını kaydetti.  NKÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ersin Kocaman da, bugünün kendileri için çok özel ve kıymetli bir gün olduğunu belirterek,  yaşantılarının en heyecanlı dönemini geride bırakarak hayata yelken açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.  Törende daha sonra, gelen mesajların okunmasının ardından protokol üyeleri başarılı olan öğrencilere diplomalarını ve hediyelerini takdim etti.  Diplomalarının verilmesinin ardından mezun öğrenciler keplerini hepbirlikte havaya fırlatarak, mezun olmanın sevincini yaşadı.  Törene,  Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve mezun olan öğrencileri aileleri katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu: Nkü'de Mezuniyet CoşkusuMahmut Hersanlıoğlu 16.6.2013
Mahmut Hersanlıoğlu 25.5.2013
Muratlı Hıdrellez Şenlikleri Başladı
Bu yıl 35'incisi gerçekleştirilecek olan ve Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe'nin ev sahipliğini yaptığı Hıdrellez Şenliklerinin açılış törenine Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'ın yanı sıra Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, çevre ilçelerden gelen Belediye Başkanları, partililer ve vatandaşlar da katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 21.5.2013
Islah Osb'lerin Ön Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Toplantıya; Islah Organize Sanayi Bölgeleri Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Ali Yerlikaya, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Kocakundakçı, Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Mustafa Yel, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ceyhan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşaviri Abdullah Aksoy, 7 IOSB'nin Bölge Müdürleri ve yönetim kurulu üyeleri ile; Tredaş, Gazdaş Genel Müdürleri ve ilgili kurumların temsilcileri ile altyapı çalışmalarını yürüten firma yetkilileri katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 6.5.2013
Tekirdağ'da, Yavuz Sultan Selim Anıtı Yapılacak
Muhterem Erkul - Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Osmanlı Devleti'nin 9.Padişahı Yavuz Sultan Selim adına, vefat ettiği Yukarısırt köyünde anıt yapılması için çalışmalara başladıklarını bildirdi.
Mahmut Hersanlıoğlu 20.4.2013
Kadına Şiddeti de Akil Adamlar Çözecek
Akil adamlardan oluşan bir grubun barış sürecini anlatması Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu'na ilham kaynağı oldu.
Mahmut Hersanlıoğlu 23.3.2013
Gönül Elçileri Huzurevini Ziyaret Etti
Tekirdağ Belediyesi Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinin de yaşlılara saygı için geldiği programa, Vali Ali Yerlikaya'nın eşi Hatice Nur Yerlikaya ile Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'ın eşi Münevver Dalgıç, NKÜ Rektörü Prof. Dr.Osman Şimşek'in eşi Zehra Şimşek, Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu'nun eşi Sibel Hersanlıoğlu, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ın eşi Emine Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Vekili İbrahim Borazan ile il genelindeki gönül elçileri ve davetliler katıldı.
Mahmut Hersanlıoğlu 11.3.2013
Kaymakam Hersanlıoğlu, Siverek'i Ziyaret Etti
Tekirdağ'ın Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, daha önce görev yaptığı Siverek ilçesini ziyaret etti.
Mahmut Hersanlıoğlu 23.2.2013
Valinin Eşi Gönül Elçiliği Projesi'ni Tanıttı
Muratlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda yapılan tanıtım toplantısına Vali Ali Yerlikaya'nın eşi Hanımefendi Hatice Nur Yerlikaya, Kaymakam Mahmut Hersanlıoğlu ve eşi Sibel Hersanlıoğlu, Belediye Başkanı Nebi Tepe ve eşi, Muratlı MYO Müdürü Yrd.
Şu an buradasınız: Mahmut Hersanlıoğlu Haberleri | Mahmut Hersanlıoğlu Kimdir - Haberler - Mahmut Hersanlıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Hersanlıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Uzmanların uyardığı Türkoğlu'nda 27 bin binanın depreme dayanıklılığı ince
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 14:13:37. #1.15#
title