Mahmut Çelikus Haberleri

Mahmut Çelikus haber, Mahmut Çelikus son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Çelikus - 7.9.2020
Esnaf ve sanayicilerden "kamu borçları yapılandırılsın" talebi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, yazılı açıklamasında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir çok esnafın zarar ettiğini belirtti.
Mahmut Çelikus - 21.8.2020
ESDER Başkanı Çelikus: "Doğal gaz müjdesi esnaf ve sanatkarımızı mutlu etti"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Karadeniz'de doğal gaz keşfine ilişkin, "Doğal gaz müjdesi esnaf ve sanatkarımızı mutlu etti, hayata geçirilmesiyle de rahat bir nefes almasını sağlayacaktır.
Mahmut Çelikus - 13.7.2020
Son dakika haberi | Takipteki kredilerin yapılandırılması esnafı memnun etti
Gelen son dakika haberine göre Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, esnaf ve sanatkarların Kredi ve Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla kullandıkları kredilerden, takipte olanların yapılandırılmasından dolayı memnun olduklarını bildirdi.
Mahmut Çelikus - 27.4.2020
STK'lerden Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek, Ankara Barosuna kınama
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus da yaptığı yazılı açıklamada, Erbaş'ın hutbede kullandığı ifadeleri desteklediklerini aktararak, "Prof.
Mahmut Çelikus - 14.4.2020
ESDER Başkanı Çelikus'tan özel bankalara "dayanışmaya destek olun" çağrısı Açıklaması
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaşanan zor günlerde özel bankaların da esnafa destek için adım atmaları gerektiğini bildirdi.
Mahmut Çelikus - 2.4.2020
Esnaftan bankalara "sözünüzü tutun" çağrısı
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle esnaf ve işletmelerin kredi borçlarının erteleneceğini duyuran bankalardan sözlerini tutmalarını istedi.
Mahmut Çelikus - 22.3.2020
Esnaftan tedbir önerileri
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı işletmeler için alınması gereken tedbirler konusunda öneriler getirerek, işletmelerin ay sonunda ödeyecekleri kira, elektrik, su, doğal gaz ve...
Mahmut Çelikus - 21.3.2020
ESDER'den esnaf temsilcilerine "3 ay aidat almama ve borç affı" çağrısı
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, esnafı temsil eden yapıları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla sıkıntılı günler geçiren üyelerini destekleyecek adımlar atmaya çağırdı.
Mahmut Çelikus - 20.9.2019
ESDER'den "ahilik teşkilatı" talebi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Selçuklu ve Osmanlı dönemindeki ahilik sisteminin yeniden canlandırılması gerektiğini belirterek, "Uygulaması ve güzel sonuçları olan ahilik teşkilatının günümüzde hayata geçirilmemesi için hiçbir sebep yok." ifadelerini kullandı.
Mahmut Çelikus - 20.5.2019
Esder Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
Ankara'da bir restoranda düzenlenen programda konuşan Genel Başkan Mahmut Çelikus, ramazanın kardeşlik ve birbirini hoş görme ayı olduğunu belirtti.
Mahmut Çelikus - 29.3.2019
Esnaftan Tanzim Satış Talebi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, zincir marketler gibi esnaf ve sanatkara da tanzim satış hakkı tanınmasını istedi, "Tanzim satışlara yönelik ürün tedariki esnaf ve sanatkar için de yapılmalı." ifadesini kullandı.
Mahmut Çelikus - 22.1.2019
Marketlerin Zam Dayatması Esnafı Güçlendirmekle Önlenir"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, zincir marketler ve AVM'lerin tekelleşerek esnaf ve sanatkarın işlerini olumsuz etkilediğini belirterek, "Marketlerin zam dayatması esnafı güçlendirmekle önlenir." ifadesini kullandı.
Mahmut Çelikus - 20.12.2018
Esnaftan Sigorta Primi Talebi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, esnaf ve sanatkarların her yıl artan sigorta primleri nedeniyle sıkıntı yaşadığını belirterek, "Esnafımızın durumu göz önüne alınarak sigorta primlerinin oranı yüzde 34,5'ten daha az olmalı.
Mahmut Çelikus - 20.12.2018
Esder Genel Başkanı Çelikus;" Sigorta Primleri % 34.5' Ten Daha Az Olmalı."
Esnaf ve sanatkarların her geçen yıl artan sigorta primleri nedeniyle sıkıntılar yaşadığını söyleyen Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Genel Başkanı Mahmut ÇELİKUS açıklama yaptı.
Mahmut Çelikus - 10.10.2018
Beypazarı'nda Esnafa "Meslekte 40 Yıl Onur Belgesi"
Yoğun bir katılımla gerçekleşen ödül törenine AK Parti Ankara milletvekilleri Barış Aydın, Hacı Turan ve Nevzat Ceylan, TOBB Sayman Üyesi Faik Yavuz, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkan Vekili Hüseyin Ar, Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Başkanı Mahmut Çelikus, İlçe Kaymakamı Kadir Ekinci, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, siyasi partilerin ilçe başkanları, meslek odalarının yönetim kurulu üyeleri ve esnaf katıldı.
Mahmut Çelikus - 10.10.2018
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nın Yankıları
Allıoğlu, temel maliyetlerden kaynaklanan fiyat artışlarının kabul edilebilir olduğunu ancak bu dönemde anlaşılabilir fiyat artışının dışında ekonomik dar boğazı fırsat gören bazı kesimlerin anormal artışlara gittiğini belirterek, şunları kaydetti: "Bu anlamda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın düzenlediği ve özel sektörden STK'lere kadar çok geniş kesimlerden temsilcilerin katıldığı Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı toplantısı önemli mesajlar vermiştir. Birçok sektörün bir araya gelip aynı duruşu sergileyerek piyasalara güven aşılaması, hem fırsatçıların cesaretini kırma hem de anlamsız fiyat artışlarının önüne baraj çekme adına çok önemli bir toplantı olmuştur. Ankaralı genç girişimciler olarak biz de söz konusu programın öngördüğü tüm kararları desteklemeye, üzerimize düşen görevi yapmaya, asgari yüzde 10 indirim dahil tüm tedbirlerin içinde yer almaya hazırız. Konu yönetim kurulumuz tarafından da etraflıca değerlendirilerek 450 üyemizi içine alacak şekilde planlama yapılacaktır." "Krizden istifade etmek isteyenlere manidar bir cevap olacaktır" Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus da perakende, tekstil, gıda, bankacılık gibi sektörlerde yıl sonuna kadar uygulanacak yüzde 10 indirim kararını desteklediklerini belirtti.
Mahmut Çelikus - 4.8.2018
Esder'den ABD'nin Yaptırım Kararına Tepki
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, ABD'nin iki Türk bakana yönelik aldığı yaptırım kararına ilişkin, "Türk insanı ve Türk devleti tarih boyunca derebeylik hareketlerine boyun eğmemiştir, karşısında olmuştur ve şimdi de ABD'ye boyun eğmeyecektir.
Mahmut Çelikus - 28.7.2018
Esder'den Avm ve Zincir Marketlere "Kurbanlık" Tepkisi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, AVM ile zincir marketlerin kurban piyasasına girmesinin kurbanlık hayvan besicilerini zor durumda bıraktığını belirterek, "Kurbanlık satışını adeta yaş pastaya benzetip, bir dilim almak uğruna yarışmak doğru değil.
Mahmut Çelikus - 8.7.2018
Esder'den "Kadın Esnaf Oranı" Değerlendirmesi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Türkiye'de kadın esnaf sayısının son 5 yılda arttığına dikkati çekerek, "Kadın esnaf ve sanatkar sayısının her geçen gün daha da artması için çalışmalarımız devam ediyor, çünkü bir ülkede gerçek kalkınmanın yaşanabilmesi erkek...
Mahmut Çelikus - 27.6.2018
Ahilik Kültürünü Öğrenerek Gönül Coğrafyasına Köprü Kuruyorlar
Proje hakkında AA muhabirine bilgi veren Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Gençlik ve Spor Bakanlığının desteklediği projedeki ortaklarının İstanbul'da Üsküdar ile Ankara'da Yıldırım Beyazıt Üniversiteleri olduğunu söyledi.
Mahmut Çelikus - 26.6.2018
Esder'den Seçim Değerlendirmesi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, 24 Haziran seçimleriyle hayata geçen yeni sistemin ve oluşan parlamentonun hayırlı olmasını dileyerek, "Ekonominin acilen yapısal reformlarını tamamlayıp, üreten, emeğe ve alın terine dayalı, Ar-Ge ve inovasyona önem veren...
Mahmut Çelikus - 6.5.2018
Kosgeb Daire Başkanı: Ekonomi Kobi'lerin Üzerinde Duruyor
KOBİ kardeşliğini yaygınlaştırmak için bu tür bir etkinlik düzenlediklerini belirten ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus ise "Esnaf ve sanatkarın dayandığı temel dayanak bilindiği üzere Ahiliktir.
Mahmut Çelikus - 3.5.2018
Esnafı Korumak Ülkeyi Korumaktır"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Bağ-Kur borcu bulunanların da sağlık hizmetlerinden yararlanacak olmasının esnaf adına sevindirici olduğunu söyledi.
Mahmut Çelikus - 1.5.2018
Gaziantep'te "Kobi Kardeşliği Gecesi"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, "Şu anda bu ülkenin ve İslam coğrafyasının en büyük ihtiyacı kardeşliktir.
Mahmut Çelikus - 15.4.2018
Elazığ'da "Kobi Kardeşlik Gecesi" Etkinliği
Etkinliğe, Esnaf ve Sanatkar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de katıldı.
Mahmut Çelikus - 28.2.2018
28 Şubat'ın Yıl Dönümü
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, "28 Şubat süreci Türkiye tarihi açısından gerek ekonomik gerekse toplumsal bağlamda kara bir lekedir.
Mahmut Çelikus - 5.2.2018
Esder'den "Havuz Sistemi"Ne Destek
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, hükümetin torba yasa tasarısına koyduğu havuz sistemini desteklediklerini belirterek, "Esnaf, sanatkar, KOBİ'ler üretiyor, millet çalışıyor bankalar ve faiz sistemleri kazanıyor.
Mahmut Çelikus - 3.2.2018
Esder'den "Torba Tasarı" Değerlendirmesi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, yeni torba yasa tasarısında yer alan teşvikleri olumlu bulduklarını belirterek, "Söz konusu teşvikler, piyasanın canlandırılması noktasında güzel ancak miktarları çok düşük kalmıştır.
Mahmut Çelikus - 21.1.2018
Stk'lerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus yaptığı yazılı açıklamada, TSK tarafından Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediklerini belirtti.
Mahmut Çelikus - 4.1.2018
ABD'nin Kararını Tanımıyoruz"
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Halkbank'ın, menafi sandıklarıyla kurulmuş, esnaf ve sanatkarın destekleriyle bugüne gelmiş önemli bir banka olduğunu belirterek, "ABD'nin uydurma mahkemelerinin verdiği kararı tanımıyoruz.
Mahmut Çelikus - 15.12.2017
7. Altın Kepenk Kısa Film Yarışması" Sonuçlandı
ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus, törende yaptığı konuşmada, dünyanın sorununun "paylaşamamak" olduğunu söyledi.
Mahmut Çelikus - 26.11.2017
27 Aralık'taki 'Yemek Kartı Boykotu'
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneğinin (TÜRES) başlattığı yemek kartı boykotunu desteklediklerini bildirdi.
Mahmut Çelikus - 21.10.2017
Esnafın Faiz İndirimi Beklentisi
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, bankaların faiz oranları ile aracılık maliyetlerini düşürmesinin piyasaları ve reel sektörü olumlu etkileyeceğini belirtti.
Mahmut Çelikus - 9.8.2017
Esder Genel Başkanı Çelikus Açıklaması
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, 2016'da en fazla Kurumlar Vergisi ödeyenler listesinin ilk 10'unda 8 banka bulunmasının düşündürücü olduğunu belirterek, "Esnaf, sanatkar ve KOBİ'ler çalışıyor, bankalar kazanıyor.
Mahmut Çelikus - 1.8.2017
Göç ile Geldim, Üretiyorum, Mutluyum"
ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus; "Türkiye bu coğrafyada daima muhacirlere ensar oldu.
Mahmut Çelikus - 13.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
"93 esnaf şehit oldu" Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Genel Başkanı Mahmut Çelikus da 15 Temmuz'da milletin en kötü gecesini yaşadığını vurguladı.
Mahmut Çelikus - 7.7.2017
Esder Genel Başkanı Mahmut Çelikus Açıklaması
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Türkiye’deki Suriyelilerin kurdukları 5 bine yakın şirket ile ülke piyasasına 666 milyon lira katkı sağladığını açıkladı.
Mahmut Çelikus - 7.7.2017
Esder Genel Başkanı Çelikus Açıklaması
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye geldikten sonra 5 bine yakın şirket kuran Suriyelilerin, ülke piyasasına 666 milyon lira katkı sağladığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahmut Çelikus Haberleri | Mahmut Çelikus Kimdir - Haberler - Mahmut Çelikus haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Çelikus kimdir, hayatı ve biyografisi. Esnaf ve sanayicilerden kamu borçları yapılandırılsın talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 20:25:41. #1.14#
title