Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı

Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı

Haberler.com - Haberler | Dünya

Rusya'da hırsızlık suçundan cezaevinde tutuklu bulunan Vazha Bochorishvili isimli mahkum, 2017 yılında gardiyanlar tarafından dövülerek öldürülmüştü. Kan donduran olayın görüntüleri 4 yıl sonra ortaya çıktı.

Moskova yakınlarında bulunan bir cezaevinde hırsızlıktan dolayı tutuklu bulunan 35 yaşındaki Vazha Bochorishvili'nin gardiyanlar tarafından acımasızca dövülüp öldürüldüğü anlara ait görüntüler insan hakları aktivistleri tarafından ele geçirilip yayınlandı.

"DAHA HIZLI VURUN"

2017 yılına ait olan görüntülerde, bir düzine gardiyanın Vazha'nın etrafını sarıp copla gelişi güzel vurdukları görülüyor. Vazha'nın ise durmaları için yalvarırken gardiyanların amirinin "Daha hızlı vurun" dediği duyuluyor. Vazha, aldığı darbelerden kaçmak isterken hücrede bulunan masanın üzerine çıksa da acımasız darbeler sonrası kanlar içerisinde kalıyor. Bir süre sonra ise gardiyanların odadan ayrılmasıyla hücrede ölüme terk ediliyor.

İÇ ORGANLARINI ALMIŞLAR

Aşırı kan kaybeden Gürcistan asıllı Vazha, olay sonrası kaldırıldığı hastanede birkaç gün hayatını kaybetti. Mahkumun kardeşi, abisinin cenazesinin tüm iç organları alınmış bir şekilde kendilerine teslim edildiğini söyledi.

KUR'AN'IN YERE ATILMASI TEPKİ GÖSTERDİĞİ İÇİN DÖVÜLMÜŞ

Aynı cezaevinde gardiyanlar tarafından Vazha ile dövülen bir mahkum ise dayak olayının, gardiyanların cezaevinde yaptıkları arama sırasında dolabında bulunan Kur'an-ı Kerim'i yere fırlatmalarına tepki gösterdikleri için yaşandığını söyledi.

Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı
Haber Yorumları (54)
HÜRKAN: dünyada iki ülke vardır biri amerika faşist diğeride rus faşist
GİZEM: ALLAH belanızı versin sizin ! insan değil bunlar !hayvan hayvana bunu yapmaz ! allah ın laneti sizin üzerinize olsun
VATANDAŞ: Kurani kerimi yere fırlatana lanet olsun biz kimsenin kutsalına saygısızlık yapmayız ama bu kafirler sürüsü ellerine geçen her fırsatta kutsallarımıza el sürüyorlar bunlar zalimliklerinde bir birlerinle yarışıyorlar ALLAH korkusu olmayandan herşey beklenir tek kişiye onlarca kişi saldırıyor bu ölen kişi onların kardeşi abisi dayısı amacası olsaydı ne olurdu acaba yada onun yerdi onlar olsaydı ne olurdu Kurban olduğum RABBİM onlarıda o duruma koymuş bakalım hangi zalimi başlarına bela edecek merhamet herkeze lazım onlarada
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title