Haberler

Sette Çifte Kutlama

Güncelleme:

Ekranların efsane dizisi Çocuklar Duymasın seti, geçtiğimiz gün çifte kutlamaya ev sahipliği yaptı. Dizinin yapımcısı ve senaristi Birol Güven, Darıca Gençlerbirliği futbol takımına şampiyonluk maçı öncesinde moral vermek için sette mangal partisi düzenledi.Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kulüp Başkanı Mücahid Vural, sporcuların ve tüm Çocuklar Duymasın ekibinin katıldığı partiye Güven'e yapılan doğumgünü sürprizi damgasını vurdu.

Çocuklar Duymasın dizsinin yapımcısı Birol Güven, Darıca Gençlerbirliği futbol takımının şampiyonluk maçı öncesi futbolculara moral vermek için sette mangal partisi düzenledi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, klüp başkanı, futbol takımı, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç başta olmak üzere Çocuklar Duymasın oyuncularının ve ekibinin katıldığı partide, Güven'e doğumgünü sürprizi yapıldı.

Ailesi ve arkadaşlarının da katıldığı sürpriz kutlamada, Güven için hazırlanan ve üzerinde "KİNG OF THE GRILL" yazan pasta kahkaha dolu anlar yaşattı.

Yeni yaşını çifte mutluluk ile karşılayan Güven ""İlk hediyem futbol takımının başarısı oldu" dedi.

Kaynak: Haberler.Com / Magazin

Darıca Gençlerbirliği Şükrü Karabacak Birol Güven Magazin Haberler

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title