Haberi Paylaş

Ünlülerin partisi olaylı bitti! Alkollü araç kullanan Ece Sükan'ın ehliyetine el konuldu

Magazin Haberleri

Magazin dünyasının ünlü isimleri, önceki gece bir partiye katıldı. Aralarında Tuba Ünsal, Yasemin Allen ve Ece Sükan'ın da yer aldığı parti ilginç görüntülere sahne oldu. Parti çıkışı alkollü olarak aracına binen Ece Sükan, polis çevirmesine takıldı. Alkollü araç kullanan Sükan'ın ehliyetine el konuldu.

Gece geç saatlere kadar eğlenen ünlü isimler mekan çıkışında soruları yanıtsız bıraktılar. Oyuncu Tuba Ünsal mekandan ayrılan ilk isim oldu. Ünsal'ın neşeli tavırları dikkat çekti.

Bir grup arkadaşıyla birlikte araca binen Yasemin Allen, ön koltukta oturan kız arkadaşının gazetecilere orta parmak işareti yapması sonrası büyük şok yaşadı.

Ünlülerin partisi olaylı bitti! Alkollü araç kullanan Ece Sükan'ın ehliyetine el konuldu

Allen'ın arkadaşları, "Bizi çekmeyin. İstemiyoruz!" diyerek kamerayı itmeye çalıştı. Yapılanlar karşısında sessiz kalan Allen'ın bu hareketine ise bir anlam verilemedi.

Mekan çıkışlı alkollü olduğu gözlenen Ece Sükan, aracına doğru yöneldi. Ayakta durmakta güçlük çeken Sükan'ın neşeli tavırları dikkat çekti. Aracına bindikten sonra Etiler'de polis çevirmesine takılan Ece Sükan, alkolmetreye üflemeyi reddetti. Sükan'ın bu davranışı sonrası ehliyetine iki yıl süreyle el konuldu.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yasemin Allen Tuba Ünsal Ece Sükan Polis Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title