Aldığı kilolarla dikkat çeken Demet Akalın, migren tedavisi gördüğünü anlattı: 100 kilo olayım ama yeter ki ağrılardan kurtulayım - Haberler
Haberi Paylaş

Aldığı kilolarla dikkat çeken Demet Akalın, migren tedavisi gördüğünü anlattı: 100 kilo olayım ama yeter ki ağrılardan kurtulayım

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Sahneye eşofman giyerek çıktığı için eleştirilen Demet Akalın'ın 1,5 aydır migren tedavisi gördüğü ortaya çıktı. 5 profesör gezdiği ve çok şiddetli ağırlarla mücadele ettiğini söyleyen Akalın, "Kortizon kullanıyorum, 100 kilo olayım ama yeter ki şu ağrılardan kurtulayım" dedi.

Gündeme dair yaptığı yorumlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın, diğer ünlülerin aksine önceki gün verdiği konserine eşofman giyerek çıktı. Kıyafet tercihinden dolayı eleştirilen şarkıcı, yaşadığı sağlık sorunundan bahsetti.

"100 KİLO OLAYIM AMA YETER Kİ ŞU AĞRILARDAN KURTULAYIM"

Bir alışveriş merkezinden çıkarken ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Demet Akalın, konserinde tercih ettiği kıyafet hakkında konuştu. 1,5 aydır migren tedavisi gördüğünden bahseden şarkıcı, "Çok kortizon kullandım, haliyle biraz kilo aldım. 100 kilo olayım, yeter ki şu ağrılardan kurtulayım. Beş profesör gezdim. Kızlar çok şahane giyiniyorlar ama sağlık daha önemli. Düşmanım yok ama Allah düşmanımın bile başına böyle bir ağrı vermesin.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Migren Hastalığı Demet Akalın Kortizol Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

ismail bey :

Zargana gibi dolaşacağınıza, etli butlu olun biraz...

Atilla Han:

Şeriata uygun giyinmiş

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title