Haberler

  Güç Bela" Toparlananlar İçin: Nigâr Muharrem & Bilal Hancı

  Güncelleme:

  Derman, Sevdanın Böylesi, Rüzgar gibi şarkıların seslendiricisi Bilal Hancı bu kez Nigar Muharrem ile "Güç Bela" isimli şarkıyı paylaşıyor.

  Bilindiği üzere Uçurumun Kenarı, Gidene Sor, Fincan gibi şarkılarla büyük bir şöhrete kavuşan Nigar Muharrem "Güç Bela" isimli şarkıyı Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı: "2023'ün ilk videosu olsun... Bu yıl birbirinden güzel şarkılar sırayla gelecek, durmak yok "Güç Bela"yı nasıl buldunuz?"

  Adını Salıncak, İçime Ata Ata gibi kısa sürede hite dönüşmüş şarkılarla duyuran Doğanay Karadeniz'in söz ve müziğini yazdığı parçada kendisine Kubilay Karadeniz ve Olcay Testici destek oluyor.

  Mix & Mastering çalışmalarını İlkan Günüç'ün üstlendiği parçanın klibinde ise yine birbirinden değerli isimler yer alıyor. Klibin yönetmen koltuğunda Buğra Karaçam otururken, görüntü yönetmenliği ise Amirali Ghorbanzadeh'e emanet edilmiş.

  Şarkının "Gelme canım ben düştüm / Kalktım toparlandım güç bela" ve "Ama küstüm beni niye üzdün / Dönüşün yok bana bu defa" sözlerinden de anlaşıldığı üzere ayrılık sonrası yaşanan hüznü, kesin bir bitirişle hafifletmeye çalışan bir insanın ruh hali betimleniyor.

  Ve dikkat! Yayın tarihi 17 Mart olan klibe ve "Güç Bela" şarkısına Bilal Hancı'nın Youtube kanalından ulaşabilirsiniz. Kaçırmayın!

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Bilal Hancı Magazin Haberler

  Saadet ve Gelecek Partileri 'Abdullah Gül' iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

  Saadet ve Gelecek Partileri "Abdullah Gül" iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

  Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

  Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

  İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

  İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

  Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

  Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title