Haberi Paylaş
Gökçe: İbo Bana Tecavüz Etti

Gökçe: İbo Bana Tecavüz Etti

Magazin Haberleri

Oryantal Sibel Gökçe'den İbrahim Tatlıses'e şok suçlama.

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına konuk olan eski dansöz Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını söyledi. Yaşadığını iddia ettiği korkunç olaydan sonra kendi kendisini tedavi ettiğini dile getiren Sibel Gökçe "Ben herkesi affettim, ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

"DEFALARCA TECAVÜZ ETTİ"

2007 yılında Şenay Düdek'e konuk olan Sibel Gökçe, o zaman aynı iddiada bulunarak "İbrahim Tatlıses bana defalarca tecavüz etti. Bunu yaptığı ilk kadın ben değilim" demişti.

"ÜLKÜ OCAKLARINA SIĞINDIM"

Bugüne kadar korktuğu için tecavüz olayını açıklayamadığını söyleyen Gökçe, 2007 yılında yaptığı açıklama sonrası Şenay Düdek'in kendisini koruyacağını söylediğini, ancak ortada bırakıldığını ve korkudan ülkü ocaklarına sığındığını dile getirdi.

Gökçe, tecavüze uğradığını geçtiğimiz yıllarda şu sözlerle dile getirmişti:

"PEK ÇOK İNSAN AYNI ŞEYİ YAŞADI"

"İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradım. Antep konserine birlikte çıkmıştık. O zaman Derya Tuna ile birlikteydi. Derya Hanım, İbrahim Tatlıses'in kiminle birlikte olduğunu merak ettiği için devamlı arayıp bize soruyordu. Ben de bir kız arkadaşımla birlikte olduğunu söyledim. Derya Tuna'yı aradık diye bizi odasına aldı. Kimin aradığını sordu. İnkar ettik. Odada kapının arkasında bana tecavüz etti. Sanat dünyasından pek çok insan aynı şeyi yaşadı"

"9 YAŞINDA DA TECAVÜZE UĞRADIM"

Uzun yıllar konuşmayarak sırrını sakladığı İbrahim Tatlıses'in ve yardım ettiği Tanyeli ve Petek Dinçöz'ün kendisini yalnız bıraktığını, yardım etmediğini söyleyen Gökçe, "Tecavüze uğradıktan sonra da yanında çalışmaya devam ettim. Paraya ihtiyacım vardı. İlk tecavüzüm değil bu. Ben 9 yaşında tecavüze uğradım. 9 yaşından itibaren çok ciddi şeyler yaşadım. Petek Dinçöz'ünden tutun da, İbrahim Tatlıses'ine kadar herkese kırgınım ben. Tanyeli'ye yıllarca baktım. 'Tanyeli'siz programa çıkmam' dedim. Tanyeli rekabet yüzünden Sibel Gökçe'nin adını bile anmadı" dedi.

Haberler.Com - Magazin

İbrahim Tatlıses Sibel Gökçe Şenay Düdek Tanyeli Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title