Haberi Paylaş

Cüneyt Özdemir, spikerlik ve YouTuber'lıktan sonra dizi işine de giriyor

Magazin Haberleri

Spikerlik ve YouTuber'lık da yapan gazeteci Cüneyt Özdemir, önümüzdeki günlerde bir dizi çekmeyi planladığını söyledi. Mini dizinin yazar ve yapımcısı olacağını belirten Özdemir, "6-8 bölümlük mini dizi. Ama Türkiye'de yaşanmış ve çok komplo teorisi kurulan bir iki olayla ilgili dizi çekmeyi düşünüyoruz" dedi.

Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu Cüneyt Özdemir oldu.

"BELGESEL DEĞİL, BAYAĞI DİZİ ÇEKMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ"

Cüneyt Özdemir, "Şimdi, ben görsel anlatıyı daha benimsiyorum. Bakalım önümüzdeki günlerde bir dizi çekmeyi düşünüyorum. Yazar ve yapımcı olarak. Tabii daha politik, biraz daha Türkiye'nin yakın siyaset tarihiyle ilgili. Dijital mecra veya televizyon için de olabilir. Bir mini dizi, 6-8 bölümlük mini dizi. Ama Türkiye'de yaşanmış ve çok komplo teorisi kurulan bir iki olayla ilgili. Bu belgesel değil ama bayağı dizi çekmeyi düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Haberler.com - Magazin

Candaş Tolga Işık Cüneyt Özdemir Belgesel Türkiye Medya Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

BUNAK:

Tuttugunu koparir, gıskanmayın looo

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
meczup:

haber proğramı yapanlar her konuda uzman kesiliyor boş boş konuşup yorum yapıyorlar onları bir dinleseniz aman yarabbi hepsi her konuda bir uzmanlaşmış bir uzmanlaşmış ahkam kesiyor bir konuda işin uzmanları konuştuğunda araya bir şey biliyormuş gibi giriyorlar. boş beleş adamlar

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
Hamza:

Hade be yalakaci herif, Cekirke gibi ordan buraya zipliyorsun

Cevap Yaz24Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title