Haberler

Cemal Hünal'ın Yanağında Rol Arkadaşının Ruj İzi Kaldı

Güncelleme:

12 Eylül darbesini konu alan 'Kırmızı'nın galasında ünlü oyuncunun yanağında rol arkadaşı Leyla Göksun'un ruju kalınca imdadına oyuncu arkadaşları yetişti.

12 Eylül darbesi sonrasını konu alan 'Kırmızı' filminin galası önceki akşam bir alışveriş merkezinde yapılan galanın ardından görücüye çıktı. Yücel Müştekin'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmim başrollerinde Cemal Hünal, Selim Bayraktar ve Leyla Göksun yer alıyor.

DİĞER ARKADAŞLARI YETİŞİP SİLDİ

Galada toplu röportaj sırasında rol arkadaşı Leyla Göksun'un kırmızı ruju yanağında kalan Cemal Hünal'ın imdadına diğer oyuncular yetişti ve sildi. Lale Cangal'la evli olan ve Doğan Atilla isminde bir çocuğu olan Cemal Hünal, güzel bir film olduğunu söyleyerek, "Enteresan bir iş oldu, özgün bir hikaye... Hayatı baba olduktan sonra anladım. Bakıcımız yok ve bebeğimize biz bakıyoruz. Evdeki hayvanlarımız da duruyor. Gül gibi geçinip gidiyoruz" dedi.

"ÇOK KİŞİ ÖPÜYOR"

Filmin konusu 12 Eylül ihtilalini anlattığını söyleyen yönetmen Yücel Müştekin, Kenan Evren'in ölümünün ve vizyon tarihinin hemen arkasından olmasının da tamamen tesadüf olduğunu ifade etti. Galaya gelenler Soma faciasını ise siyah kurdeleler takarak andı.
Yanağındaki kırmızı ruj izini fark eden Cemal Hünal "Çok kişi öpüyor kimin izidir bilmiyorum" diyerek herkesi güldürdü. Bu arada rol arkadaşının kırmızı elbisesine basınca kısa süreli panik yaşayan oyuncu durumu toparlayıp poz verdi.


Kaynak: Haberler.Com / Magazin

Selim Bayraktar Leyla Göksun Cemal Hünal Magazin Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Bakmadan Geçme

Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi!
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500

Yorumlar (5)

koyuna benzeyen köpek tori:

tipsiz adamları öpme konusunda bu kadınlara şapka çıkartıyorum. . ben o adamdan daha yakışıklıyım. . hanım abla gel beni öp. .

10
13
yanıtYanıtla
40mobilWeb@haberler.com:

Ne oluyor ya bunlara ulu orta opusmeler felan yeniden ahlak yorumu yapsak diyorum

5
1
yanıtYanıtla
YALO:

ÇAĞDAŞLIK MEDENİYET İLERİCİLİK

2
3
yanıtYanıtla
seldamobilWeb@haberler.com:

Aşk suçludur evet gerçekten suçludur, acımasızdır pişman olursun korkarsın aşk insana hata yaptırır bazen istersin bazen de keşke hiç olmasaydı dersin acaba neden olmuyo diye kendini suçlarsın önce unutursun ama heryerde karşına çıkınca olmaz unutamazsın meğer aşk insana suç işlettirirmiş günahkar yaparmış kara kadere boyun eğmekmiş

1
0
yanıtYanıtla
seldamobilWeb@haberler.com:

Aşk suçludur,evet gerçekten suçludur, acımasızdır pişman olursun korkarsın aşk insana hata yaptırır bazen istersin bazen de keşke hiç olmasaydı dersin acaba neden olmuyo diye kendini suçlarsın önce unutursun ama heryerde karşına çıkınca olmaz unutamazsın meğer aşk insana suç işlettirirmiş günahkar yaparmış kara kadere boyun eğmekmiş

1
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title