Haberler

  Berk Hakman: Asıl mağdur olan benim!

  Güncelleme:

  Rus yazar Olga Karpovich, eski erkek arkadaşı oyuncu Berk Hakman hakkında şikayette bulundu.

  Rus yazar Olga Karpovich, eski erkek arkadaşı oyuncu Berk Hakman hakkında şikayette bulundu. Ünlü oyuncunun kendisini rahatsız ettiğini iddia eden Karpocich, "Berk Hakman iki yıl önce Antalya'da kaldığım bir otelde beni tehdit etmişti. Ancak şikayetçi olmadım. Daha sonra birkaç defa evimin önünden geçtiğini görünce tedirgin oldum" dedi.

  Talebi kabul eden mahkeme Hakman'ın, yazara 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

  Mahkeme, oyuncunun "Asıl mağdur benim" diyerek tedbir kararına itirazını da reddetti.

  İlişkileri 5 ay sürdü

  İstanbul Aile Mahkemesi'ne yapılan başvuruda Karpovich'in Türkiye'deki sinema ve televizyon yapımlarının Rusya'daki yayın haklarını Rus şirketleri adına satın aldığı ifade edildi. Dilekçede şu ifadelere yer verildi: "Olga Karpovich ile Berk Hakman iki yıl önce tanışmış ve yaklaşık 5 ay süren bir arkadaşlıkları olmuştur. Karpovich, 2 yıl önce Hakman tarafından tehdit edilmiştir.

  Karpovich, İstanbul'da yalnız yaşamaktadır. Hakman, son günlerde evinin önünde görünce tedirgin olmuştur. Güvenliğinden endişe duymaktadır."

  Mahkeme Hakman'ın 2 ay süreyle Karpovich'e yaklaşmamasına karar verdi.

  Berk Hakman'ın avukat ise "Karşı taraf cep telefonundan ve sosyal medyadan Berk Hakman'ı sürekli olarak rahatsız etmektedir. Hakman'ı evinin önünden birkaç defa gördüğü iddiası ise tamamen gerçek dışıdır" dedi. Hakman, asıl mağdurun kendisi olduğunu öne sürdü. Ancak mahkeme Hakman'ın itirazını reddetti.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Berk Hakman Magazin Haberler

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title