Haberler

Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün Arayış Dizisinden İlk Kareler Ortaya Çıktı

Abone Ol

Ünlü oyuncu Aslı Enver ve ünlü oyuncu Mehmet Günsür'ü başrollerini paylaştığı Arayış, dizisi izleyiciyle buluşacak. Disney+'ta yayınlanacak projenin ilk kareleri ortaya çıktı. İşte haberin detayları...

Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ü başrollerinde buluşturan ve şimdiden merakla beklenen 'Arayış' dizisinden ilk kareler paylaşıldı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper'in oturduğu 'Arayış' dizisinden ilk kareler paylaşıldı.

Gizemli bir adada, bir kadının kendini arayış hikayesini konu alan 'Arayış' dizisinin başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür paylaşırken, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu'nun yer aldığı zengin oyuncu kadrosu onlara eşlik ediyor.

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır.

Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan'ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

Metafizik, varoluş ve aşk temalarına vurgu yapacak orijinal dizi yakında sadece Disney+'ta yerini alacak.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Mehmet Günsür Aslı Enver Emin Alper Ay Yapım Sadece Sondakika Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title