Tek oturuşta 2,5 kilo et mi yiyor? Ünlü şef Özlem Mekik, Bülent Ersoy hakkında merak edilenleri anlattı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tek oturuşta 2,5 kilo et mi yiyor? Ünlü şef Özlem Mekik, Bülent Ersoy hakkında merak edilenleri anlattı

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan ünlü şef Özlem Mekik, Bülent Ersoy'un bir oturuşta 2,5 kilo et yediği yönündeki iddia için "Bülent Hanım'ın kilolarca et yediğini kabul etmiyorum. Tam tersi çevresindekilere yediriyor" dedi.

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane'ye konuk olan ünlü sunucu ve şef Özlem Mekik, Bülent Ersoy bir oturuşta kilolarca et yediği konusundaki iddia için samimi açıklamalar yaptı.

"BÜLENT ERSOY'UN KİLOLARCA ET YEDİĞİNİ KABUL ETMİYORUM"

Bülent Ersoy'u yemekleriyle kendine bağlayan ünlü şef, şarkıcının bir oturuşta kilolarca et yediği yönündeki haberler için "Öyle haberler görünce kızıyorum. Bülent hanım lezzeti çok iyi anlayan bir gurme. İnanılmaz bir damak tadı var. Taze fasulye yaparken onun verdiği tarifi deniyorum ve gerçekten çok lezzetli oluyor. Bülent Hanım'ın kilolarca et yediğini de kabul etmiyorum. Tam tersi Bülent Hanım çevresindeki herkese yedirmeye çalışıyor. Bülent Hanım güzel mantı, güzel çiğ börek sever. Ama bunun belirli kriterleri var. Mesela normal mantıda soğan rendelenir ama o dişe gelmesini ister. Nasıl yemek yenmesi gerektiğini çok iyi biliyor" dedi.

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Xeqani Nezerli:Bir gunde kendı başın yıyecek Cevap Yaz 4 10 Yayından Kaldır
Mehmet İsa Civan:Bize ne Cevap Yaz 3 61 Yayından Kaldır
ertugrul Kala:Karababa yesin Cevap Yaz 7 16 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title