Lübnanlı ünlü oyuncu Nadine Al Rassi vergi protestolarına katıldı, lastik yaktı
Haberler » Magazin » Lübnanlı ünlü oyuncu Nadine Al Rassi vergi protestolarına katıldı, lastik yaktı - Magazin

Lübnanlı ünlü oyuncu Nadine Al Rassi vergi protestolarına katıldı, lastik yaktı

Lübnan'ın ünlü oyuncularından Nadine Al Rassi, ek vergiler sebebiyle başlayıp sokaklara yayılan protestolara katıldı. Rassi protestolarda lastik yakıp eylemcilere destek verdi.

Lübnanlı ünlü oyuncu Nadine Al Rassi vergi protestolarına katıldı, lastik yaktı

Ekonomik krizin hakim olduğu 'da halk Whatsapp konuşmalarından vergi alınacağı haberlerinin ardından sokaklara döküldü. Bu eylemlere Lübnan'ın ünlü oyuncularından Nadine Al Rassi de katıldı. Rasi, eylemlerde lastik yaktı.

Rassi, 1.1 milyon takipçili Instagram hesabından, lastik yakan eylemcilerle birlikte bulunduğu bir videoyu paylaşarak eylemlere katıldığını duyurdu. 2 kişinin öldüğü Lübnan'daki eylemlerde ünlü oyuncu Nadine Al Rassi de lastik yaktı.

NE OLMUŞTU?

Lübnan'da, yüksek vergi oranları, hükümetin politikaları ve iletişime getirilen yeni vergiler nedeniyle başlayan protesto gösterileri devam ediyor.

Başkent 'ta düzenlenen protestolarda, eylemciler; yüksek vergi oranlarını, hükümetin ekonomik politikalarını ve iletişim araçlarına getirilen yeni vergileri protesto ederek, hükümete istifa çağrısında bulunmuştu.

Dünkü protestolar sırasında eylemciler, sokaklarda ateş yakarak Beyrut'taki çok sayıda işletmeye zarar vermiş ve göstericilerin yaktığı ateşin sıçradığı binada 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirilmişti. Ayrıca, polisin protestocuları dağıtmak için Beyrut şehir merkezindeki protestoculara göz yaşartıcı gazla müdahale ettiği belirtilmişti.


Haber Videosu: Ünlü oyuncu Nadine Al Rassi, protestolar esnasında araba lastiği yaktı!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.