LEVENT GÖK HABERLERİ

Levent Gök haber, Levent Gök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Gök

Levent Gök

Doğum Yeri Balıkesir / Türkiye
Doğum Tarihi 24.10.1959

Levent Gök Kimdir ?

24 Ekim 1959'da Balıkesir'de doğdu. Baba adı Salih Zeki, anne adı Güngör'dür. Avukat, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. İnsan Hakları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türkiye Barolar Birliği Delegeliği görevlerinde bulundu. 24. Dönemde Ankara Milletvekili seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Levent Gök - 31.07.2021
Kılıçdaroğlu, Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olayla ilgili kente giden CHP heyetinden bilgi aldı
CHP heyetinde Şener'in yanı sıra Ankara Milletvekili Levent Gök ve Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer de yer alıyor.
Levent Gök - 31.07.2021
CHP heyeti Konya'ya gidecek
CHP'den yapılan yazılı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya'nın Meram ilçesinde yaşanan katliamın ardından, heyet kurulması talimatı verdi. CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener başkanlığında, Ankara Milletvekili Levent Gök ve Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer'den oluşan heyet, olayın ayrıntılarını araştırmak üzere, 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü Konya'da olacak.
Levent Gök - 13.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, HDP Bitlis Milletvekili Celadet Gaydalı "Bitlis'in sorunları"; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülender Açanal "Şanlıurfa'nın turizmi" ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ise "Ankara'nın sorunları" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Levent Gök - 21.06.2021
Son dakika haberleri! Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı davasına devam edildi
İddianamede CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'ün ceketinin ense kısmından tutarak ittiği ve Kılıçdaroğlu'nun sığındığı evden çıkmasını engelleyen grupta yer aldığı kaydedilen sanık Cahit Köse savunmasında, "O kargaşada Levent Gök'ün olduğundan dahi haberim yok.
Levent Gök - 29.04.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, halk adına denetim yapan TBMM'nin, böylesi önemli bir konuyu da geçiştiremeyeceğini ifade etti.
Levent Gök - 28.04.2021
TBMM Karma Komisyonunda HSK üye seçimi sürecinde alt komisyon kurulması kararlaştırıldı
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de seçim sisteminin bazı değişikliklere rağmen hemen hemen aynı olduğunu dile getirerek, süreç için kurulacak alt komisyonda her partinin temsili için 9 üye bulunması gerektiğini belirtti.
Levent Gök - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Mustafa Kemal Atatürk'ün 11 Haziran 1937'de tarım, ziraat gelişsin diye hazineye şartlı bağış olarak devrettiği AOÇ arazisinin 52 bin dönüm tapulu, 50 bin dönüm kullanım hakkı olmak üzere 102 bin dönümden 33 bin dönüme kadar düşerek üçte ikisini kaybettiğini söyledi.
Levent Gök - 18.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
-"İhaleyi durdurun" CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ile ilgili gündem dışı konuşmasında, ülkenin kurucu liderine ve mirasına bu kadar görgüsüzce, hukuk tanımazca, yasalara aykırı şekilde saldırıldığı başka bir örneğin dünyanın hiçbir yerinde olmadığını söyledi.
Levent Gök - 10.02.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, kısa süre önce Amerika'da bir askeri dergide "Gelibolu Kayası" başlığı altında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dehasının övüldüğü 7 sayfalık bir yazı yayımlandığını anlattı.
Levent Gök - 09.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de Ankaralıların doğal gaz ve elektrik dağıtımının özelleştirilmesiyle uğradığı mağduriyetler hakkında yaptığı konuşmada, elektrik direklerinin yenilenmediğini ve elektrik kesintileri gerçekleştiğini anlattı.
Levent Gök - 25.12.2020
CHP'li Gök: "Uludere olayında Türkiye bir sınav veriyor"
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Uludere olayının 9. yılında Türkiye'nin bir sınav verdiğini savunarak, "Bu olayla yüzleşmediğimiz, adaleti gerçekleştirmediğimiz takdirde Uludere olayı kanayan yara olarak kalacaktır.
Levent Gök - 08.12.2020
TBMM ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "Anayasa Mahkemesi bir yandan görevini yapmayarak bir kesimi memnun etmiyor, bir yandan da kimi özgürlükçü kararları verdiğinde başka bir kesimi memnun etmiyor.
Levent Gök - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarını anımsatarak, şunları söyledi: "Sayın Süleyman Soylu'nun 'devletin iradesini kimseye tartıştırmam' ifadelerini destekliyoruz ama Alaattin Çakıcı'nın cümlelerine sessiz kalmasını da ilgiyle izliyoruz. Alaattin Çakıcı, daha önce Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli'ye de hakaret etti. Şimdi de ana muhalefet partisi başkanına hakaret etti. Sayın Bakan'dan hudutsuz ve limitsiz bir pozisyona düşen birine devlet otoritesini temsilen bir şeyler söylemesini bekliyoruz. Devlet iradesini gölgeleyecek herkese ilk mukabele etmesi gereken bakanlık, İçişleri Bakanlığıdır." CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, 9 yıl önce 34 vatandaşın hayatını kaybettiği Uludere olayını hatırlatarak, ailelerin adalet arayışının devam ettiğini belirtti.
Levent Gök - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, pandemi süreci başladığında toplumun her kesiminden ve her siyasi partiden, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya güvenin en yüksek seviyede olduğunu ve uzun süre devam ettiğini söyledi.
Levent Gök - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, "Erzurum'un sorunları ve beklentileri", AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, "Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırıları", CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" konularında birer konuşma yaptı.
Levent Gök - 28.05.2020
TBMM Genel Kurulu toplanamadı
Meclis Başkanvekili Levent Gök, birleşimi 2 Haziran Salı günü saat 15.
Levent Gök - 27.05.2020
TBMM Genel Kurulu toplanamadı
Meclis Başkanvekili Levent Gök, birleşimi yarın saat 14.
Levent Gök - 23.04.2020
TBMM'nin açılışının 100. yılı
Törene, TBMM başkanvekilleri Celal Adan, Süreyya Sadi Bilgiç ve Levent Gök, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri, milletvekilleri ile TBMM idari personeli katıldı.
Levent Gök - 10.04.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Zengin, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Genel Kurulda görüşülmekte olan infaz düzenlemesi teklifinin, yaklaşık 7 aydır üzerinde çalıştıkları bir kanun olduğunu ifade eden Zengin, "Zor bir kanun. Biz burada şu an cezaevlerinde bulunanlar üzerinden konuşuyoruz. Ama tabii ki bu suçun mağdurları var. Toplum üzerinde yarattığı bir etki var. Bu manada çok ince bir çizgi üzerinde yürüyoruz. Görüşmelerin ne kadar gergin geçtiğini herkes görüyor. Özellikle HDP grubunun devamlı olarak yoklama talepleri var. Az önce bir toplantıda öğrendim ki bir günde arkadaşlarımız 6 bin maske tüketmiş. İçeride kalabalık oluyoruz ve zaman zaman nefes almak zorlaşıyor. Dün Meclis Başkanvekilimiz Levent Gök çok uzun görev yaptı ve bugün Sadi Bey'den görevi devralmasını rica etti.
Levent Gök - 10.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
Meclis Başkanvekili Levent Gök, teklifin ilk 10 maddesinin kabul edilmesinin ardından ara verdi.
Levent Gök - 09.04.2020
TBMM Genel Kurulu
"Sosyal mesafeye uyulması konusunda Meclis'te problemler yaşanıyor" Meclis Başkanvekili Levent Gök ise Genel Kurulda zaman zaman milletvekilleri arasında tartışmalara işaret ederek, milletvekillerini uyardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Levent Gök Haberleri | Levent Gök Kimdir - Haberler - Levent Gök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Gök kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya Meydan Muharebesinin yaşandığı topraklar Haymana.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 11:14:56. #1.16#

title