Levent Can Haberleri

Levent Can haber, Levent Can son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Can - 12.4.2020
MÜSİAD ve TAGEM'den tıbbi ve aromatik bitki konusunda iş birliği
Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilen imza törenine, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İhracatı Komitesi Başkanı Levent Can, TAGEM Genel Müdürü Özkan Kayacan, TAGEM Genel Müdür Yardımcıları Doç.
Levent Can - 11.3.2020
MÜSİAD ve TÜRGEV arasında iş birliği protokolü imzalandı
İmza törenine, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun, MÜSİAD Kadın Komitesi Başkanı Müge Öz, MÜSİAD Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İhracatı Komite Başkanı Levent Can ve MÜSİAD Yerelde Sektörel Üye Geliştirme Komitesi Başkanı Fatih Mehmet Keçebir katıldı.
Levent Can - 11.3.2020
Müsiad İle Türgev güçlerini birleştirdi
İmza törenine, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun, MÜSİAD Kadın Komitesi Başkanı Müge Öz, MÜSİAD Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İhracatı Komite Başkanı Levent Can, ve MÜSİAD Yerelde Sektörel Üye Geliştirme Komitesi Başkanı Fatih Mehmet Keçebir katıldı.
Levent Can - 5.2.2020
Sevgililer günü'nde "Aşk Tesadüfleri Sever 2" izlenir
Serinin ilk filminden farklı ancak yine gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan "Aşk Tesadüfleri Sever 2" filmi, 1960'ların İstanbul'undan günümüz Ankara'sına uzanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesiyle izleyenlerden tam not alırken seyircilerini gözyaşlarına boğuyor. Başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı "Aşk Tesadüfleri Sever 2"nin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak birlikte oturuyor. Filmin zengin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler yer alıyor.
Levent Can - 5.2.2020
"Aşk Tesadüfleri Sever 2" filminin Avrupa galası Paris'te yapıldı
Paris'teki ünlü Grand Rex sinemasındaki galaya filmin oyuncuları Nesrin Cavadzade, Elif Doğan, Levent Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, yönetmenler Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Sorak'ın yanı sıra Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, OECD Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Kültür ve Turizm Müşavir Özgür Semiz ve çok sayıda sinemasever katıldı.
Levent Can - 4.9.2019
"Aşk Tesadüfleri Sever 2"nin çekimlerinde sona gelindi
İlki 2011 yılının başında vizyona giren filmin ikinci halkasının oyuncu kadrosunda ayrıca Zuhal Olcay, Türkü Turan, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Hülya Gülşen Irmak ve Eli Mango yer alıyor.
Levent Can - 14.2.2019
İlaçtaki Fiyat Artışı Çin Kaynaklı"
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan'ın katılımıyla yapılan toplantıda MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can'ın moderatörlüğüyle sektör paneli düzenlendi.
Levent Can - 23.5.2018
Hürkuş: Göklerdeki Kahraman" Filminin Galası Yapıldı
25 Mayıs'ta vizyonda Hilmi Cem İntepe'nin Vecihi Hürkuş'u canlandırdığı filmde, Ali Nuri Türkoğlu, Birol Ünel, Bora Akkaş, Cem Uçan, Efecan Dianzenza, Eray Türk, Gurur Aydoğan, Hakan Yufkacıgil, Levent Can, Miray Daner ve Murat Arkın da rol alıyor.
Levent Can - 21.4.2018
Ak Partili Dağ: İlaçta da Kendi Ürünümüzü Üretmeliyiz
MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can da, Türkiye'deki sağlık turizmi ile döviz girdisi sağlandığını belirterek, "Türk sağlık sektörü dünyayla yarışır hale gelmiştir.
Levent Can - 21.4.2018
Sağlıkta Yerli Üretim Vurgusu
MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, toplantının açılışında yaptığı konuşmada Dernek olarak dünyada 180 noktada çalıştıklarını söyledi. Türkiye'deki sağlık hizmetlerinin 2002 yılından sonra kaynakların artması ve özel sektöre yapılan katkılarla farklılaştığını savunan Ülkü, daha önce parası ve sigortası olmayan hastaların sağlık hizmeti almak için senet imzalarken son dönemde sağlıkta dönüşüm programıyla değişimin yaşandığını dile getirdi.MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can da, Türkiye'deki sağlık turizmi ile döviz girdisi sağlandığını belirterek, Türk sağlık sektörü dünyayla yarışır hale gelmiştir.
Levent Can - 21.4.2018
Dha Yurt Bülteni -6
MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, toplantının açılışında yaptığı konuşmada Dernek olarak dünyada 180 noktada çalıştıklarını söyledi. Türkiye'deki sağlık hizmetlerinin 2002 yılından sonra kaynakların artması ve özel sektöre yapılan katkılarla farklılaştığını savunan Ülkü, daha önce parası ve sigortası olmayan hastaların sağlık hizmeti almak için senet imzalarken son dönemde sağlıkta dönüşüm programıyla değişimin yaşandığını dile getirdi.MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can da, Türkiye'deki sağlık turizmi ile döviz girdisi sağlandığını belirterek, "Türk sağlık sektörü dünyayla yarışır hale gelmiştir.
Levent Can - 12.3.2018
Adana'da İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Etkinliği
Öğrenciler tarafından, "Asım'ın Nesli" temalı oratoryonun sahnelenmesi ve "Gazinin Nasihati" adlı tiyatro oyununun oynanmasının ardından, İstiklal Marşı'nı "En Güzel Ben Okuyorum" yarışmasında ilkokullar arasında birinci olan Çukurova İMKB İlkokulu öğrencisi Elif Adıgüzel, ortaokullar arasında birinci olan 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Şeyma Fatma Eskigölge ile liseler arasında birinci olan ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Levent Can Filik, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'tan ödüllerini aldı.
Levent Can - 14.2.2018
Oyuncu Levent Can'ın Muhasebecileri, Ağır Ceza Mahkemesi'nde Yargılanacak
Oyuncu Levent Can’dan muhasebe işlemleri için aldıkları paraları, gerektiği şekilde ilgili kurum ve kuruluşlara yatırmayarak menfaat sağladıkları iddiasıyla 2 muhasebecisinin yargılandığı davada mahkeme, dava dosyasının görevsizlik ile Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilmesine karar verdi.
Levent Can - 10.1.2018
Hürkuş: Göklerdeki Kahraman" 25 Mayıs'ta Sinemalarda
Eğrikapı Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen filmde ayrıca Ali Nuri Türkoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Birol Ünel, Bora Akkaş, Cem Uçan, Efecan Dianzanza, Eray Türk, Gurur Aydoğan, Hakan Yufkacıgil, Levent Can, Miray Daner ve Murat Arkın da rol alıyor.
Levent Can - 23.10.2017
Öğretmen Anıları Biriktirilmeye Devam Ediyor
KAMPANYAYA ÜNLÜLER DE DESTEK VERİYOR Geçtiğimiz yıllarda kampanyaya çok sayıda sanatçı ve sporcu da destek vermiş, fark yaratan öğretmen anılarını sosyal medya hesapları aracılığıyla takipçileriyle paylaşmıştı. Kampanyaya destek veren ünlüler arasında, Arda Türkmen, Altan Erkekli, Arzum Onan, Dağhan Külegeç, Engin Hepileri, Haldun Dormen, Hülya Koçyiğit, Kayhan Yıldızoğlu, Kenan Vural, Levent Can, Özge Borak, Sinan Güler ve Sunay Akın gibi pek çok isim yer alıyor.
Levent Can - 21.4.2017
Oyuncu Levent Can'ın Muhasebecilerine Açtığı Dava Başladı
Oyuncu Levent Can'dan muhasebe işlemleri için aldıkları paraları, gerektiği şekilde ilgili kurum ve kuruluşlara yatırmayarak menfaat sağladıkları iddia edilen 2 sanığın yargılanmasına başlandı.
123
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Levent Can Haberleri | Levent Can Kimdir - Haberler - Levent Can haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Can kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski haber spikeri oyuncu oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 00:49:06. #1.15#
title