Haberler

TRT Sanatçıları Şehir Konserleri Programı Tokat'ta Devam Etti

Güncelleme:

TRT'nin düzenlediği şehir konserleri, Tokat Valiliği ile Tokat Belediyesi iş birliğinde Hıdırlık Meydanı'nda gerçekleştirildi. Ücretsiz düzenlenen konserde, TRT Çok Sesli Müzikler Müdürlüğünde görevli profesyonel ses ve saz sanatçıları sahne aldı. Tokatlıların yoğun ilgi gösterdiği programda TRT sanatçılarının seslendirdiği şarkılara vatandaşlar da eşlik etti. Konserde Tokat'ın türküleri de seslendirildi. Program sonrasında Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı'ya memleketi olan Niksar'ın çeyiz sandığını hediye ederken, Sobacı da Vali Hatipoğlu'na TRT Nostalji Radyosu hediye etti. Konseri, Tokat Valisi Hatipoğlu ve TRT Genel Müdürü Sobacı ile birlikte TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, TRT yöneticileri ve çok sayıda müziksever dinledi.

TRT sanatçıları Şehir Konserleri programı Tokat'ta devam etti.

TRT'nin düzenlediği şehir konserleri bu hafta, Tokat Valiliği ile Tokat Belediyesi iş birliğinde Hıdırlık Meydanı'nda gerçekleştirildi.

Ücretsiz düzenlenen konserde, TRT Çok Sesli Müzikler Müdürlüğünde görevli profesyonel ses ve saz sanatçıları sahne aldı.

Tokatlıların yoğun ilgi gösterdiği programda TRT sanatçılarının seslendirdiği şarkılara vatandaşlar da eşlik etti. TRT Nağme, TRT Türkü ve TRT Müzik'te canlı olarak yayınlanan konserde Tokat'ın türküleri de seslendirildi.

Program sonrasında Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı'ya memleketi olan Niksar'ın çeyiz sandığını hediye ederken, Sobacı da Vali Hatipoğlu'na TRT Nostalji Radyosu hediye etti.

Konseri, Tokat Valisi Hatipoğlu ve TRT Genel Müdürü Sobacı ile birlikte TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, TRT yöneticileri ve çok sayıda müziksever dinledi.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Mehmet Zahid Sobacı Tokat Belediyesi Cüneyt Aldemir Tokat Valiliği Yusuf Beyazıt Mehmet Zahid Milletvekili Eyüp Eroğlu Niksar Tokat Eyüp Trt Kültür Sanat Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title