Haberler

Kadebostany, 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nde İstanbul'da sahne alacak

Kültür Sanat Haberleri

Dünyaca ünlü müzik grubu Kadebostany, İstanbul'da düzenlenecek 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nde Yenikapı Meydanı'nda sahne alacak. Grup, DJ ile birlikte sahne alacak ve 9 Haziran gecesi performans sergileyecek.

Dünyaca ünlü müzik grubu Kadebostany, İstanbul'da düzenlenecek 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nde Yenikapı Meydanı'nda sahne alacak.

Geçtiğimiz gün "Play This at My Funerals" adlı dördüncü albümünü yayınlayan İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Şampiyonlar Lig Finali'nde DJ ile sahne almak üzere 9 Haziran gecesi Yenikapı Meydanı'nda olacak.

5 milyardan fazla küresel dinlenme, 700'den fazla şov, birçok başı single ve büyük beğeni toplayan Guillaume de Kadebostany'nin kendi cenazesinde çalınmasını isteyeceği bir dizi parçayı temsil eden ve 12 şarkıdan oluşan bir albüm yayınladı.

Albüm birkaç yıl içinde Lozan, İstanbul, Kiev, Atina ve Paris'te kaydedildi. Yunanistan merkezli art-pop Vassilina, Fransız şarkıcı Angie Robba, Türk şarkıcı/trompetçi Barış Demirel, İtalyan yeni sansasyon Serepocaiontas veya Rumen şarkıcı Valeria Stoica gibi yetenekli vokalistler albümün konukları arasında.

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nde Manchester City ile Inter 10 Haziran'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak.


- İstanbul
Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat

UEFA Şampiyonlar Ligi İstanbul Kültür Sanat Haberler

title