Haberler

Ataşehir Kardeş Kültürler Festivali Sona Erdi

Abone Ol

Ataşehir Kardeş Kültürler Festivali sona erdiİSTANBUL - Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali, İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi.

Ataşehir Kardeş Kültürler Festivali sona erdi

İSTANBUL - Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali, İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi.

Ataşehir Belediyesi tarafından Kardeş Kültürler Festivali kapsamında ilçenin 7 mahallesinde birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen mahalle konserleri Mustafa Kemal Mahallesi'nde düzenlenen İlkay Akkaya, Ferhat Tunç ve Onur Akın konseriyle sona erdi. Mustafa Kemal Mahallesi'nde bulunan Deniz Gezmiş Parkı'nda düzenlenen konseri yüzlerce vatandaş izledi.

Konserde ilk olarak İlkay Akkaya sahne aldı. Akkaya'nın söylediği türkülere vatandaşlar a eşlik etti. Çok sayıda türkü seslendiren İlkay Akkaya'nın ardından ise Ferhat Tunç ile Onur Akın sahneye çıktı. Unutulmaz anların yaşandığı konserde vatandaşlar gece boyunca eğlendi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Ferhat Tunç Onur Akın Ataşehir Kültür Sanat Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title