Armağan Portakal'ın İlk Kişisel Sergisi - Haberler
Haberi Paylaş

Armağan Portakal'ın İlk Kişisel Sergisi

Bültenler - Kültür Sanat
Armağan Portakal'ın İlk Kişisel Sergisi

Armağan Portakal ilk kişisel sergisini Türkiye Görme Özürlüler kitaplığı için açıyor.

Armağan Portakal "Paylaşmak için mükemmel olmayı beklemedim, sandık bekleyen çeyiz gibi olsun istemedim, ilham alıyorsam ilham vermeyi istedim" düşüncesiyle hayata geçirdiği ilk kişisel fotoğraf sergisinin kapılarını Kadıköy Belediyesi'nin desteğiyle Şubat ayında açıyor.

İlham alarak başladığı fotoğrafçılık serüveninde dünyanın pek çok yerinde objektifine takılan anları ölümsüzleştiren Armağan Portakal'ın 59 adet fotoğraftan oluşan sergisi, 15-24 Şubat tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi Sanat Galerisi'nde sanat severlerle buluşuyor.

Fotoğrafların satışa sunulduğu sergiden elde edilen gelir ise TÜRGÖK'e (Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı) bağışlanacak. Armağan Portakal'ın "Tesadüf" ve saati tam vaktinde çalması için ayarlayan, ismi ve haber sunuş tarzıyla hafızamıza yer eden Fatih Portakal'ın "Sessiz" adlı kitaplarının seslendirildiği sergide, görme özürlüler kitapları mp3 kulaklıkla dinleyebilecekler. Ayrıca sergiye özel kabartma kitap halinde getirilen eserler, yine görme özürlüler tarafından okunabilecek.

Bültenler / Kültür Sanat

Kadıköy Belediyesi Fatih Portakal Türkiye Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title