Aykut Kocaman, F.Bahçe'de Görmek İstediği Futbolcuların Listesini Hazırladı

Gelecek sezon Fenerbahçe'de hocalık yapacağına kesin gözüyle bakılan Aykut Kocaman, yönetimden Sow'un tekrar kiralanmasını, Ömer Ali Şahiner ve Enes Ünal'ın transfer edilmesini istedi.

Aykut Kocaman, F.Bahçe'de Görmek İstediği Futbolcuların Listesini Hazırladı

Fenerbahçe'nin Konyaspor'a cuma gecesi kendi evinde 3-2 yenildiği maçın ardından Dick Advocaat'ın "Sezon sonunda Fenerbahçe'deki görevimi bırakacağım. Bundan sonra başka takım da çalıştırmayacağım" demesinin ardından kafalardaki tüm soru işaretleri kalktı ve herkesin gözünde Fenerbahçe'nin yeni sezondaki teknik patronu Aykut Kocaman oldu.

VAKİT KAYBETMEK İSTENMİYOR

Ancak ligde rahat olmasına karşın Konyaspor ile Türkiye Kupası'nı kazanmayı hedefleyen Aykut Kocaman sezon sonuna kadar görevinin başında kalacak. Buna karşın ne kendisi ne de Fenerbahçe yönetimi yeni sezon için çok da fazla vakit kaybetmek istemiyor.

KOCAMAN, ENES ÜNAL'I İSTEDİ

Takvim'in haberine göre, Aykut Kocaman'ın transfer listesi ve yeni sezonda takımda kalmasını istemediği oyuncuların listesini Fenerbahçe yönetimine vereceği ifade ediliyor. Kocaman'ın, eski öğrencisi Sow'un yeniden kiralanmasını isteyeceği, şu anda kendi öğrencisi olan Ömer Ali Şahiner ile Twente'de başarılı bir sezon geçiren forvet Enes Ünal'ın kiralık ya da satın alma yoluyla kiralanmasını isteyeceği gelen haberler arasında. Bu listenin daha da artacağına ise şüphe yok.

HALEF SELEF BİR ARADA

Advocaat'ın sezon sonunda Fenerbahçe'deki görevini ve aynı zamanda teknik direktörlük kariyerini noktalayacağını açıklaması yeni sezonda Fenerbahçe'nin hocasının kim olacağı sorusunun yanıtı gibiydi..