KOCAELİ SANAYİ ODASI HABERLERİ

Kocaeli Sanayi Odası Haberleri

Kocaeli Sanayi Odası haber, Kocaeli Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kocaeli Sanayi Odası 4.8.2020
Son dakika! Enflasyon ve dış ticaret rakamlarının yankıları
Son dakika haberlerine göre Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, baz etkisiyle TÜFE'de gerilemenin gelecek ay da devam edeceğini düşündüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası: Düzce Fındığı Amerika yolundaKocaeli Sanayi Odası 27.7.2020
Kocaeli Sanayi Odası 27.7.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu kapasite kullanım oranındaki artıştan memnun
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kapasite kullanım oranlarındaki toparlanmanın sevindirici olduğunu bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 22.7.2020
Bakan Mustafa Varank, Kocaeli'de konuştu: (2)
Daha sonra Bakan Varank, Vali Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay ve diğer protokol üyeleriyle İMES OSB'de kurulacak merkezin temeline ilk harcı attı.
Kocaeli Sanayi Odası 13.7.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu sanayi üretimi verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ağustostan sonra üretimde eski potansiyelin yakalanarak hem aylık hem de yıllık bazda artışlar görmeyi beklediklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 10.7.2020
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu işsizlik rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kovid-19 salgınının ekonomi üzerine etkisinin en yoğun hissedildiği ayda gerçekleşen işsizlik oranındaki gerilemenin alınan istihdam tedbirlerinden ve iş gücüne katılımdaki gerilemeden kaynaklandığını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 9.7.2020
Kocaeli'deki sanayi tesislerinde 7 bin 455 kişiye antikor testi yapıldı
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kentteki sanayi tesislerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tarama testlerine ilişkin, "Bugüne kadar 424 firmadan 44 bin 258 kişiye PCR testi yapıldı.
Kocaeli Sanayi Odası 17.6.2020
Bakan Varank: Haziranda reel sektördeki canlanma hız kazandı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, videokonferans yöntemiyle Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katıldı.
Kocaeli Sanayi Odası 17.6.2020
Bakan Varank, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'nda konuştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Sağlık Bakanlığımızla birlikte Kocaeli ve Ankara'da sanayiye hizmet vermek üzere test laboratuvarları kurduk. Düzenli PCR testleri yaptık. Şimdi de sanayide antikor testlerine başlıyoruz.
Kocaeli Sanayi Odası 17.6.2020
GÜNDEM / 17 Haziran 2020
(TBMM/14.00/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, video konferans yöntemiyle Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katılacak.
Kocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 17 Haziran 2020
(TBMM/11.00) EKONOMİ 1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, video konferans yöntemiyle Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katılacak.
Kocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
Konya'da sanayi çalışanlarına Kovid-19 testi yapılıyor
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı iş birliğinde ve Konya Sanayi Odası (KSO) koordinasyonunda, Konya'da sanayi çalışanlarına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinin yapılmaya başlandığı bildirildi.
Kocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
Konya'da, fabrika işçilerine antikor testi
KONYA'da, fabrikalarda çalışan işçilere, koronavirüs tedbirleri kapsamında antikor testi yapılmaya başlandı.
Kocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Eski erkek arkadaşının yüzüne kezzap atan kadının testi pozitif çıktıKAHRAMAMARAŞ'ta, eski erkek arkadaşı Gürkan K.'yi (45) yüzüne kezzap atarak yaraladığı için tutuklanarak cezaevine konulan Fatma Özdaş'ın (43), yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.
Kocaeli Sanayi Odası: Konya'da, fabrika işçilerine antikor testiKocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
Kocaeli Sanayi Odası: Konya'da, fabrika işçilerine antikor testiKocaeli Sanayi Odası 16.6.2020
Kocaeli Sanayi Odası 10.6.2020
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu işsizlik rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle istihdam kaybının önlenmesine yönelik tedbirlerin hayata geçirilmesiyle mart ayında sanayi sektöründe istihdam artışı olduğunu bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 2.6.2020
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu dış ticaret verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, dış ticaret verilerine ilişkin, "Mayıs ayında ihracatımız geçen yılın aynı ayının yüzde 40,9 gerisinde gerçekleşti.
Kocaeli Sanayi Odası 22.5.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu'ndan kapasite kullanım oranı değerlendirmesi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, hem Türkiye'de hem de Kocaeli'de kapasite kullanım oranlarında toparlanma olduğunu memnuniyetle gördüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 9.5.2020
Kocaeli Sanayi Odası: Koronavirüs testi için işçilerden bedel alınmamaktadır
KOCAELİ Sanayi Odası koronavirüs testi yapılan işçilerden ücret alındığı iddialarının asılsız olduğunu, testin devletin sağlık politikaları gereği ücretsiz olduğunu, sadece örnek toplayan firmanın ücretinin işletme sahipleri tarafından ödendiğini açıkladı.
Kocaeli Sanayi Odası 9.5.2020
KSO'dan Kovid-19 testleri için işçilerden ücret alındığı iddialarına yanıt Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO), kentteki sanayi kuruluşlarında çalışan işçilerden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanı testleri için ücret alınmadığını, test yaptırmak isteyen işletme sahiplerinin sadece çalışanlardan örneklem alınması için bedel ödediğini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 7.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM-TEKRAR
Koronavirüsü yendi, 'plazma' bağışçısı olduZONGULDAK'ta, koronavirüsü yenen Aytaç Karakaya (34), plazma bağışında bulunarak tedavi gören hastalara umut oldu.
Kocaeli Sanayi Odası 7.5.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu: Avrupa, Türkiye'yi daha güvenilir üretici varsayabilir
KOCAELİ Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, koronavirüs salgını sonrası dünyanın Çin'e olan güveninin sarsıldığını belirterek, "Avrupa, belki bizim bu hastalıktan daha az hasarla çıktığımızı görerek, Türkiye'yi daha güvenilir bir üretici varsayabilir.
Kocaeli Sanayi Odası 7.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Koronavirüsü yendi, 'plazma' bağışçısı olduZONGULDAK'ta, koronavirüsü yenen Aytaç Karakaya (34), plazma bağışında bulunarak tedavi gören hastalara umut oldu.
Kocaeli Sanayi Odası 6.5.2020
Gümrük çalışanları ve polislere Kovid-19 taraması yapılması planlanıyor
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) girişimiyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında çalışma başlatıldığını anımsatan Mardinoğlu, pilot uygulamaya göre sanayi çalışanlarından alınan örneklerin, GTÜ'de kurdukları Kovid-19 Tanı Merkezi'nde test edildiğini aktardı.
Kocaeli Sanayi Odası 5.5.2020
Kocaeli?de işçilerin koronavirüs testi, Covid-19 Tanı Merkezi?nde yapılacak
Sağlık Bakanlığı, Türkiye Sağlık Enstitüleri (TÜSEB) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) işbirliğiyle Gebze Teknik Üniversitesi'nde kurulan Covid-19 Tanı Merkezi tanıtıldı. Tanıtım toplantısına Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanı Prof. Adil Mardinoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Kocaeli Sanayi Odası 5.5.2020
GTÜ'de kurulan Kovid-19 Tanı Merkezi'nde günlük hedef 10 bin test
Kocaeli Sanayi Odası girişimleriyle Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) başta olmak üzere faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarında çalışan işçilere tarama yapılacak Kovid-19 Tanı Merkezi, GTÜ'de kurularak çalışmalara başladı.
Kocaeli Sanayi Odası 3.5.2020
Bakan Koca, KSO Müşterek Meslek Komiteleri telekonferans toplantısına katıldı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kocaeli Sanayi Odasının organizasyon desteğiyle Gebze'de kurdukları laboratuvarla mayıs ayı sonuna kadar tüm Organize Sanayi Bölgelerinde (OSB) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısında kullanılan PCR testlerinin yapılacağını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası 3.5.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Gebze'ye günlük 5 bin test kapasiteli laboratuvar Kocaeli Sanayi Odası Meslek Komiteleri telekonferans toplantısına katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Kocaeli Sanayi Odasının organizasyon desteğiyle Gebze'de, günlük 5 bin test kapasiteli bir laboratuvar kurduklarını bildirdi.
Şu an buradasınız: Kocaeli Sanayi Odası Haberleri | Kocaeli Sanayi Odası Haber - Haberler - Kocaeli Sanayi Odası haberleri, son dakika kocaeli sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Son dakika! Enflasyon ve dış ticaret rakamlarının yankıları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 12:09:25. #1.15#
title