KOCAELİ SANAYİ ODASI HABERLERİ

Kocaeli Sanayi Odası Haberleri

Kocaeli Sanayi Odası haber, Kocaeli Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kocaeli Sanayi Odası - 13.11.2020
Sanayi üretimi verilerilerinin yansımaları
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, sanayi üretim endeksi verilerine ilişkin yıllık bazda gerçekleşen yüzde 8,1'lik artışı geçmiş yıllardaki potansiyelin yakalanması açısından çok değerli bulduklarını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 11.11.2020
Ödemeler dengesi verilerinin yansımaları
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ekim ayında gerçekleştirilen yüksek ihracatın, dış ticaret açığını aylık bazda gerilettiği için buradan bir iyileşme olabileceğini düşündüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 7.11.2020
Kocaeli'de "Turizm Sektör Buluşması" gerçekleştirildi
Kocaeli'de turizmin geliştirilmesi kapsamında düzenlenen "Turizm Sektör Buluşması" yaklaşık 100 seyahat acentesinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Kocaeli Sanayi Odası - 22.10.2020
Ford Otosan'dan yatırım haberlerine ilişkin açıklama geldi!
Bu kapsamda haberde yatırım hakkında yer verilen detay bilgiler de gerçeği yansıtmamaktadır. Habere kaynak gösterilen Kocaeli Sanayi Odası, haberde bahsedilen içerikte resmi ya da gayriresmi bir açıklamaları olmadığını da kamuoyu ile paylaşmıştır.
Kocaeli Sanayi Odası - 21.10.2020
Ford Otosan'dan Volkswagen ile ortak ticari araç üretim açıklaması Açıklaması
Bu kapsamda söz konusu haberlerde yatırım hakkında yer verilen detay bilgilerin de gerçeği yansıtamadığı aktarılan açıklamada, "Habere kaynak gösterilen Kocaeli Sanayi Odası, haberde bahsedilen içerikte resmi ya da gayri resmi bir açıklamaları olmadığını da kamuoyu ile paylaşmıştır.
Kocaeli Sanayi Odası - 21.10.2020
Son dakika haberi: DHA YURT BÜLTENİ - 6
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Ford'un Volkswagen ile birlikte üretim yapmayı planlamasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu.
Kocaeli Sanayi Odası - 2.10.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu, dış ticaret verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, eylül ayında Türkiye'nin ihracatının 16 milyar doları aşmasını memnuniyetle karşıladıklarını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 1.10.2020
Toyota Otomotiv Sanayi'ye "Otomotiv Sektörü Çevre Ödülü"
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Kocaeli Sanayi Odası tarafından verilen 2020 yılı Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri'nde "Büyük Ölçekli İşletme Kategorisi Otomotiv Sektörü Çevre Ödülü"nü almaya layık bulundu.
Kocaeli Sanayi Odası - 30.9.2020
26. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri sahiplerini buldu
Kocaeli Sanayi Odası'nın verdiği 26. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri'nin kazananları belli oldu.
Kocaeli Sanayi Odası - 30.9.2020
Kocaeli'deki sanayicilerden Yeni Ekonomik Programı'na destek
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) ilişkin, sanayiciler olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye hazır olduklarını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 25.9.2020
Kocaeli Sanayi Odası'na "Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi"
Kocaeli Sanayi Odasına (KSO) Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından "Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi" verildi.
Kocaeli Sanayi Odası - 24.9.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu'ndan kapasite kullanım oranı değerlendirmesi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kapasite kullanım oranında, hem Türkiye geneli hem Kocaeli'de aylık bazda mayıs ayında başlayan toparlanmanın eylülde de devam ettiğini memnuniyetle gördüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 16.9.2020
Son dakika haber: Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katıldı
Son dakika haberi... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, 2023'te milli gelirde imalat sanayisinin payını yüzde 21'e, ihracat düzeyini de 160 milyar dolardan 210 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, "Bu iki ana hedefe ulaşmanın yolu;
Kocaeli Sanayi Odası - 15.9.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu: "Ağustostaki bütçe performansını olumlu değerlendiriyoruz"
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ağustosta gerçekleşen bütçe performansını olumlu değerlendirdiklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 14.9.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu temmuz ayı sanayi üretimi verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, temmuzda sanayi üretimindeki aylık yüzde 8,4 ve yıllık yüzde 4,4 artışı olumlu bulduklarını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 9.9.2020
Konya OSB'de 12 bin yeni istihdam sağlayacak 143 parselin tahsisi tamamlandı
Konya Organize Sanayi Bölgesi'nin 5. Kısım Genişleme Alanı'nda 143 parselin tahsisinin tamamlandığı bildirildi.
Kocaeli Sanayi Odası - 2.9.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu ihracat rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ihracatta eylül ayında 15 milyar doların üzerine çıkarak bir iyileşmeyle normalin yakalanabileceğini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 25.8.2020
Kocaeli'de sanayici, kapasite kullanım oranındaki artıştan memnun
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ağustos ayı kapasite kullanım oranındaki artışa ilişkin, salgınla başlayan kısıtlamalardan bu yana aylık toparlanmanın, devam ettiğini memnuniyetle gördüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 19.8.2020
Son dakika haberleri: Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Kaymakcı, Türkiye-AB ilişkilerini...
Çevrimiçi ortamda gerçekleştirilen Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Meclis Toplantısı'nda konuşan Kaymakcı, Türkiye-AB ilişkilerinin bel kemiğini katılım müzakerelerinin oluşturduğunu belirterek, şu ana kadar 16 fasıl açıldığını, fasılların kapatılması konusunda siyasi engeller olduğunu söyledi.
Kocaeli Sanayi Odası - 17.8.2020
Depremden 21 yıl sonra da Kocaeli ve Sakarya "Türkiye'nin sanayi üssü"
Kocaeli Sanayi Odasının (KSO) çalışmasına göre, depremden sonra kentte 200'e yakın firma ya bölgelerini değiştirmek istedi ya da bölgeden taşınmak durumunda kaldı.
Kocaeli Sanayi Odası - 16.8.2020
Kocaeli'deki firmaların büyük kısmı olası depreme hazır
Kocaeli Sanayi Odasınca (KSO) yaklaşık 150 firmanın katılımıyla yapılan ankette, kentteki firmaların büyük çoğunluğunun olası bir depreme hazırlıklı olduğu belirlendi.
Kocaeli Sanayi Odası - 14.8.2020
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu sanayi üretimini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, haziran ayında sanayi üretimi endeksinde aylık bazda kaydedilen yüzde 17,6'lık artışı memnuniyetle karşıladıklarını, temmuz ve ağustos ayı verilerinin daha iyi gelmesini beklediklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 4.8.2020
Son dakika! Enflasyon ve dış ticaret rakamlarının yankıları
Son dakika haberlerine göre Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, baz etkisiyle TÜFE'de gerilemenin gelecek ay da devam edeceğini düşündüklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 27.7.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu kapasite kullanım oranındaki artıştan memnun
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kapasite kullanım oranlarındaki toparlanmanın sevindirici olduğunu bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 22.7.2020
Bakan Mustafa Varank, Kocaeli'de konuştu: (2)
Daha sonra Bakan Varank, Vali Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay ve diğer protokol üyeleriyle İMES OSB'de kurulacak merkezin temeline ilk harcı attı.
Kocaeli Sanayi Odası - 13.7.2020
KSO Başkanı Zeytinoğlu sanayi üretimi verilerini değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ağustostan sonra üretimde eski potansiyelin yakalanarak hem aylık hem de yıllık bazda artışlar görmeyi beklediklerini bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 10.7.2020
KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu işsizlik rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kovid-19 salgınının ekonomi üzerine etkisinin en yoğun hissedildiği ayda gerçekleşen işsizlik oranındaki gerilemenin alınan istihdam tedbirlerinden ve iş gücüne katılımdaki gerilemeden kaynaklandığını bildirdi.
Kocaeli Sanayi Odası - 9.7.2020
Kocaeli'deki sanayi tesislerinde 7 bin 455 kişiye antikor testi yapıldı
Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kentteki sanayi tesislerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tarama testlerine ilişkin, "Bugüne kadar 424 firmadan 44 bin 258 kişiye PCR testi yapıldı.
Kocaeli Sanayi Odası - 17.6.2020
Bakan Varank, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'nda konuştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Sağlık Bakanlığımızla birlikte Kocaeli ve Ankara'da sanayiye hizmet vermek üzere test laboratuvarları kurduk. Düzenli PCR testleri yaptık. Şimdi de sanayide antikor testlerine başlıyoruz.
Kocaeli Sanayi Odası - 17.6.2020
GÜNDEM / 17 Haziran 2020
(TBMM/14.00/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, video konferans yöntemiyle Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kocaeli Sanayi Odası Haberleri | Kocaeli Sanayi Odası Haber - Haberler - Kocaeli Sanayi Odası haberleri, son dakika kocaeli sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Sanayi üretimi verilerilerinin yansımaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 14:54:33. #1.15#
title