Kılıçdaroğlu'nun 33 şehit verdiğimiz saldırının haberini aldığı anda çekilen fotoğrafı ortaya çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun 33 şehit verdiğimiz saldırının haberini aldığı anda çekilen fotoğrafı ortaya çıktı

Haberler.com - Haberler | Politika

Esed rejimi İdlib'de TSK'ya ait konvoya hava saldırısı düzenledi, hain saldırıda 33 vatan evladı şehit düştü. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit haberini aldığı anda çekilen fotoğrafı ortaya çıktı.

Katil Esed'e bağlı güçler, İdlib'de TSK'ya ait konvoyu jetlerle hedef aldı. Hain saldırıda 33 askerimiz şehit düşerken yaralanan 32 askerimiz de Hatay'daki hastanelerde tedavi altına alındı. TSK, hain saldırıya anında karşılık vererek çok sayıda rejim unsurunu etkisiz hale getirdi.

Türkiye'yi yasa boğan olayın yankıları devam ederken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit haberini aldığı anda çekilen fotoğrafı gün yüzüne çıktı. Fotoğrafta Kılıçdaroğlu'nun kederli olduğu gözlendi.

Kurmayları aracılığıyla olaydan haberdar olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu Hatay Belediye Başkanı ile telefonda görüştü. Sözcü'den Saygı Öztürk'ün verdiği bilgiye göre; Hatay Belediye Başkanı, kendisini arayan Kılıçdaroğlu'na "İdlib'de konvoyumuza hava saldırısı oldu. 20'ye yakın şehidimizin olduğunu öğrendim" dedi.

Haberi alan Kılıçdaroğlu adeta yıkıldı ve "Vah, vah... Allah rahmet eylesin. Çok üzgünüm. Askerimizin Suriye'de ne işi vardı? Böyle olacağını bilmiyorlar mıydı?" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu Hatay Belediye Başkanı ile telefonda görüşürken Avukat İsmail Yılmaz, Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını çekti ve o fotoğraf olaydan 2 gün sonra kamuoyuna yansıdı.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi, Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit, İdlib, Politika, Haber

title